Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
:ph34r: ako съм терорист и се взривя последното което ще мине през ума ще е задника ми :D иначе искам да каже че тия дни се се чудя ами ако сме прашинка в шибаната вселен аи там някаде има някъв тинеиджър дето ни гледа в аквариум а ние сме малка частица о колекцята му планетки пъни с тъпи същества който бавно вървят към своето унищожение ,и тоя мастурбатор ни е купил в опаковка прибавил е вода и ей ни на нас, стана прекалено едро тва изказване яжте плодове и си мийте зъбките МИР :wir

 

peace bro, ама май и ти си си купил от скъпата мащерка на Курунир, дето и той някви големи розови птици виждаше от офиса дето бачка :rolleyes: :bgrin: :P :D

Link to comment
Share on other sites

:ph34r: ako съм терорист и се взривя последното което ще мине през ума ще е задника ми :D

 

Achmed the dead terrorist :) и да това ми минава през главата след като прочетох поста

Link to comment
Share on other sites

Oblivion r0x my s0x :P.

Аз ся се чудя с какво да си губя времето... А иначе мисъл на деня:

Girls come and go, epics are soulbound :lol: .

Мисълта е готина :D

Link to comment
Share on other sites

Achmed the dead terrorist :) и да това ми минава през главата след като прочетох поста

НАЙ-НАКРАЯ ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА С ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ,ДАНО СТЕ ПОВЕЧЕ В ТОЯ ФОРУМ :lol: :lol:

А ДА И _I KILLYOU_ :P

Link to comment
Share on other sites

След малко смятам да си лягам, пък без значение колко ми е лошо и дали ми е спаднала температурата.

Просто няма да издържа още много.

Link to comment
Share on other sites

НАЙ-НАКРАЯ ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА С ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ,ДАНО СТЕ ПОВЕЧЕ В ТОЯ ФОРУМ :lol: :lol:

А ДА И _I KILLYOU_ :P

Мился че пропусна Silence!Жалко че нем ога да направя бруталния му поглед :D

Link to comment
Share on other sites

яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца яйца ..................

Link to comment
Share on other sites

Смирноф.. май не е трябвало да ядеш толкова много яйца :D

Link to comment
Share on other sites

Според баба ми яденето е най-важното нещо на света :)

 

"Човек ако не яде, не ми го хвали"

 

Както казваше един приятел: "Аз не ям, за да живея; аз живея, за да ям!" :D

Link to comment
Share on other sites

Стоичков никога не се е славил с много акъл. Простака си е простак, ако ще да е най-голямата звезда. Вари го, печи го, то на ЦЪРВУЛ си мирише!

Link to comment
Share on other sites

Толкова много теми, че чак се чудя в коя да пиша...

хижа "Рай", хижа "Рай"... несериозна работа... :angry:
Аз нещо за някаква брутална масовка на Бряновщица чух и почвам да се зачудвам :)

 

[23:28:22] Antares says: няма такова преяждане

[23:28:31] CrazyCS says: w0w :D

[23:28:36] Antares says: след обяда легнах по гръб на дивана

[23:28:47] Antares says: и не смея да се завия, да не би от тежестта на одялото да почна да изригвам

[23:29:20] Antares says: че до сливиците се бях натъпкал с оризи, курабии, козунаци, яйца и други работи

[23:30:04] CrazyCS says: ti si da ! :D

Link to comment
Share on other sites

Може ли 3 - 4 часа да си пишеш с даден човек , да ти е яко , да не те е яд че си стоял до толкова късно и че утре не може да станеш. И накрая точно преди лягане този човек да те ядоса и да се скарате супер брутално. Бати тъпото чесно. Съдба...

Link to comment
Share on other sites

Може ли 3 - 4 часа да си пишеш с даден човек , да ти е яко , да не те е яд че си стоял до толкова късно и че утре не може да станеш. И накрая точно преди лягане този човек да те ядоса и да се скарате супер брутално. Бати тъпото чесно. Съдба...

може. и баничка може... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Може ли 3 - 4 часа да си пишеш с даден човек , да ти е яко , да не те е яд че си стоял до толкова късно и че утре не може да станеш. И накрая точно преди лягане този човек да те ядоса и да се скарате супер брутално. Бати тъпото чесно. Съдба...

Ооо тоя спешъл ми е един от любимите..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...