Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В последната година и нещо не съм летял. До преди това гледаха единствено ръчния багаж по обем. Не се сещам да са се интересували от теглото.

До колкото знам има ограничение 10к за ръчен вече. А 6-местната е 27... но пакета е доста малък. Просто е тежка.

Аз съм в гладна стачка поради нежеланието ми да ям свинско. Преживявам на плодово кисело мляко и сандвичи с кашкавал и кетчуп... :ghost

 

@Датоник- Просто КУЛТУРИЗМА е много на мода...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ПУ "Паисий Хилендарски" става "Св. Паисий Хилендарски" скоро... :D

Link to comment
Share on other sites

Как издържаш без месо? :(

Иначе през главата ми минава Skillet-Whispers in the dark

Link to comment
Share on other sites

Като цяло лесно. Просто покрай работата имам възможност да ям и по-вкусни и екзотични работи...

Link to comment
Share on other sites

Напоследък колкото пъти видя ника на Xciter си го произнасям на ум и се сещам за

 

Bite her excite her make her get down on her knees /excite her = exciter, ако имаш правилното произношение/ :P

 

Който познае от коя песен е това без да ползва гугъл, получава бисквитка!

Link to comment
Share on other sites

Напоследък колкото пъти видя ника на Xciter си го произнасям на ум и се сещам за

 

Bite her excite her make her get down on her knees /excite her = exciter, ако имаш правилното произношение/ :P

 

Който познае от коя песен е това без да ползва гугъл, получава бисквитка!

 

If you're feeling down, depressed and lonely, I know a place where we can go :)

Link to comment
Share on other sites

Не е лесно да си офис мениджър.

Офис мениджъра не е ли единствения човек в офиса който знае как работи кафе машината? :unsure: Кви са тия доставчици?!

Link to comment
Share on other sites

Макар и след Гугъл, Cypress Hill, но не мога да разбера, кое по-точно те кефи в парчето?! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Pick it , pack it , fire it , come along and take a hit from the bong :) Put the blunt down just for a second , don't get me wrong it's not a new method :)

Дам , наистина са велики :)

Link to comment
Share on other sites

Оф уморих се. Ся се чуда как нещо може да е толкова тъпо, а пак да извършва основните човешки функици като ям, пия, с*ера и прочие... Как оцеляват подобни индивиди?

 

@ Димитер- забравих да купя палатка... :) Поздрави на Иван.

Link to comment
Share on other sites

Оф уморих се. Ся се чуда как нещо може да е толкова тъпо, а пак да извършва основните човешки функици като ям, пия, с*ера и прочие... Как оцеляват подобни индивиди?

Shade : @Xciter Кво стаа! :)

Link to comment
Share on other sites

О йе! Научих да свиря по слух музиката от менюто на Morrowind! Не съм особено голям слухар, но няма как да бъркам, защото точно това съм го слушал стотици пъти. Баси кефа! Мога да седя и да си я дрънкам с различни инструменти цял ден и да си мисля за Morrowind-а! :P

Link to comment
Share on other sites

ЧАЛГА ФАКИН РУЛЕЗЗЗЗ. Тва за всички онези дето се радват, че били затвори тая и оная дискотека. Представям си нещо не знам как да го нарека където пускат Димчу Боргир, или ...квито още шитини се сетите. Цирка е пълен

Link to comment
Share on other sites

Представям си нещо не знам как да го нарека където пускат Димчу Боргир, или ...квито още шитини се сетите.

Не мога да разбера защо още има хора които защитават някакви стилове музика по подобие на футболни отбори. Слушайте си квото си искате... нека има заведения за всеки вкус!

 

Въпреки че не би трябвало да определяме стереотипи спрямо музикалните ни вкусове... това .. някак си неибежно се получава и е факт че на по-голямата част от хората които не предпочитат поп-фолк стила им е дошло до гуша от това постоянно натрапване на един и същи стил - нявсякъде: автобуси, клубове, кафенета, ресторанти, кръчми, радио, телевизия. Необходимо е разчупване на сцената... така че да има за всеки по нещо.

 

Музикалната сцена ... най-общо трябва да наподобява един парти-център с различни зали... с различни стилове във всеки един момент. За съжаление обаче музикалната сцена конкретно в пловдив наподобява един социален поп-фолк тумор метастазирал върху дупки като Папараци, Тарикати и Планета Пайнер. Трябва да има равновесие.. иначе до 2-3 години всички масово ще измрем от тъпня.

Link to comment
Share on other sites

И ти ли стана ясновидец на тема еврофутбол като брат ми .

Той ги познава , но не ги играе .

Еми от къде тоя късмет ... нещо няма стимул просто .

п.п. Тоя човечец е морроруинд къртач . - @Curunir

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...