Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Повярвай ми тва не е мечта, а точно обратното, като го видиш друго ще заприказваш, особенно ако ти се издрайфа на маратонките. ;)

 

То ако е на маратонките добре. Да не се уцели да се издрайфа другаде, че тва вече ще е гадно наистина.

Link to comment
Share on other sites

Като си гледам постовете писани, докато съм бил на работа на латиница и все едно страдам от раздвоение на личността. Единия в мен има кирилица, а другия - не. :)

Link to comment
Share on other sites

Колегата - болен, колежката в отпуска... сега ми е няква много странно в офиса сам... спокойно.. но скучно.. няма угодия :) хубаво че поне Зи-рока си свири ;)

Link to comment
Share on other sites

В последно време имам неприлично висок коефициент на полезно действие :P

ДОВОЛЕН СЪМ ОТ СЕБЕ СИ!!!!

 

/добрa психоза, оооо, умна психоза, оооо, копче ще й купи желирани бонбонки/ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Като сме тръгнали с песните..

Link to comment
Share on other sites

Ей,пък това бебенцата са най-сладкото нещо на светааа :love :love :love Какви страхотни същественца и те карат да се чувстваш щаслив :wub: И с техните весели "думи" направо :lol: Made my day :love

Link to comment
Share on other sites

Абе... ако бебето е мое (и съм го искал) тогава по бащински.. предполагам ще се зарадвам... заради леко егоистичната идея да се мултиплицираш продължавайки рода :) Лошо няма - това си е най-естественото нещо.

 

Ама пък не мога да разбера защо хората толкова се престарават радвайки се на бебета на другите хора. Пък и не мисля че бебетата са чак толкова сладки. Да не говорим че съвременното общество дава сравнително равен шанс на всички .. насилствено избутвайки естествения подбор в.. прашния ъгъл на еволюцията - при което грозни родители създават още по-грозните си бебета... пренаселвайки и без това изтерзаната ни планета.

 

А и още нещо се сещам по въпроса. Човешките бебета са пример за "бог дал, бог взел". Не ви ли притеснява леко факта че сме единствените същества на планетата без никаква естествена защита и ни трябва доста време и ресурси докато се превърнем във възрастен човек който може да се грижи сам за себе си. Малко е тъп факта че има хора които сучат до осемнайсет пък и повече... купуват им автомобилчета примерно... темата е дълга :)

 

Извода е кратък - human infants pisses me off! :P

Link to comment
Share on other sites

Ей,пък това бебенцата са най-сладкото нещо на светааа :love :love :love Какви страхотни същественца и те карат да се чувстваш щаслив :wub: И с техните весели "думи" направо :lol: Made my day :love
...the horror... the horror..

 

Днес ми е отнесен от вихъра ден. Чувствам се странно.

Link to comment
Share on other sites

В много хубаво настроение съм .

Сега се събуждам .

Направо преливам от енергия ... времето е хубаво .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...