Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

хаха, и аз съм на работа :) и вчера бях и утре сигурно!

Добре дошъл в клуба! То събота не минава без аз да работя! Но....после ще имаме повече пари!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Но....после ще имаме повече пари!!!! :lol:

кога е това после...на 80г ли? :laughing:

минава ми, че си уредих "едини и пиини" за тая вечер, пък и нещо повече най вероятно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Кефя се...днес бях малко на балканец апнахме пийнахме релакс ама и едни красоти супер направо.Ей тва е живота...наслаждавайте се на мига ;)

 

Иначе ги гонят... :lol: ... И колкото и да се усмихват, просто има такива, които не заслужават бакшиш. :)

zxeAXexAXa мани че ги сменят през ден буквално ама харабийската са усмихнати всички и аз от там съм доста доволен :)

Link to comment
Share on other sites

Чудя се аз тия матури имат ли оправия......... А някакво клипче се въртяло по ТВ, пародия ли е, от МОН ли е, за кво стаа дума въобще? :huh:

Link to comment
Share on other sites

ROCK OOOOON MOTHERFUCKEEEEEER!

 

screenshot54tz4.th.jpgscreenshot62ls8.th.jpgscreenshot51hi0.th.jpg

 

Heavy Armour fag xD.

Ти мани, мани аз днес к'ъв шлем забърсах xD.

 

Иначе, представям ви новото откритие на UK underground метъл сцената - STINKHOLE!!

 

http://www.myspace.com/stinkhole

 

Препоръчвам Shave me :].

Link to comment
Share on other sites

Лебервурс Трюфел :lol:

Звучи...някакси гадно, но всъщност е вкусно...

Пфф отварям прозореца и на к'во да ми замирише. Тия ша ми косят трева рано сутрин, даже кафето не мой ми се услади :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Добро утро :)

Поздрав за всички с CrossBreed - Breathe :)

Link to comment
Share on other sites

Кафето се ослажда на човек тогава , когато му се пие такова ... само трябва да е станал по обяд за да му се пие винаги .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Иначе, представям ви новото откритие на UK underground метъл сцената - STINKHOLE!!

 

http://www.myspace.com/stinkhole

 

Препоръчвам Shave me :].

Тва е яко... :punk

 

едит: тоз обливиън без антиалайзинг ли го играеш бре? мн ръбаво...

Link to comment
Share on other sites

Искам да пожелая леко и безаварийно пътуване на бат Весо и нека късмета му бъде като болест.

Link to comment
Share on other sites

Искам да пожелая леко и безаварийно пътуване на бат Весо и нека късмета му бъде като болест.

hear, hear...

Link to comment
Share on other sites

едит: тоз обливиън без антиалайзинг ли го играеш бре? мн ръбаво...

 

За антиалайзинг трябва GF8800, която струва колкото една Лада. Предишните поколения карти правят или само HDR lighting, или само antialiasing, не може и двете едновременно. Естествено, предпочитам HDR, играта изглежда ужасно постно без само на bloom.

 

:punk

 

screenshot56ag5.th.jpgscreenshot47gi2.th.jpg

 

Natural Environments mod motherfuckeeeeer!

Link to comment
Share on other sites

За антиалайзинг трябва GF8800, която струва колкото една Лада. Предишните поколения карти правят или само HDR lighting, или само antialiasing, не може и двете едновременно. Естествено, предпочитам HDR, играта изглежда ужасно постно без само на bloom.

 

:punk

 

screenshot56ag5.th.jpgscreenshot47gi2.th.jpg

 

Natural Environments mod motherfuckeeeeer!

или да си купиш ати?

 

Нормално ли е на 19 години да ви е омръзнало вече да ходите по купони защото всеки път картинката е същата? :ghost

не.

Link to comment
Share on other sites

Нормално ли е на 19 години да ви е омръзнало вече да ходите по купони защото всеки път картинката е същата? :ghost

 

И да и не. По тоя въпрос мога да ти изпиша много, но няма смисъл. Всеки е различен и усеща нещата различно. Важното е да си себе си и да не губиш усещането за контрол. Няма проблем да ти е писнало от глупави напивания на 19. Има проблем на 21 да почнеш да предпочиташ да гледаш филма в 9 пред купон заради махмурлука на следващия ден, който ще ти скапе работния ден. Някак си е рано... Но пак, важното е да се чувстваш удовлетворен. Пък как...то си е твоя работа. Не прави нищо "защото трябва на тая възраст това да се прави", но и гледай да не пропускаш, за да не те е яд после.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че, ми писна от тази отпуска !!! :wacko: С нетърпение очаквам седми май. :lol:

 

Работи ми се бре !!!

Link to comment
Share on other sites

Тряа пускам прахосмукачка..

Link to comment
Share on other sites

Тряа пускам прахосмукачка..

и аз.....

 

едит: готов, но сега трябва да сядам да уча...

Link to comment
Share on other sites

И половината ефекти да не ти работят?
Да не би някой от производителите на АТИ да те е бил като малък? :D Винги супер отрицателно се изказваш за тях. Аз ще си взимам - ASUS EAH3650 TOP :)
Минава ми през главата че, ми писна от тази отпуска !!! :wacko: С нетърпение очаквам седми май...
Анатема! А тея, на които това са единствените им почивни дни - днес, утре и в другиден и не сме почивали като вас цял месец почти?
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...