Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бах тва послание!

 

Wikipedia токо що ме светна, че тук просто се пеело, че дечицата играят около цветята и беряли цветчетата, това ashes, ashes всъщност е цветния полен, който те вдишват и all fall down е падане по задни части от причинената кихавица. Лошото е, че трябва да видиш 10 варианта на песента, за да включиш за какво става дума, щото сам по себе си на Психозис варианта е малко страшничък.

Link to comment
Share on other sites

Бах тва послание!

 

Wikipedia токо що ме светна, че тук просто се пеело, че дечицата играят около цветята и беряли цветчетата, това ashes, ashes всъщност е цветния полен, който те вдишват и all fall down е падане по задни части от причинената кихавица. Лошото е, че трябва да видиш 10 варианта на песента, за да включиш за какво става дума, щото сам по себе си на Психозис варианта е малко страшничък.

 

 

Aбе да ти кажа аз друго съм чел и трябва да си е страшничко .

 

Кръгът от рози описва моравите петна по кожата на жертвите образувани в резултат на подкожни кръвоизливи

 

пълният джоб със китки отразява масовата в онези дни практика да се носят благоуханни цветя за да се отсрани лошата миризма чрез която се вярвало че се разпространява болеста

 

апчих апчих пък обозначава един от симптомите на бубонната чума

 

всички падаме накрая е това мисля че няма нужда да се обяснява

 

предполага се че песента е правена около 1348 (Голямата чума )

тогава песента въобще не им е била детска още по малко пък забавна ;)

 

Само да допълня че само се предполага че е от 1348 иначе за първи път се среща във "Лошите чудеса" на Игнаций Бърд писана през 16 век

Link to comment
Share on other sites

Смятам, че колкото се може повече хора трябва да се запознаят с творчеството на Tangerine Dream, защото откровено казано, това е най-добрата електронна музика, която широката публика може да слуша изобщо.

 

P.S. На сайта има плейърче с доста streaming музика.

Link to comment
Share on other sites

Смятам, че колкото се може повече хора трябва да се запознаят с творчеството на Tangerine Dream.

 

Интересно наистина... Стрийма дето върви горе вдясно е много добър. В момента слушам Daughters of Time (One Times One) и много ми допада.

 

-----------------

 

Иначе бих казал че днес бе един много уморителен за мен ден... Мисля че некои салати с некои ракии ще ми помогнат да се отпусна....

Link to comment
Share on other sites

Интересно наистина... Стрийма дето върви горе вдясно е много добър. В момента слушам Daughters of Time (One Times One) и много ми допада.

 

Operation PROPAGANDA has been a huge success! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На 20-те ми кб upload ли? I don't think so! Но може и да взема да пусна. На нашето тракърче. Очаквайте включване довечера. Имам тонове Tangerine и доста редки албуми, които ги няма по международните торенти.

Link to comment
Share on other sites

Като почнеш ТУК та наред...

 

Аз горещо препоръчвам на всички и AMETHYSTIUM, както и Carol Tatum & Angels of Venice.

 

Между другото поръчах поредния кег и си мисля дали вече не достигнахме цифрата 10.... Ако не сме, то сме на 1-2 бройки от нея... :beerchug

 

ЕДИТ: ХОП - чудесен линк с доста дискографии включително на Tangerine Dream. Аз ще опъна почти половината от торента, стига да се весне сийдър....

Link to comment
Share on other sites

Смятам, че колкото се може повече хора трябва да се запознаят с творчеството на Tangerine Dream, защото откровено казано, това е най-добрата електронна музика, която широката публика може да слуша изобщо.

 

P.S. На сайта има плейърче с доста streaming музика.

Може ли да добавя и Alan Parson's Project? Без да пропускаме, разбира се, малко по-комерсиалния Jean Michel Jarre.
Link to comment
Share on other sites

искам 2000 лева от небето да ми паднат и да ги похарча

 

Преди две седмици изпитах подобно чувство дори с по-висока сума. Е, не бяха съвсем от небето а от върнати надвзети данъци, ама това не намали удоволствието и тръпката. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...