Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Днес с един приятел търсехме кретенски потребители във VampireFreaks и... попаднахме на Curunir1, Curunir2 :]

 

Тоя сайт на моменти е бил по-забавен от тийнпроблема xD.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че сочен хамбургер с прясно месо от албъртианско говедо и бутилка Хайнекен е ебати и върховната комбинация. :punk

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че сочен хамбургер с прясно месо от албъртианско говедо и бутилка Хайнекен е ебати и върховната комбинация. :punk

ееее на мен ми минава през главата че тоя човек страшно много ми събуди апетита и сега трябва да почерпи за наказание :D

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, Хамстер, знаеш ли колко пъти докато пуша на терасата вечер си представям розови демони и импове из града и десетки люти геъмъри, които обясняват на военните коя гадина как се движи и как е най-лесно да се убие! :lol:

 

Но това е, защото изобщо не съм промит де...

Link to comment
Share on other sites

2но еспресо от ондата е основната причина поради която сутрин мога да "свърша" някаква работа.

 

курунире, хубава игра е халфа само да нямаше толкова много бъгове. Добре, че успях да подкарам noclip, иначе няма минаване. :)

Link to comment
Share on other sites

ехх, де*ба файрфокса. Тръгна да се упдеитва и ми изтри поста....

Та бях тръгнал да ти обеснявам, че father gregory не иска и не иска да мърда. Накрая усетих, че и с рестарт на нивото се оправя. Усетих също, че ако има някой пич с тебе дето трябва да прави нещо, е добре да не лоадваш много много защото има опасност да "спре".

По-нататък, някакъв негър стой на вратата и не мърда, съответно аз не мога да мина...

Later-on, с алекс, пазя един security room, изведнъж спират да идват гадовете и....така. Нищо не се случва. Ей такива работи. Играта иначе кърти мивки :) Смятам после и епизод 2...ох батка.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се защо господ позволява на на тъпите хора да живеят. Айде малоумните са физически или генно обременени, нямам нищо против тях, ама тъпите за какъв дявол съществуват!

Link to comment
Share on other sites

искам 2000 лева от небето да ми паднат и да ги похарча

 

Добро искане. Аз може ли да поискам 200К лева :)

 

Хахаха, Хамстер, знаеш ли колко пъти докато пуша на терасата вечер си представям розови демони и импове из града и десетки люти геъмъри, които обясняват на военните коя гадина как се движи и как е най-лесно да се убие! :lol:

 

Но това е, защото изобщо не съм промит де...

 

И идва въпроса. Какво пушиш? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само купешки цигарки :)

 

Просто... ми минават някакви неща, не знам. Ето сега, на сградата срещу терасата на офиса ми има един умрял гълъб на перваз на прозорец. Стои там от ноември, миналата година. И точно до него, на метър и нещо, някаква птичка си е направила гнездо. И си помислих как зловонията от разкапания гълъб се издигат в гнездото, натравят малките птички и те порастват изродени. После създават изродено потомство и накрая целия град е покрит с облаци мутирали хвърчишки... Такива неща... А уж вече днес пих кафе...

Link to comment
Share on other sites

Само купешки цигарки :)

 

Просто... ми минават някакви неща, не знам. Ето сега, на сградата срещу терасата на офиса ми има един умрял гълъб на перваз на прозорец. Стои там от ноември, миналата година. И точно до него, на метър и нещо, някаква птичка си е направила гнездо. И си помислих как зловонията от разкапания гълъб се издигат в гнездото, натравят малките птички и те порастват изродени. После създават изродено потомство и накрая целия град е покрит с облаци мутирали хвърчишки... Такива неща... А уж вече днес пих кафе...

 

Napi6i kniga! Btw az 4ak sq zacepih 4e aktiora deto igrae doktor Kartyr ot ER se kazva Noi :lol: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Само купешки цигарки :)

 

Просто... ми минават някакви неща, не знам. Ето сега, на сградата срещу терасата на офиса ми има един умрял гълъб на перваз на прозорец. Стои там от ноември, миналата година. И точно до него, на метър и нещо, някаква птичка си е направила гнездо. И си помислих как зловонията от разкапания гълъб се издигат в гнездото, натравят малките птички и те порастват изродени. После създават изродено потомство и накрая целия град е покрит с облаци мутирали хвърчишки... Такива неща... А уж вече днес пих кафе...

 

Май май не са цигари. Бонг ли има при теб :):):).

Link to comment
Share on other sites

това е гадно! ейми няма да умре!!! she is immortal!

 

кОпчето си има последователи, обожатели или нещо от сорта - КОПЧО

Link to comment
Share on other sites

Цуре, попикал съм се от смях.. Да ти нямам постовете :)

Аз съм си мислел за евентуална инвазия на Зерги :) Е тогава ни е спукана работата... Вярно Terran>Zerg, ама нито медици, нито сийджове имаме, да не говорим за научната тенджера с радиацията :)

Link to comment
Share on other sites

Май май не са цигари. Бонг ли има при теб :):):).

 

По-скоро са от "веселите цигари". Бонга много обемен, не е като за тераса. :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не бе, хора, пуша George Karelias and Sons, днес тръгнах с повече пари в мен и реших да се поглезя с тютюневи благини, купих си и едно малко пакетче тютюн за лула Djembe golden blend, мирише разкошно. :D

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че къдравите хора ми се дразнят и постоянно си намират поводи да се заяждат с мен. О.о

Чувствам се дискриминиран.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...