Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
мразя хората да ме търсят само като им трябвам....

Пак се сещат за теб. :D

Link to comment
Share on other sites

Of stava mi mnogo typo kato si seda v reisa i si mislq za nqkvi si moi ne6ta i po4vam da se smeq i horata me gledat stranno :D Slu4valo mi se e ne edin pyt.

Сродна душица :) Но аз обичам и да си рева в автобусчето ... и хората продължават да си гледат все така странно ... Но на кого му пука?! :)

Link to comment
Share on other sites

Сродна душица :) Но аз обичам и да си рева в автобусчето ... и хората продължават да си гледат все така странно ... Но на кого му пука?! :)

 

Of stava mi mnogo typo kato si seda v reisa i si mislq za nqkvi si moi ne6ta i po4vam da se smeq i horata me gledat stranno :D Slu4valo mi se e ne edin pyt.

 

 

Общо взето мога да кажа само едно по тоя въпрос... Who gives a f*ck! :lol:

Link to comment
Share on other sites

мразя хората да ме търсят само като им трябвам....

Това е суровата действителност и не можеш да я промениш! Единственото, което ти остава,според мен, е да не ти пука! Хората ти се обаждат за помощ, а когато на теб ти трябжа...няма от къде да я получиш! Обаче хич да не ти е! Предлагам или да спреш да им помагаш... или просто да се примириш с факта, че хората са такива (поне повечето) и да се успокояваш с това, че поне знаеш що за стока са!

Link to comment
Share on other sites

мразя хората да ме търсят само като им трябвам....

Ти не го ли правиш същото? ;) И защо... звучи така сякаш е нещо лошо. :) Мисля че си е нормално всеки да иска най-доброто за себе си и подсъзнателно да експлоатира средата в която се намира. Друг е въпроса какво е съотношението между това колко даваш и колко взимаш.

Link to comment
Share on other sites

За Бога, обръщали ли сте внимание колко възмутително изглежда мравоядът?!

Изглежда си даже много яко !! Нищо не разбираш от Божествен дизайн, много си е фьешън даже !! :lol:

sandman Публикувано на Днес, 15:02

Izglejda nelepo! Na vsi4koto otgore....abe q vie si pro4etete tuk!

Педставяш ли си и ние да имахме такива :blink:

Link to comment
Share on other sites

Izglejda nelepo! Na vsi4koto otgore....abe q vie si pro4etete tuk!

 

Ти изби рибата в морето с лъжичка за десерт! Вече не мога да погледна такова животно в лицето :)

Link to comment
Share on other sites

Изчезвам, отивам да жуля бира с жената. И смятам да се омажа много таз вечер.

След което сме замислили да ходим в Макалали. Но дали ще стигнем до там ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Да, ето така изглежда :)

хахахх, Хепи-то го пуснах веднъж на една учителка и тя ме изгони за половин година от часовете си... бил съм извратен... ех добри времена бяха...

 

 

едит: дам с тая разлика че като излезнах от училище вече беше на мода да си пускат чалга клипчета.

Link to comment
Share on other sites

Преди беше на мод-а всички да имат по 1 сезон от тия приятелчета на ДжиЕсЕмите си и да си го пускаме в час по география, история, и тн..

Link to comment
Share on other sites

има ли истински майстори в града. мамицата им проклета :angry1 :angry1 :angry1

 

Ако е за коли, италиански коли най-вече, пиши на лично да те свържа с правилния човек.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че се разпорих от пиене на Stella Artois на днешното традиционно фирмено петъчно парти. Ако така продължавам, скоро ще трябва да си сменям размера на панталоните. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...