Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Христос Воскресе. Аз лично предпочетох да посрещна звъна на камбаните горе на тепето ... от място където човек може да се наслади на атмосферата по по-скромен начин... имаше прекалено много RnB wannabes около църквите...

 

Интересно е как някои хора изпитват странното удоволствие да се блъскат в тълпите... не ги съдя... но... :)

Link to comment
Share on other sites

Определено мога да кажа, че в България, понятия като "тълпа", "блъсканица" и "задръстване" са нищожни по размер (като самата държава), в сравнение с големите градове...

Link to comment
Share on other sites

Определено мога да кажа, че в България, понятия като "тълпа", "блъсканица" и "задръстване" са нищожни по размер (като самата държава), в сравнение с големите градове...

Лошото е че наистина няма толкова големи градове в България а съществуват тези проблеми...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си каква закуска да си поръчам от пицария Верди.

Понеже огладнявам сериозно, а и нямам никаква идея какво дая закуся.

Но маи ще си поръчам едно Калцоне със една бира и нещата ще се оправят.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си каква закуска да си поръчам от пицария Верди.

Понеже огладнявам сериозно, а и нямам никаква идея какво дая закуся.

Но маи ще си поръчам едно Калцоне със една бира и нещата ще се оправят.

С такова нещо се орпавят всякакъв видп роблеми :D И ся ако почерпиш :P

Link to comment
Share on other sites

Гледах Трансформърс пак и се изкефих тотално..иначе деня е скапан..одеве се прокрадна някво слънчице..

Link to comment
Share on other sites

:ph34r: ako съм терорист и се взривя последното което ще мине през ума ще е задника ми :D иначе искам да каже че тия дни се се чудя ами ако сме прашинка в шибаната вселен аи там някаде има някъв тинеиджър дето ни гледа в аквариум а ние сме малка частица о колекцята му планетки пъни с тъпи същества който бавно вървят към своето унищожение ,и тоя мастурбатор ни е купил в опаковка прибавил е вода и ей ни на нас, стана прекалено едро тва изказване яжте плодове и си мийте зъбките МИР :wir

Link to comment
Share on other sites

:ph34r: ako съм терорист и се взривя последното което ще мине през ума ще е задника ми :D иначе искам да каже че тия дни се се чудя ами ако сме прашинка в шибаната вселен аи там някаде има някъв тинеиджър дето ни гледа в аквариум а ние сме малка частица о колекцята му планетки пъни с тъпи същества който бавно вървят към своето унищожение ,и тоя мастурбатор ни е купил в опаковка прибавил е вода и ей ни на нас, стана прекалено едро тва изказване яжте плодове и си мийте зъбките МИР :wir

Добре дошъл във форума, добро начало направи :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ох, протестирам... Ако взема властта някой ден, ще забраня празниците, прекарвани на маса с йеденье и пийнье. Наказанието ще е тежко, примерно, ежедневни дози ленено масло по 200 гр., комбинирани с шоколад Комфорт, доматен сок и вкиснала супа-топчета. Без тоалетна хартия! :notify:

 

Сериозно, това е геноцид. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ох, протестирам... Ако взема властта някой ден, ще забраня празниците, прекарвани на маса с йеденье и пийнье. Наказанието ще е тежко, примерно, ежедневни дози ленено масло по 200 гр., комбинирани с шоколад Комфорт, доматен сок и вкиснала супа-топчета. Без тоалетна хартия! :notify:

 

Сериозно, това е геноцид. :huh:

Преяждането е приятно по времето когато го извършваш... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не разбирама много много тия приказки за emergent gameplay, но мисля, че току що преживях най-яркия пример за това какво според мен е и трябва да бъде emergent gameplay.

 

Пречуках една пещера със серсеми в Oblivion, водача им беше накичен с много хубави предмети, имаше и още един красив щит, който исках. Обаче, въпреки че играя дебело говедо с много сила, не ми стигаше да извлека предметите с мен, трябваше да оставя поне два хубави предмета, щото иначе не мога да се движа от тежестта. Като ми писна да мисля какво от настоящите си неща да оставя за сметка на някое от новите, просто се разрових из инвентара и си погледнах съставките за варене на отвари. Разрових бавно едно по едно, видях, че има ефект Feather, сиреч "перце", за щастие имах две съставки с тоя ефект, сварих си една отвара за Feather, внезапно товара ми олекна, нарамих всичкото дето исках да взема от предметите и после на спринт се закарах до града преди да изтече ефекта на отварата.

 

Е те това е emergent gameplay! :pirate

 

Elder Scrolls for life, motherfucker!

Link to comment
Share on other sites

Oblivion r0x my s0x :P.

Аз ся се чудя с какво да си губя времето... А иначе мисъл на деня:

Girls come and go, epics are soulbound :lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...