Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Три дни подред познавам мачове, но не ги играя. Сега ако пусна нещо, съм сигурен, че няма да излезе...идиотска работа!
Пусни утре една 1-ца за ЦСКА - Локомотив Пд. :)

 

Поздрав:

"Ще ти купя дънкена пола.

Ще ти купя дънкена риза!(2)

 

припев:

Бона сера, мале, дискотека бе.

Синьорина, мале, чао, чао бее!(2)

 

Ще ти купя ор'гинални дънки,

да ги носиш с бели маратонки!(2)

 

припев

 

Ще ти купя и бяла блузка

да ми дадеш една целувка!(2)

 

припев" :lol:

 

Това е парчето! :D Няма такъв текст! На всичкото отгорве жена го пее! 2 часа вече се хиля!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много бавно се точи този петъчен следобед. Обаче остана само половин час до традиционното петъчно бирено парти! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Сега ставам и нямам никаква представа к'во ще правя неска.. и т'ва хич не ми харесва..:)

Link to comment
Share on other sites

Сега ставам и нямам никаква представа к'во ще правя неска.. и т'ва хич не ми харесва..:)

Хаха, и аз така. За момента аз и моя милост пием кафета и ровим в нета, слушайки музика (vol. max :lol: ) И се чудя как още го търпя това ISP, като го хвана тоя модем дирекшюн през прозореца :angry1

Link to comment
Share on other sites

Сега забелязвам.. Честит рожден ден на netrootbg , пожелавам ти всичко най-хубаво и приятните моменти и щастието да не те напускат :)

Link to comment
Share on other sites

Доста време го отлагах, но днес е денят!

След малко постилам терасата, слагам предпазните очила, каската, гумените ръкавици и започвам да боядисвам...

 

Тая рамка ще я продам, нейната //пииийп//

 

Ред:

Днес са ме обзели яко демоните. Просто не ме свърта в т'ва тяло. Жаждата за кръв, болка и страдание е доста силна...

Много странно. Чувствам се evil. Бахти... не трябваше да помирисвам оная бутилка с Терминатор... Мале, надрусах се с бои :) А още не е почнало същинското пръскане :]

Link to comment
Share on other sites

Луд ли си?! Наеш к'во е яко, като са те обладали демоните да пускаш по някоя бясна планинска пътека? Като стигнеш долу (ако си жив, разбира се... и ако от колелото ти е останало нещо) сърцето ти ще се пръсне, краката те болят, колената ти почти не работят, от демоните няма и помен - хваща ги шубе на третия камък, от който скочиш :) Ама ся... като няма к'во да карам ще ме изядат :)

 

Ред: Абе вие виждате ли ми аватар и подпис? Че при мен не ги зарежда...

Link to comment
Share on other sites

Lud sam Pesho, yam jelyazo.Az predpochitam da gonia demonite na poligona...Jalko, che tuka riadko trenirat verijen desant, mnoo e iako...Ebal sam gi v demonite, kato potarchish 2-3 chasa s edna kamara djundjurii po tebe.... :wacko: A inache ni avatar, ni podpis, ni diavol, ni diavolica...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че съм половин герой. Изтърпях събота вечер, работейки в МакДоналдс. Адски ужас е, на всичкото отгоре работих над 9 часа, добре че имаше малко стимуланти, че иначе щях да пукна. Сега смятам да направа едни 12 часа сън и довечера пак на работа :( Ама няма как, трябва да се работи :)

Link to comment
Share on other sites

Луд ли си?! Наеш к'во е яко, като са те обладали демоните да пускаш по някоя бясна планинска пътека? Като стигнеш долу (ако си жив, разбира се... и ако от колелото ти е останало нещо) сърцето ти ще се пръсне, краката те болят, колената ти почти не работят, от демоните няма и помен - хваща ги шубе на третия камък, от който скочиш :) Ама ся... като няма к'во да карам ще ме изядат :)

 

Ред: Абе вие виждате ли ми аватар и подпис? Че при мен не ги зарежда...

За първи път да ти видя и Аватара....

За байкването и аз това съм забелязал - само че при мен трябва да си правя отвреме на време почивка, че така почвам да ми треперят ръцете и краката, че не мога да продължа..... Който не го опитал не е знае...

 

btw не знам дали знаете сайта - http://www.4-seasons.tv/ , там има такива клипчета(в началото пускат реклама и после е самото клипче), че кръвта ми почва да кипи...

B)

Link to comment
Share on other sites

Пролетното почистване не е шега работа!
Мани, мани... Ако скоро не си измия прозорците - картината отвън ще стане хептен черно-бяла... Аз се чудя що тая софийска мъгла не се дига... докато не отворих прозореца :)
Link to comment
Share on other sites

Теб са те обвзели демони ли ?

Аз ще убия някой скоро ... ако интернета не ми тръгне нормално естествено .

Звъня няколко пъти на шефа директно и никаква полза , иначе съм по цяла нощ на компютъра ама като не мога да отворя форума не става да се пише в темата за "неспящите" хора !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

half-a e golqma zaribqvka :) Osobeno chasta s lodkata

Мн е забавно нали? Аз първият път като я минавах успях да се бъгна.... пък си мислех че е проектирано идиото-устойчиво... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пролетното почистване не е шега работа!

ти нали си ЧИСТАЧА! не би трябвало да имаш проблеми.

 

Мани, мани... Ако скоро не си измия прозорците - картината отвън ще стане хептен черно-бяла...

 

любовта е черно-бяла! :punk

Link to comment
Share on other sites

Доживях да изпитам насладата да съм обща работничка на строеж :lol: ужаст!!! Всяко мускулче от тялото ме боли, но поне знам че това е в името на нещо хубаво, за сътворяването на бащиното огнище и уютното местенце където ще се чувствам сигурна и у дома си :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...