Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

OMG vijte na kakyv site popadnah :lol: http://whenwillamywinehousedie.com/ :lol:

 

Btw: She scares the living shit out of me!

Начи не само аз не мога да я понасям..

*getsuga tenshou* ))))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Имам чувството, че къдравите хора ми се дразнят и постоянно си намират поводи да се заяждат с мен. О.о

Чувствам се дискриминиран.

Аз съм с чуплива коса. Мога да мина дори и за къдрав. Ама нямам впечатления да се заяждам с теб повече, отколкото с останалите потребители :)

 

Бахти и смотания петък. Да свършва и да става утре!

Link to comment
Share on other sites

Цял ден вървях на токчета и сега краката ми :cry Масаж,моля? :rolleyes: :inqn Май ще валииииии :) :) :)

 

Малко слънце да пекне и веднага фръци-фръци :devil Ейй опасни са тия жени! Най-вече опасни за шофьорите...

 

--------------

 

Минава ми през главата че ми предстои чудесен уикенд :punk

Link to comment
Share on other sites

Цял ден вървях на токчета и сега краката ми :cry Масаж,моля? :rolleyes: :inqn Май ще валииииии :) :) :)

Времето за плаж става тя вика ще вали...ццц пепел ти на уста че ще излизам :D

Link to comment
Share on other sites

Пичове, БАН казаха, че днес ще вали поне малко, следователно ще вали (поне малко). БАН са weather wizards, мисля че това поне е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Малко слънце да пекне и веднага фръци-фръци :devil Ейй опасни са тия жени! Най-вече опасни за шофьорите...

 

--------------

 

Минава ми през главата че ми предстои чудесен уикенд :punk

 

 

Аз не съм опасна в този смисъл на думата,в който употреби...!!!!В друг..да :rolleyes: :laughing: И не съм "фръци-фръци" :laughing:

Естествено,че ще завали! Само гледайте B)

Link to comment
Share on other sites

Не бе, хора, пуша ... дрън дрън

Ще запалим някой ден лулата на мира ;) Гледай да е преди да се ожениш и да си народите деца че тогава ... ще е малко кофти децата да гледат баща им ква е джанка на стари години :D

 

Най-вече опасни за шофьорите...

Зависи от гледната точка. Що се отнася за голфаджиите.... за всяка блъсната шматка дето благодарение на неудобното си облекло създава затруднение на движението по улиците, WV клуба дава +10 точки. При събиране на 30 такива, се получават преференциални цени за закупуване на лепенки с по 2 тунинг фирми ;)

Link to comment
Share on other sites

Много са ми забавни хора, които ползват hands-free слушалки, но въпреки това с едната ръка държат телефона, а с другата държат говорителя близо до устата си. Хем са смешна гледка, хем хич не са им фрий хендовете!

Link to comment
Share on other sites

Счупих се от път еййй. Пловдив-София-Пловдив вече ми е като до кварталната бакалия. И неделя посред нощите обратно.... Ама така е като си обичам жената бягам от болници :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Направи като мен - премести се да живееш там :)
За къв? Все още имам някакви критерии към условията ми на живот, което автоматично изключва набутването ми в тази дупка.
Link to comment
Share on other sites

Имам приятел, които всяка сутрин пътува до С-я и след като му свърши работния ден се прибира в Пловдив.....

Шапка му свалям - вече 11-ти месец издържа на това темпо...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че ми предстои чудесен уикенд :punk

Аз ще съм на гости на един приятел който живее близко до Белград :tongue.

Link to comment
Share on other sites

Карма,хора,карма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :punk :punk :punk Малките неща всъщност са най-големи,да знаете,ама вие съм сигурна че знаете :punk :love Да свършват вече сесии месии !!! Нямам търпение :rolleyes: Ама преди това ще мина през ада разбира се,то с тия изпити,1 милион,и то от най-приятните...Нищо - кармата е хубаво нещооо :love

Link to comment
Share on other sites

Уау, почти съм изпаднал на топ 10 плювалниците наоколо...а дълго време държах гордото бронзово място...

Link to comment
Share on other sites

Не съм на работа днес... Хубав, приятен ден... И толкова е*ана вечер. Много ми е криво... :cry

Link to comment
Share on other sites

Пичове, БАН казаха, че днес ще вали поне малко, следователно ще вали (поне малко). БАН са weather wizards, мисля че това поне е ясно.

Щом Минчо Празников вече не е в НИМХ, за к'во изобщо говорим?

praznikov.jpg

Здравьейти, уважаими зритьели, утри врьемиту ши бъдьи придьимну и приубладаващу.

 

:punk

 

Сега е Минчо Празникoff :D

 

Той е жив, сериозно :)

Link to comment
Share on other sites

Последен пост в тази тема за тази вечер (просто котката не ми обръща никакво внимание, Психозите са някъде там на юууууг :cry , слушам Найджъл Кенеди и Кроке групата, и ме избива на слободия).

 

Колко хора (да вдигнат ръка! Не ви виждам ръцетееее!) си спомнят, че навремето Неделя 150 (с Мико Петров) започваше с темата от "Фантомът от операта"? Ех,... палачинки у баба в неделя сутрин и... тъъъъъм-тъ-тъ-тъ-тъ-тъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъм... "Вие слушате Неделя стоипедесе..."

 

П.С.Кълна се, че не съм пила алкаголь тази вечер.

 

П.С.2 А някой спомня ли си музиката на Плюс-Минус по БНТ, а? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не разбирате идеята за БАН. И изобщо цялата концепция защо те не могат да объркат прогнозата и винаги познават. Там... пият... докато получат видение за времето. Ако евентуално тая прогноза се провали, после чрез шаманизъм изменят теченията и отклоняват облаицте. И изобщо, кво да обяснявам... БАН..

 

[Edit] Моля, някой да ме убеди, че това не е най-якото метъл парче, което е чувал през последните месеци!

 

:punk :punk :punk :punk :punk

 

 

I told you once you son of a bitch, I'm the best there's ever been! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Колко хора (да вдигнат ръка! Не ви виждам ръцетееее!) си спомнят, че навремето Неделя 150 (с Мико Петров) започваше с темата от "Фантомът от операта"? Ех,... палачинки у баба в неделя сутрин и... тъъъъъм-тъ-тъ-тъ-тъ-тъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъм... "Вие слушате Неделя стоипедесе..."

А някой спомня ли си музиката на Плюс-Минус по БНТ, а? :lol:

АЗ, с гордо вдигната ръка... :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да се задоволя с вдигане на ръка...ще добавя и култувата шапка на По света и у нас с Eye of the Tiger! Минута е много и Pink Floyd също е яко, но нищо не е като Eye of the Tiger...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...