Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...Трябва да има равновесие.. иначе до 2-3 години всички масово ще измрем от тъпня.

 

Късно е, късно... Констатацията ти беше валидна преди 15 години... одавна са минали тия 2-3, че и по 2.

 

Навсякъде където кажеш Пловдив и първата асоциация е "чалга", втората е "пипируда"...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Вчера гледах Step up 2 и се зарибих супер много по една песничка (Breaking Benjamin - The Diary Of Jane)

 

"And I'll try to find my place in the diary of Jane" Просто е уникална :) препоръчвам я на всички :love

 

Просто немога да си я изкарам от главата :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ооо, тази песен ми беше в главата в продължение на месеци. Като цяло BB не ми допадат особено, но тази + още няколко песни са много проникващи под кожата :)

Link to comment
Share on other sites

Е , това с асоциациите за града направо ме разби ама е правилно ако се погледне сериозно на проблема с глупавото държание на хората .

Не разбирам едно , мода ли е да си тъп ве майна и това много ме дразни ?

Разбирам да имаш чувство за хумор и да пускаш базици ама някой хора "бълфат" простотии постоянно !

п.п. НА КЪДЕ ОТИВА СВЕТА ... ей това не само ясновидец може да го предскаже или поне на къде ще отидат повечето хора ама и телевизията допринася за това с тея тъпи предавания , лично мое мнение .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо още има хора които защитават някакви стилове музика по подобие на футболни отбори. Слушайте си квото си искате... нека има заведения за всеки вкус!

 

Въпреки че не би трябвало да определяме стереотипи спрямо музикалните ни вкусове... това .. някак си неибежно се получава и е факт че на по-голямата част от хората които не предпочитат поп-фолк стила им е дошло до гуша от това постоянно натрапване на един и същи стил - нявсякъде: автобуси, клубове, кафенета, ресторанти, кръчми, радио, телевизия. Необходимо е разчупване на сцената... така че да има за всеки по нещо.

 

Музикалната сцена ... най-общо трябва да наподобява един парти-център с различни зали... с различни стилове във всеки един момент. За съжаление обаче музикалната сцена конкретно в пловдив наподобява един социален поп-фолк тумор метастазирал върху дупки като Папараци, Тарикати и Планета Пайнер. Трябва да има равновесие.. иначе до 2-3 години всички масово ще измрем от тъпня.

 

Нарочно го правя. Каквото повикало........ Да си видял някой, някъде в подпис, аватар или квото щеш друго да пише: "Метъл хейтър".......Чалга хейтър обаче под път и над път. Ей за тва, за да съм контра го правя ;). И за да стане по-ясно не слушам чалга 24/7. Най-често на маса......

Link to comment
Share on other sites

Има много по-висши степени, но те са свързани с крайния процес на яденето и не са много приятни за описание, а върховната форма на мързела е, когато те мързи да изпълниш процеса. :P

Link to comment
Share on other sites

Galya says : FORNETTI ли ?!? Никакви FORNETTI повече, преядох... :sick

 

УБИЙТЕ Я! ТЯ БОГОХУЛСТВА!!!

Ако не ме мързеше да отида до Новотела за форнетки, до ся да съм си взел 300 грама със сирене, още 200 с ябълка и да съм си уредил животеца :щ.

Link to comment
Share on other sites

ФФФФФФФФФФФФФ! Хамстер, чунки, пич си!

 

Това е мечтата ми! Да имам едно такова и да го карам по улиците. И да пукам асфалта. Да караш такова е най-якото нещо на света, ни танк го дига, ни monster truck. Това е най-яката сухоземна машина!

Link to comment
Share on other sites

Абе с това нещо и Рамбо не ноже да те спре .

Да застанеш с едно такова пред сградата на парламента и държавата ще се оправи !

Ако не се оправи нали ще ходим на погребението на политиците ?

п.п. Малко им е и с това да ги газиш по цял ден .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Баси, сега разрових за информация. По мои сметки на базата на консумация на час на конска сила и общо конски сили, тоя тип камиони гори по 400 литра на час, а резервоара е с вместимост 4400 литра.

Link to comment
Share on other sites

Колко конски сили е това ?

Нещо не видях да пише такава информация за него .

Пък и колко ли ще дига на равен терен ... до като стигна до парламента съм фалирал покрай тази консумация на гориво за това чудовище !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Колко конски сили е това ?

Нещо не видях да пише такава информация за него .

Пък и колко ли ще дига на равен терен ... до като стигна до парламента съм фалирал покрай тази консумация на гориво за това чудовище !

:laughing:

 

Samo 3300 hp :) http://www.vincelewis.net/trucks.html Big Stuff :)

Link to comment
Share on other sites

Сега ми минава през главата какво ще е 3000 коня под капака на кола ?

Просто с такава мощност може да полетиш !

Яхуууу ... самолетче .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мамицата му и PC !!! Ще взема ъглошлайфът накрая !!! :angry1 :angry1 :sayjin :sick :tongue

 

Edit: Добре е по някога човек да отиде за риба !!

Link to comment
Share on other sites

Не е истина как хората ползват компютър , а не знаят какво е браузър .

"Аз влизам в интернет през Гугъл"

"Какво е това браузър?!"

:angry1 не е истина колко прости хора има, на тях им се бъгнал компа аз съм бил виновен , тъпаци :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...