Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

И все пак... Чикатило и Килера са на различни мнения. Оверман? Дриймър? Любопитно ми е... Ако не е моя работа, спирам коментара по темата.

Link to comment
Share on other sites

Имам един свободен ден, днес, сиреч, и майка ми ще купи някакъв МАЛОУМЕН нов шкаф за стаята ми, който шкаф аз НЕ ИСКАМ, но тя така решила и това била нейната къща и ев9офиуиеваиофффф-0.Л"П0

 

Сега ще си прекарам целия ден в сглобяване, има около 100-ина елемента и 10 листа със схеми. Еб*л съм ти и шкафлъците! :angry1

Днес майката... утре жената... :P Затова не се задомявайте рано-рано деца :) Има си време за всичко :P

 

Ако това те успокоява аз със моята майка водя същия спор относно нови вътрешни щори вместо гадни дантелени пердета. Тъй като стаята ми има бяло-розов цвят (обичам си го... fuck haters! :D) дали според вас ще му паснат ето такива:

 

shtori.jpg

 

... супер яки виолетови щори :punk

 

P.S. Ако някой е започнал да се притеснява от глупости от сорта на това че едва ли не като поостарее малко и никой няма да го вземе щото бил/щял да стане по-грозен примерно... значи ... според мен човек трябва да помисли до колко възрастта има значение и до колко имаме нужда от хора които ни оценяват по това само как изглеждаме а не какви други положителни качества се крият във всеки от нас, отвъд "черупката". Коне с капаци не ни тряаат. Пътя, чантата и за хляб!

Link to comment
Share on other sites

намерих си яко сайтче за сигове :lol:

 

За сигове над 100 пиксела височина! :ph34r:

 

Sugnature Nazi днес е благосклонен и дава първо предупеждение.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на навик. Всеки би могъл да си глади всички дрехи, включително бельото, но не е необходимо, според мен. За това, че сме чешити, даааааааа, вярно е.

 

Казах че сте мундари, не чешити...

Link to comment
Share on other sites

...но пък тинейджърите сте си мундари по дефолт.
Абе... от едно известно време вече не съм тийнейджър, от някоя-друга годинка си живея сам, но чистенето и подреждането хич не са ми сила... Доста по-рядко го правя, отколкото е добре. За готвене, пране и кърпене/шиене нямам проблеми, но за чистенето...

Така че не е до възрастта, не слагай всичките младежи под общ знаменател...

Аз съм щастлив! Отново съм велосипеден!

Link to comment
Share on other sites

Абе... от едно известно време вече не съм тийнейджър, от някоя-друга годинка си живея сам, но чистенето и подреждането хич не са ми сила... Доста по-рядко го правя, отколкото е добре. За готвене, пране и кърпене/шиене нямам проблеми, но за чистенето...

Така че не е до възрастта, не слагай всичките младежи под общ знаменател...

Аз съм щастлив! Отново съм велосипеден!

 

То е ясно че не всички са мундари. Трябваше да сложа някакво ОГРОМНО СМАЙЛИ ли, за да се разбере че се ебавам. Ти да не мислиш че на мене в чистенето ми е силата...

Link to comment
Share on other sites

То е ясно че не всички са мундари. Трябваше да сложа някакво ОГРОМНО СМАЙЛИ ли, за да се разбере че се ебавам. Ти да не мислиш че на мене в чистенето ми е силата...
Touche!

Наистина помислих, че го казваш буквално.

Спи ми се!

 

Ред: Талибане, пише се поДкарам :Р Виж в megagames.com...

 

Ред2: Пффф.. а аз се заяждам за спам...

Link to comment
Share on other sites

Може и да не вярвате, но Елтън Джон е правил доста хубава музика навремето. :music

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да като малък да се хвана да уча музика... Тоя Dance e-Jay ша ма сбърка.

Link to comment
Share on other sites

Днес маика ми е рожденичка, а баба ми ми и двете ми братовчетки имат имен ден.

И се чудя и си мисля, на какво ще заприличам като мина през всички да им честитя и се прибера в къщи.

Със съгурност ще съм подпйнал, ама колко? :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам на какво ще приличаш , но има малка вероятност да не стигнеш до вас ако тръгнеш да честитиш на всеки ... това е изчислено или през повече от пет човека е невъзможно да се мине и прибирането да е успешно .

п.п. Пускам си музика и чакам да отвори първият магазин за да се телепортирам до там .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...