Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Подписа ми... е еманация на всичко най-добро, произведено от игралната индустрия: най-добрата RPG поредица, правена някога (феновета на Ultima или Final Fantasy да ме барат за куйрука), най-добрия 3D екшън, който изобщо може да се измисли и най-добрата fighting игра за каквато и да е платформа.

 

Баси, защо имам толкова много ВКУС! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Half Life (и 1, и 2) са прекрасни, но са one-shot deal. Колко пъти си ги преигравал? Много добре са направени, но липсват custom елементи. Doom има най-голямата активна фен-база, която произвежда ежеседмично нови нива, които отдавна са надхвърлили качеството на оригинала. По тоя начин получаваш приказка без край, никога не ти омръзва и получаваш още от същото, само че по-различно и все така динамично и касапско.

Link to comment
Share on other sites

не мога да се съглася :) халфа има хиляди модове като и левъли. Отделно, пичовете от сиера бълват експанжъни (опосинг форс, блу шифт, епизод 1/2...етц). А феновете си правят каквото си поискат. ЦС, team fortress и други дето в момента не ми идват наум, например :) А, забравихме и Thief - the best of the best за която все още се правят fans' missions.

Под дуум визираш 1/2/3 ?Д2 беше първия ми геим през далечната 95 :)

Link to comment
Share on other sites

Нали! :P

 

Гледам че и аз съм лъснал в топ 10-кята. Ужас. До 3 следобед - никакви постове, обещавам! :ph34r:

Lyje6! Btw minavam mi prez glavata, 4e Ford Ka e bezpodobno grozili6te, nema tolkova grozna kola.

Link to comment
Share on other sites

Бах! "Маги" са пуснали едни разтворими "пролетни зеленчукови" супички в опаковка като 3в1 и са уникално вкусни! Особено когато нямаш време да обядваш навън. :rolleyes:

 

Много се забавлявам, когато по някаква случайност в паметта ми изплуват имена на политици, които съм чувала като съвсем мъничка. Преди малко се сетих за името "Шапошников" и след кратък гугъл - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B0%...%B2%D0%B8%D1%87

 

А вчера ми напомниха за Биляна Плавшич :)

 

Вие знаете ли ги, аааа? :P

Link to comment
Share on other sites

Щом е сърбойка, все е убаво! :D

За протокола, Плавшич като име съм я чувал.

 

Три часааа, три часаааа, постваааааам! Хамстер, няма да викаш, че лъжа! :ph34r:

 

Terrible addiction :(

 

[Edit] Хората ходят по въже, ти ходиш на стол, засрами се! [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Де*ба колко ме е яд за Ботев Пловдив майна. Трябваше да бият , заслужаваха си го майна. Много ма е яд....Иначе като изключим че ме яд супер много , поне стана много хубав мач .

Link to comment
Share on other sites

Всичко поскъпва вече .

На края ще го караме на хляб и кисело мляко , а пенсионерите ще дишат въздух .

Погледнете от положителната страна ... страната ни става все по-популярна и ни дават по чуждите новини постоянно ама това пак не води до нищо добро .

п.п. Все пак говорят за корупцията и как се е разширила в България днес .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Искам да мога да се транспортирам до Пловдив, когато си поискам... :cry

Link to comment
Share on other sites

Искам да мога да се транспортирам до Пловдив, когато си поискам... :cry

 

Купи си летяща метла...или килимче :P

 

Няма страшно, той jozo ша та посещава, мобилен е все пак :D

 

 

Де'еба искам вече стипендия... и да си зема физиката от раз...

Link to comment
Share on other sites

Купи си летяща метла...или килимче :P

 

Няма страшно, той jozo ша та посещава, мобилен е все пак :D

Де'еба искам вече стипендия... и да си зема физиката от раз...

 

При Йорданов ли?

Link to comment
Share on other sites

При Йорданов ли?

 

Еее аз не съм ТУ :) ВИХВП, при Панчев :sick (не можах да намеря по-подходяща физиономийка за него)

43 теми, които излизат за 2 семестъра, всяка тема с по 6-7 формули :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Искам да мога да се транспортирам до Пловдив, когато си поискам... :cry
Метлата се развали ли?

 

Ходи при джуджетата да ти я оправят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам да мога да се транспортирам до Пловдив, когато си поискам... :cry

 

Ай стига бе? Не думай... Аз пък искам да мога да го правя до където и да е...

Link to comment
Share on other sites

Еее аз не съм ТУ :) ВИХВП, при Панчев :sick (не можах да намеря по-подходяща физиономийка за него)

43 теми, които излизат за 2 семестъра, всяка тема с по 6-7 формули :blowup:

Явяваш се на конспект от 175 въпроса - поне по мое време беше толкова, и си готов. Не можеш ли да се прехвърлиш при Гарчева?
Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи а трявба да дремна поне малко, понеже съм на работа от към 10 даречем.

И се чудя ако заспя дали ще се събудя навреме.

Link to comment
Share on other sites

Метлата се развали ли?

Ходи при джуджетата да ти я оправят :lol:

Метлата се разпадна, прахосмукачката се развали, а няма парички нито за метла, нито за ремонт на прахосмукачката. Джуджета?!? Айде, стига бе :D

За да не съм ОФФ : Така ми се хапват скариди... :woot

Link to comment
Share on other sites

За да не съм ОФФ :

%me се търкаля под земята от смях. Възможно ли е в тази тема да има извънтемник (offtopic)?

 

П.П. Аз искам вече да го пускат на пазара тоя телепорт. Че и аз искам от време на време да мога да си прескачам до Плд...

Или да си накупя скролове за таун портал?

Link to comment
Share on other sites

%me се търкаля под земята от смях. Възможно ли е в тази тема да има извънтемник (offtopic)?

П.П. Аз искам вече да го пускат на пазара тоя телепорт. Че и аз искам от време на време да мога да си прескачам до Плд...

Или да си накупя скролове за таун портал?

Не мога да управлявам МПС => Нямам автомобил => Въртят ми се такива мисли в главата...

Ако не бяха на лице първите две условия, нямаше да се оплаквам... Ако при тебе поне второто е налично, защо да не можеш да идваш до Пловдив често?!? Или с байка? :) (но с тия задръствания в София)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...