Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Та както писах в една друга тема от три дни само чета форума и намирам, че бат Весо нещо се е поизнервил :pirate Килъра си търси жертва :lol: ;) Дано да не е някое невинно агънце-багънце покрай Великден :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Каква зараза бе човек , тамън оздравях и пак се почна .

Какви са тея умрели гълъби и перушини ?

Мале ... от топлото всеки изперка !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ibaaa kva mylniq padna, ujas napravo. Ide qka burq, kak 6a sa si hoda do nas nz ujas.

Къде се намираш оО

Link to comment
Share on other sites

Та както писах в една друга тема от три дни само чета форума и намирам, че бат Весо нещо се е поизнервил :pirate Килъра си търси жертва :lol: ;) Дано да не е някое невинно агънце-багънце покрай Великден :laughing:

 

Мнее изобщо не съм се изнервил :) А жертва няма нужда да си търся и сега има достатъчно ама не ми се занимава. Други работи са ми сега на главата и само ми е до модериране :)

Link to comment
Share on other sites

Мнее изобщо не съм се изнервил :) А жертва няма нужда да си търся и сега има достатъчно ама не ми се занимава. Други работи са ми сега на главата и само ми е до модериране :)

May the ban be with you!

Link to comment
Share on other sites

V nedelq se nagledah na piani beli jeni! Edin pi4 edva makne6e 2 piani kato....jeni. Ednata tragna mnogo da zalita, pi4a tragna da q krepi pove4e neq i pusna drugata, koqto se stropoli na zemqta. Dokato q vdiga6e, padna drugata. 200m po-nadolu edin drug pi4 se opitva6e da vdigne, qvno priqtelkata si, ot zemqta, no tq ne iska6e da stava i kre6te6e 4e tam 6te stoi cqla no6t!

 

 

На мен ми се случи в събота, видях как изнасяха една мадама от дискотеката, която преди тва беше пушила от "веселите цигари", а след това реши, че може да пие наравно с мен. Към края се държеше за пилона да не падне, след тва умря на едно сепаре и я изнесохме двама човека. Викнахме доктор, не знам как се получи, но той сигурно беше най-пияния доктор, който е на смяна в града, беше по-пиян от нас. Пияните беле жени не са красива гледка :sick Поне момичето вече е добре

Link to comment
Share on other sites

Една от най-грозните картинки е пияната жена - доста съм видял и млади и по-възрастни - все същата трагедия е. Интересното е че мъжа колкото и да се осере от пиене, хората някак си го приемат като нормално :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

При мъжете е съвсем друго, един тип се напи, щото смеси всичко възможно, а го изгубих само за 30 мин, след което го намерихме в едни храсти да си спи най-спокойно, никъв проблем, повърна си кат пич и на сутринта беше 6.

Link to comment
Share on other sites

Форумният подпис на kopche е the cutest thing ever (и като го видях, веднага ми се прииска да си пусна клипа на "Coffee & TV" :)).

P.S. Antares, честито!

Link to comment
Share on other sites

Буболечкачкачкачка ай.. лелее тая песничка ме разцепва от смях просто супер шоу ми прави. Тя направо ми минава през главата :D поздрав за всички които се кефят на такива простотийки..

 

edit:

 

Fibaman xaxa адското парче..

Link to comment
Share on other sites

Буболечкачкачкачка ай.. лелее тая песничка ме разцепва от смях просто супер шоу ми прави. Тя направо ми минава през главата :D поздрав за всички които се кефят на такива простотийки..

=> http://vbox7.com/play:8c9e9817 <=

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Пх, станали сме скучни, мнителни и глупави същества...Или само аз съм станала...

Преди малко, докато отивах към магазина, един мъж почти ми сложи в ръцете голям букет цветя. Аз го погледнах уплашено и изненадано, казах "Не, благодаря!" и подминах...Глупаво, глупаво същество!

Link to comment
Share on other sites

Една от най-грозните картинки е пияната жена - доста съм видял и млади и по-възрастни - все същата трагедия е. Интересното е че мъжа колкото и да се осере от пиене, хората някак си го приемат като нормално :bgrin:

И гледката на пиян мъж не е много нормална или красива (недай Боже), но наистина пияна жена - това е пълната излагация... Странни мисли - изгубих усещане в дясната ръка (влак, кибичене на прозореца 45 мин.) Друго - щастлива съм, че не пия алкохол... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не - това е мечта! :)

 

Повярвай ми тва не е мечта, а точно обратното, като го видиш друго ще заприказваш, особенно ако ти се издрайфа на маратонките. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не - това е мечта! :)

Прочети ми поста пак :) И ще разбереш, че не говорех за красива, но пияна жена...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...