Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

k9jjlw.jpg

 

(Бонус за всеки, който познае филма)

 

Конан Губернатора

 

ееее:) превариха ме:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Преди малко за първи път видях хубава американка. Само дето когато се вгледах по - добре на униформата и пишеше Гонзалес. Няма да го броя явно. За 2 години още не съм видял някоя дето да мяса на нещо.

 

Че какво му е на Gonzalez? Съвсем нормално име. Щатите са емигрантска държава, имена от всякакъв произход са нормални. Ако чакаш само английски, не е честно. Където живея аз, почти всички имена са немски примерно...или испански. Пък и чакай хубавите жени да са в армията. Пък то има. Даже и покрай мен, а то Midwest-ът хич не се слави с хубавите си жени, има хубави. Пък да не говорим, дето се слави... Толкова е шарено, че всичко може да се намери. Виж в армията е друго...там са army strong, дето казват тук по рекламите...за хубост никой и не споменава.

Link to comment
Share on other sites

Че какво му е на Gonzalez? Съвсем нормално име. Щатите са емигрантска държава, имена от всякакъв произход са нормални. Ако чакаш само английски, не е честно. Където живея аз, почти всички имена са немски примерно...или испански. Пък и чакай хубавите жени да са в армията. Пък то има. Даже и покрай мен, а то Midwest-ът хич не се слави с хубавите си жени, има хубави. Пък да не говорим, дето се слави... Толкова е шарено, че всичко може да се намери. Виж в армията е друго...там са army strong, дето казват тук по рекламите...за хубост никой и не споменава.

Никъде не съм казал че очаквам да видя някакви перфектни в армията. От всички други нации има такива които да са поне симпатични. Поне в тези в които има жени. Сега като се замисля в турската армия не съм видял нито една жена. Както и да е. Знам че са емигрантска държава.

Най - ми харесва как на етикетите на всичките им стоки надписите са на английски и испански :tongue.

Не ми схвана идеята, но няма значение. Няма смисъл да се спори.

Link to comment
Share on other sites

Пхаха, четох досега Националната класификация на професиите и длъжностите и щях да почина от смях и опулване:

 

Аргончик

Боргвергист

Вдевач

Велосипедист

Девиатор

Ецер

Издирвач на адреси

Метранпаж

Нотам

Опушвач

Пилозъбчик

 

 

Какви са тия хора??? Особено ме изкефи, че карането на колело е професия като секретарката... :)

Link to comment
Share on other sites

Мдам - НКПД-то е биг фън... Още по-фън е CN8 номенклатурата... извадка:

 

0202 Меса от животни от рода на едрия рогат добитък, замразени

 

0202 10 00 Цели или половин трупове

 

0202 20 Други необезкостени разфасовки

 

0202 20 10 Компенсирани четвъртинки

 

0202 20 30 Предни четвъртинки, разфасовани или неразфасовани

 

0202 20 50 Задни четвъртинки, разфасовани или неразфасовани

 

0202 20 90 Други

 

0202 30 Обезкостени

 

0202 30 10 Предни четвъртинки, цели или нарязани максимум на пет парчета, като всяка предна четвъртинка е замразена поотделно; „компенсирани” четвъртинки, замразени на два блока, единият от които съдържа предната четвъртинка, цяла или нарязана на максимум пет парчета, а другият — задната четвъртинка без филето, в едно цяло парче

 

0202 30 50 Разфасовки от предни четвъртинки и от гърди, наречени „австралийски”

 

Или

 

4401 Дърва за горене под формата на трупчета, цепеници, клони, снопчета или подобни форми; дървен материал на плочки или частици; дървени стърготини, отпадъци и остатъци, дори агломерирани под формата на трупчета, брикети, топчета или в подобни форми

 

4401 30 Дървени стърготини, отпадъци и остатъци, дори агломерирани под формата на трупчета, брикети, топчета или в подобни форми

 

4402 Дървени въглища (включително въглищата от черупки или костилки), дори агломерирани

 

4403 Необработен дървен материал, дори обелен, със или без беловина, двустранно или четиристранно грубо издялан, с приблизителна форма на квадрат или правоъгълник

 

4403 10 00 Обработен с боя, креозот или други консерванти

 

4403 20 11 Напречно нарязан, необелен дървен материал

 

Огромна е, иначе да ви я постна цялата да се попилеете...

Link to comment
Share on other sites

куцо киоро и сакато почна да "разбира" от photoshop...

конкретен пример: Аз(А) и съседката(С)

 

(С) Тошо чай да те питам нещо

(А) Питай

(С) Утре или други ден ще ми вземат компютър ае да дойдеш да ми сложиш Photoshop-a

(А) ок

(В главата ми) Ти тоя Photoshop освен да си мажеш снимките във 348957 сайтове за запознанства за друго няма да го ползваш. Но от друга страна ще спре да кара мен :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Готина песничка : Stella Kalatzi - Μη μ`αφηνεις μονη μου :punk

Link to comment
Share on other sites

Айде, жената подпали! Жена, недей пали така бе! :P

 

И недей да обясняваш как ще си намираме време, щото такова време ще си намеря, че ще цъкам два свободни дни и ще ти обръщам минимално внимание и ти ще побеснееш и ще започнеш да ми налиташ на бой :D

 

Е те тва е жената, вместо да каже някоя блага дума, да те успокои, тя само се кара! Малкото Гестапо! Голямото Гестапо е майка ми, естествено! :laughing:

Тихоооооооо! То и аз играя от време навреме! Какво се оплакваш! А това, че ти не знаеш кога да спреш е друго! А, че ще те бия - то спор няма :punk

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата лозунга на ГДБОП теам какъв трябва да бъде по сайтовете след промените в закона .

Вашата поща достига до вас благодарение на ГДБОП теам ... съдържанието от писмото ви е одобрено и ние ви благодарим за споделянето на тази ценна информация с нас .

Пожелаваме ви приятен ден , подпис: ГДБОП теам и корумпирани министри оод за едно открито бъдеще .

п.п. Трябва да си направят и мобилен оператор за да си подслушват хората без проблеми на невероятно ниски тарифи с новият план ГДБОП и заподозряни ама ги е срам да си признаят колко нагли стават просто .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...