Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Имам Имен ден,и отивам на работа :D Честит празник на всички :D

честито :D

ама ква си весела на работа в неделя :wir

на мен ми минава през главата дали дмт се произвежда в големи количества само при раждане и смърт или може да се предизвика произвеждането му чрез някакво чувство/изключвам приемането му от външен източник/...и сега търся нещо по въпроса, ама за сега нъцки

бтв - поздравче

Link to comment
Share on other sites

Имам Имен ден,и отивам на работа :D Честит празник на всички :D

Ч.И.Д. , всичко най-хубаво ти желая :)

Иначе през главата ми минава , че още ми се спии... ама трябва да пиша доклад и съня ще остане за довечера май..

Link to comment
Share on other sites

Всеки от нас прави или казва неща които в друг човек се възприемат като грешни. Все пак не ми е особено приятно когато другия ме упреква за неща които и аз възприемам като минус за себе си, в момент когато не съм ги демонстрирал или пък съм се опитал да изтъкна като минус в поведението на другия първи. Получава се някаква странна и изключително досадна самозащита от страна на другия. Дразнещо е. При положение че събеседниците ни са огледала на характерите ни.. се получава нещо изкривено от което не можем адекватно да получим конструктивна критка ако се изтъкват само отрицателните елементи от подобни ситуации.

 

Мисля че е добра идея способността да се самоиронизираш, така че да можеш да оцениш кога дадено нещо е казано “между другото” и кога “на сериозно”.

 

Никой от нас не е безгрешен в очите на другите.

 

Честит имен ден на всички празнуващи днес. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Аз чакам излизането на "Penumbra: Requiem" и тогава ще превъртя втората част за да не прекъсвам ужаса от играта с чакане между излизането на нова част ама още няма обявена дата за заглавието или ще мине доста време .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Eeeeven flooow wo wo wowwwww

Thoughts arrive like butterflies

 

Не съм знаел че Pearl Jam правят толкова хубава музика преди да играя Guitar Hero.

 

Ти пък... "It's not a TV studio. Josh, turn these lights out! It's a fuckin' rock concert! Ready!"

Even flow е голяма работа, ама е от Ten, което беше много години назад. Сега вече нямат толкова енергия. Само смисъслът им остана. Но пак бива.

Link to comment
Share on other sites

Eeeeven flooow wo wo wowwwww

Thoughts arrive like butterflies

 

Не съм знаел че Pearl Jam правят толкова хубава музика преди да играя Guitar Hero.

Ееей, добре, че е този Guitar Hero, да видите, че рок не се свири лесно => го бива! :) Не визирах теб само, а по принцип. Другата седмица - Seattle Night в Петно. Pearl Jam, Nirvana, Stone Temple Pilots, Queens of the stone age and so on. Ела - ще е яко! Аз бях на морето на такова мероприятие и се изкъртих!
Прекрасен работен ден :D Иии свърши :D
Честит Имен Ден, да си жива и здрава и винаги много щастлива! Ти пък какво проработи? :)
Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че таман изчистих за сефте от бая време насам, но резултата не е толкова плачевен. Само две торби празни шишета и разни опаковки. Докато измия чашите, наводних кухнята, но не съм виновен че водата се плиска толкова като плакна верото. Ся слушам мятъл и мноооого ми е кеф на душичката. Към момента --> Manowar - Sting of the bumblebee. Уникално соло. Много надъхва. Идва ти да клатиш нон-стоп главата. Яко само жици ще слушам днеска. Да му мислят комшиите :)

Link to comment
Share on other sites

Eeeeven flooow wo wo wowwwww

Thoughts arrive like butterflies

 

Не съм знаел че Pearl Jam правят толкова хубава музика преди да играя Guitar Hero.

 

Хе хе ! :) Ха честито ! Вярно че преди доста време бяха на гребена на вълната, но има с какво да ги помни човек.

Link to comment
Share on other sites

Ееей, добре, че е този Guitar Hero, да видите, че рок не се свири лесно => го бива! :) Не визирах теб само, а по принцип. Другата седмица - Seattle Night в Петно. Pearl Jam, Nirvana, Stone Temple Pilots, Queens of the stone age and so on. Ела - ще е яко! Аз бях на морето на такова мероприятие и се изкъртих!

 

QUOTSA пък какво общо имат със Seattle? Те са stoner-и... Има една връзка между stoner-ите и grunge-а и тя е особено видната фигура Mark Lanegan, ама чак пък да ги сложиш в кюпа преди Screaming Trees си не е правилно. А тия мероприятия са голям купон. Аз 2-3 пъти съм ходил в София основно. Единия път P.I.F. свириха Temple of the Dog и тогава вече стана размазацията...

Link to comment
Share on other sites

За трудна не знам, но определено е скучна :)

 

ред: Приемам го отлично :Р Не, не отричам, че го има и този момент, но определено има и по-интересни (поне на мен) игри. Като тетриса например. Да не говорим за SC BW срещу някой c1-c4 WGT...

Link to comment
Share on other sites

The world's hardest game определено е много скучна. Трудна е, да, но какво от това. Аз стигнах 5то ниво с едно умиране, умрях 20 пъти там и ми писна. Виж, The impossible quiz е къде, къде по-яко...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...