Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Лиз Фрейзър е богиня!

 

Дори една Едит Пиаф, с цялото ми уважение към френската музикална традиция и култура, е доста под нея. Но да речем, че това се дължи на различния жанр.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Shalom, people! Поздрави от Несебър! Най-накрая от Несебър-Нет дойдоха да ме свържат. Че и локален си имат хората даже, бях забравил какво е да си си с локален :)

 

П.С.: I miss warez.ru...

Link to comment
Share on other sites

Карамане, скарай им се бе, виж, пожелават си да стават канадци :(

 

Само дето батко ти Весо няма да ходи в куца Канада.....

 

Весо пусни ми ЛС относно утрешната вечер моля.

Link to comment
Share on other sites

Абе аз нямам нищо против и в Канада да ида, но пък за там ще трябва бая вадене на документи. И това вадене на документи ще отнеме много време, а пък не ми се чака повече. Чакай да стана англичанин първо пък после канадец лесно се ставало ;) Зора е да не си българин. Или поне хората да не го знаят. Звучи кофти ама е така.

Link to comment
Share on other sites

Пфффф, закусвам изостанали великденски яйца, хляб, луканка и пресен чесън! Сега и ще си направя едно нес кафе и ще си запаля! Баси кефа е това отпуската!

Link to comment
Share on other sites

Mrasnici! Po4ivate si, a az se trepq tuk kato idiot! Ama ni6to de - to ei sega, ba6 dnes si se vijda koi sa nai-rabotlivi! Po kakav drug na4in da otpraznuva6 denq na truda s...trud!? I manifestaciqaaaaaaa! Bairq4eta, balon4eta i kebap4eta v plastmasovi tarelki s plastmasovi vili4ki ot onezi malkite samo s 2 vyrha! :)

Link to comment
Share on other sites

Споделям същото. Аз още съм на работа, а по-тъпото е че не знам кога изобщо ще свърша...

Link to comment
Share on other sites

Каква хубава вечер... Имаше работа, но спокойно, без проблеми, направо супер. С едно изключение - винаги съм казвала, че освен курсове за сервитьори, бармани и готвачи трябва да има и курсове за КЛИЕНТИ!!! Защото не винаги клиентът е прав и който не е бил от другата страна, той не знае за какво става дума и колко е тъпо някой да мисли, че не трябва да спазва елементарни норми на поведение и да прави каквото си иска... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

абе незнам за клиента ама сигурно от няколко месеца не съм попадал на любезна и усмихната сервитиорка .... всичките са някви дръпнати парцали които все си мислят че съм им длъжен с нещо..... последната която с кеф и оставих бакшиш беше барманката в най клуб вярно бях пиян ама.....

Link to comment
Share on other sites

абе незнам за клиента ама сигурно от няколко месеца не съм попадал на любезна и усмихната сервитиорка .... всичките са някви дръпнати парцали които все си мислят че съм им длъжен с нещо..... последната която с кеф и оставих бакшиш беше барманката в най клуб вярно бях пиян ама.....

 

Явно не си идвал в Life Club. Всички сервитьорки, бармани и т.н. са усмихнати ли любезни.

Link to comment
Share on other sites

Явно не си идвал в Life Club. Всички сервитьорки, бармани и т.н. са усмихнати ли любезни.

 

Абе не знам дали са усмихнати, но са феноменално грозни 2/3 от тях. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно за тва се усмихват :D

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам дали са усмихнати, но са феноменално грозни 2/3 от тях. :ph34r:

Смениха ги. Маса клиенти се оплакаха... :) Това е 1вото нещо, за което се грижат в момента. Остана само още 1. Ама и на нея ша и отсечем главата. :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че утре имам изпит - SAT :blink:

Не знам някои от вас дали са го държали но..на тези които не са - по добре недейте!

От 2 месеца се готвя и пак не съм готов :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че утре имам изпит - SAT :blink:

Не знам някои от вас дали са го държали но..на тези които не са - по добре недейте!

От 2 месеца се готвя и пак не съм готов :wacko:

 

Те хората се готвят по една година, ти искаш сат да го вземеш с 2 месеца подготовка... ;)

 

А на мен тая физика ми бърка с ренде в г*за... Няма научаване :angry1

Link to comment
Share on other sites

Искам почивкаааа! Всички са някъде, аз работя! То няма лошо ама поне да идваше някой на курс, а те и курсистите ми ги няма! :angry:

Вися си тук и си щрапам! Ужас! Никъде не мога да мръдна! :angry1

Link to comment
Share on other sites

за добре подготвен бг ученик мат секцията е екстремно лесна. :)

 

Иначе макдонадс съкс. Докато се прибирах кока-колата се разляла и...

Поне времето рокс. :)

Link to comment
Share on other sites

абе незнам за клиента ама сигурно от няколко месеца не съм попадал на любезна и усмихната сервитиорка .... всичките са някви дръпнати парцали които все си мислят че съм им длъжен с нещо..... последната която с кеф и оставих бакшиш беше барманката в най клуб вярно бях пиян ама.....

Аз съм усмихната сервитьорка, заповядай - хотел "Астрея", град Хисар :D

Link to comment
Share on other sites

Disturbed и Ill Nino ftw!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...