Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

@GeorgiK - "Аз стигнах 5то ниво с едно умиране" Хайде по-полека....

 

От сега нататъка ако някой има мнение към игричката - нека да е със screenshot.... че тука замяза на форум: "Рибарска слука".....

 

@Harlem - недей вдига нивата :D

Link to comment
Share on other sites

@GeorgiK - "Аз стигнах 5то ниво с едно умиране" Хайде по-полека....

 

От сега нататъка ако някой има мнение към игричката - нека да е със screenshot.... че тука замяза на форум: "Рибарска слука".....

 

@Harlem - недей вдига нивата :D

затворих "джама" абе прозореца сиреч ама утре заради теб ще се помъча отново :P

Link to comment
Share on other sites

Да покажа вместо Harlem

 

А по темата ми минава през главата , че почва една нова седмица , нов късмет :) И се надявам че ще бъде хубава за всички. Айде лека от мене :)

Link to comment
Share on other sites

Ferante, ти като не можеш, що другите да не могат? И не визирам себе си. Аз съм много зле на такива игрички. Вероятно просто съм имал късмет тоя път, ако ти се струва голямо постижение. От хората, които аз познавам, аз изкарах най-зле на тая игра. Така че хич не е мерене на пишки. Пък и да беше, какво? Малък ли ти е?

 

(ще се наложи да ме извини в следващите няколко дни, но ще има много коментари от тоя сорт...в момента пиша нещо за афродизиаци, наркотици и лекарства в Андите и леко изпушвам...а източниците ми са разни испански ръкописи от 16ти век, които са пълен смях...та само ерекции и големи/малки членове са ми в главата...)

Link to comment
Share on other sites

Странно как може човек за два дни да си развали режима, едвам станах.

Иначе както обикновено , кафе-сок музика , неща за обработване и леко добро настроение но страх от недостиг на време през деня.

 

Огледайте сеее навън времето изглежда обещаващо добре УСМИХНЕТЕ СЕ и поздравете всички по улиците :music

Link to comment
Share on other sites

Ей ся като излезна - обещавам! Всички шофьори по улиците ще поздравя, на доста - и майките :) А на жените-шофьори - индиректно - брак с близнаци :Р

Link to comment
Share on other sites

Бесен съм :angry1: някаква тъпа 18-годишна руса блъснала отзад със 100км/ч колегата. За съжаление е жива патката с патка! Колега е в болнични, проекта трябва да се предава!

Link to comment
Share on other sites

Бесен съм :angry1: някаква тъпа 18-годишна руса блъснала отзад със 100км/ч колегата.

Мда, видиш ли русо зад волана бягай надалече. Аз наскоро го научих the hard way, макар да не беше сериозно.

Link to comment
Share on other sites

http://lifestyle.ibox.bg/news/id_2035670653

 

Просто не мога да коментирам това. :confused :confused

 

Из коментарите на линка:

 

Светът се побърка Шокиран Но съм чел и за по-отвратителни неща: Бритни се напила и повръщала в някакво заведение,а управителят събрал повърнята и я продал по eBay луд!?!?! НЕ!

Link to comment
Share on other sites

Що ме хваща нервата още от понеделник?

 

О! Знам защо! Защото ми натресоха в офиса някаква баба, която ми разказа за девствената си 25 годишна внучка или нещо подобно, после и за правнуците си и за таванския си апартамент и за това как срещнала мъжа си едно време и след като ми показа снимка от 45-та с него реши да ме кани на рожден ден на внучка си, щото нямала никакви приятели и иойдсфаиуо9фг890

 

После колежката от съседния офис ме вика, да си пратя един файл по мейл, че те ползват нашия принтер, рядко им се налага. Викам, ок, идвамммм... Отивам, на тяхното PC седи някаква скрофа дето си заголила баджаците все едно е на 20, а беше надхвърлила 30-те. Поне и бяха стегнати, прощавам й. Та скрофата става от PC-то, на което довършва работа по файла, който трябва да изпратя. Аз сядам, бацам един Save и затварям Word-а, базам втори Save, затварям и другия Word. Гледам десктопа - няма файл, няма гявол... Викам, файлченцето, таквози, къде е, дето ще го пращаме? - Ми не знам, вие ги затворихте... - Ми да де, викам, затворих ги, щото ще ги пращаме, искам да видя къде се намира файла. - Ми не знам... Аз от emaila го бях извадила. МИ НАПРАВИ МУ ЕДНО КОПИЕ НА ХАРД ДИСКА ПА РАБОТИ ПО НЕГО МА, МАЙКА ТИ ДЕЙ*А! И така ме гледа все едно аз съм виновен, че е компютърен илитерат и че все едно аз съм и затрил файлчето, което никога не в съществувало. Добре че успях да го извадя със Search от някакви много потайни temp-ове на Word ли, на Thunderbird-а ли, и аз не знам вече. И трите кокошки седят там и ми се дзверят, мойта колежка седи до тях, ни в клин, ни в ръкав. Скрофата ми вика, аз така си работя... Викам - то има и други начини за работа ей такачка, като натиснеш файла има една точица, дето се слага на SAVE TO DIIIIIISK и всичко е наред. Мъничко ми трябваше да я напсувам, ама си уважавам колежката по съседство, та се сдържах.

Link to comment
Share on other sites

.....дето си заголила баджаците все едно е на 20, а беше надхвърлила 30-те....

 

Усещаш ли какви глупости говориш? Дано се дължи на това че си се изнервил...

Link to comment
Share on other sites

Това някаква модерна пропаганда за голи лелички ли е? Аз по принцип съм силно за, но не мога да се заглеждам по някой, който вече ме е ядосал и ми е станал неприятен.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...