Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

half-a e e*ati bugavata igra, chak e smeshna. Purviq put sled 2 h opiti, nakarah father gregory da me posledva. Sega nekuv mazen negur stoi na vratata i vika - over here gordon, i ne murda. Stoi taka che ne moga da mina prez vratata. I ne iska da se otdrupne....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
half-a e e*ati bugavata igra, chak e smeshna. Purviq put sled 2 h opiti, nakarah father gregory da me posledva. Sega nekuv mazen negur stoi na vratata i vika - over here gordon, i ne murda. Stoi taka che ne moga da mina prez vratata. I ne iska da se otdrupne....

Мдам, сложи пач.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко за първи път видях хубава американка. Само дето когато се вгледах по - добре на униформата и пишеше Гонзалес. Няма да го броя явно. За 2 години още не съм видял някоя дето да мяса на нещо.

Link to comment
Share on other sites

Prolet e. Iskam jena!

 

Станахме 2-ма :bgrin: :P Иначе се чудя дали подаръка, който съм приготвил за 1 девойка, която има РД днес и е специална за мен, ще даде желания ефект...

Link to comment
Share on other sites

Сериозно!? :laughing:

 

Баща ми изненадващо ми подари колонки за офиса, сега слушам саундтраците на Мороуинд и Обливиън на работа и светът внезапно е по-хубав! :woot

Link to comment
Share on other sites

Всички се оплаквате, че имате работа и не можете да играете. Ако нямахте работа, щяхте да играете и да се оплаквате, че нямате работа и нямате пари, защото родителите ви няма да ви издържат цял живот. Мрън, мрън! Като имате желание да играете, ще си намерите време. Наистина, то ще бъде оскъдно, но това е положението! Стига се оплаквахте! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Кажи им Виван! Не ги е срам! Кинта >>>> Джиткане... (понякога сам не си вервам...)

През главата ми минават мисли за задръстването... Добре, че бачкането и университета са на близо!

Link to comment
Share on other sites

Айде, жената подпали! Жена, недей пали така бе! :P

 

И недей да обясняваш как ще си намираме време, щото такова време ще си намеря, че ще цъкам два свободни дни и ще ти обръщам минимално внимание и ти ще побеснееш и ще започнеш да ми налиташ на бой :D

 

Е те тва е жената, вместо да каже някоя блага дума, да те успокои, тя само се кара! Малкото Гестапо! Голямото Гестапо е майка ми, естествено! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно не е , ама тая катана ми напомня за Kill Bill..

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...