Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Нещо почва да ме гони някакъв вълчи глад. И след малко ще се изстрелям до денонощният за някаква мръвка. Ще си направя и салатка и ще вечерям по никое време.

Ама и се чудя дали да си взема пушени ребра или бекон, но това маи ще го реша на място.

Link to comment
Share on other sites

Може ли 3 - 4 часа да си пишеш с даден човек , да ти е яко , да не те е яд че си стоял до толкова късно и че утре не може да станеш. И накрая точно преди лягане този човек да те ядоса и да се скарате супер брутално. Бати тъпото чесно. Съдба...

 

 

Бате, на скоро го преживях същото!

Link to comment
Share on other sites

Бате, на скоро го преживях същото!

Батковото :lol: при мен това е всяка вечер, какво да ви кажа и то с хора на които много държа

 

Само се чудя как може толкова нерви по празниците, реално май вече мразя периода на празници :angry1

 

Айдеее усмихвайте се да няма шамари :P

Link to comment
Share on other sites

Празници? Нова година в Oblivion още не е дошла, има още 10-ина дни до смяната на годината. За новогодишната вечер ще си купя много бира и вино и ще се насвяткам сам вкъщи, после мога да изляза и да щипя по задника селските моми в някоя паланка.

Link to comment
Share on other sites

Батковото :lol: при мен това е всяка вечер, какво да ви кажа и то с хора на които много държа

 

Само се чудя как може толкова нерви по празниците, реално май вече мразя периода на празници :angry1

 

Айдеее усмихвайте се да няма шамари :P

 

 

Празници, хубаво време, вакация естествено, настоение е отлично. Имаш време за всичко. Просто се радваш на живота.

 

Минава ми през главата, че за 10 дена популацията от агънца, яренца, други животни и яйца в наща страна рязко е намяла :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сегашно просто време му е майката! Ей сегичка го преподадох, горките курсисти...т :punk ака го изстрелях...еми, те какво искат, то това е преговор!

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам от постовете й - Английски език :)

Link to comment
Share on other sites

Simba, кога да ти дам нашивките?....Деба, тва наще жени не стига, че болшинството стават все по-грозни, ами се и обличат като шлюхи...

Link to comment
Share on other sites

British Airways booking reference

 

Passenger: MR VESELIN KICHUKOV

 

From: Sofia Terminal 2

To: Heathrow (London)

Depart: 3 May 2008 14:40

Arrive: 3 May 2008 16:00

Class: Euro Traveller

Operated by: British Airways

Booking status: Confirmed

 

Тия дни само това ми минава през главата. 2 дена още останаха. Чак не ми се вярва, че ще се махна от тая държава. Поне за едно известно време най-малкото.

Link to comment
Share on other sites

Тия дни само това ми минава през главата. 2 дена още останаха. Чак не ми се вярва, че ще се махна от тая държава. Поне за едно известно време най-малкото.

 

Весо, стискам ти палци с двете ръце всичко да е на шест!

 

Иначе в този ред на мисли пък на мен ми минава през главата, че вече трябва да подавам документите за канадско гражданство.

Link to comment
Share on other sites

Весо, стискам ти палци с двете ръце всичко да е на шест!

 

Иначе в този ред на мисли пък на мен ми минава през главата, че вече трябва да подавам документите за канадско гражданство.

 

Айде ставай канадец да ти е мирна главата :) Иначе мерси за пожеланието ;) Надявам се да се установя там за по-дълго време, но ще видим как ще са нещата :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...