Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
"Дадо М.аз! Дава уси яйца!" (из А.Азимов)

 

По-скоро си го спомням, че беше "яца", а не яйца :) Ся не мога и за заглавието да зацепя, но на сутринта като поизветрее бирата ще се сетя :)

Link to comment
Share on other sites

Не ми се спи, а трябва.

Утре имам една купчина неща да свърша. :angry1

И се чудя дали ако си легна след малко ще мода да отлепя от леглото в 7.

Или да не лягам изобщо за по сигурно, че има 80% верочтност да не стана.

А трябва. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Да помелят още две три чалготеки и ще съм на седмото небе... Аз размишлявам дали да зема още една палатка, че 6-местната много тежка и няма да ме пуснат в самолета с нея...

Link to comment
Share on other sites

Да помелят още две три чалготеки и ще съм на седмото небе... Аз размишлявам дали да зема още една палатка, че 6-местната много тежка и няма да ме пуснат в самолета с нея...

В последната година и нещо не съм летял. До преди това гледаха единствено ръчния багаж по обем. Не се сещам да са се интересували от теглото.

Link to comment
Share on other sites

нищо ново под слънцето...в папараци периодично има такива изцепки и то главно благодарение на чалга клуба. Селенията е там където звучи галена и други подобни к**ви.

Най-добре е да я направят Black and R&B клуб. И без това в града няма нито 1 такъв.

Link to comment
Share on other sites

Помляха я.Ама пак са я отворили още в понеделник.най-хубаво да я затворят, заедно с Планета Пайнер.Доколкото чух и Палмите са я затворили.Това означава че Пловдив лека полека се оправя.И на мен ми се иска много да направят BLACK или R&B дискотека, но уви - засега няма.А иначе как да няма къде да се ходи.Има Мармалад, има Ликьор, Има EXIT, в INFIDANCE.

Link to comment
Share on other sites

Абе охранители на дискотеки вървят и се дървят на всеки срещнат ... това е вярно и не е вярно .

Феновете са си виновни и аз ако бях собственика на дискотеката щях да съдя фен клуба на отбора .

Иначе да ми се махат с тая чалга и чак тогава ще тръгна редовно по доскотеки .

п.п. Да направят ретро , рнб , техно , денс и рап клубове повечко .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Az predlagam da napravqt klub s detska muzika - sladkopoina 4u4uliga, az sam san4o i t.n. i da prodavat pone 5 vida boza, prqsno mlqko i airqn!

Kakvo vi pre4at 4alga klubovete? Katno ne haresvate 4alga - ne hodete. Ima hora, koito pyk haresvat 4alga i da vi kaja pod sekret ne sa 1 - 2-ma! Ako ima6e 4ak takova tarsene za 4erna muzika - 6te6e da se otvorqt pone 3-4 takiva kluba, ama... Kato doide momenta, v koito pri obqvqvane na 4erno parti v edi koi si klub, opa6kata ot jelae6ti da vlqzat stiga do centralni hali, kakto e bilo pri otkrivane na planeta pioneer club i posle vseki den sled tova, togava 6te se otvorqt i klubove s koncepciq, naso4ena kym 4ernata muzika.

Az primerno haresvam Clasika...trqbva li da psuvam kak moje da ima nai-razli4ni klubove, a da nqma takav, v koito puskat Mozart? Kakvo da pravq? Da si stoq v nas samo za6toto slu6am istinski stoinostna muzika(kakto mnogo hora se oplakvat, 4e 4algata bila upady4na muzia, a te slu6at death metal)?

Link to comment
Share on other sites

напротив, има огромен demand за черни клубове. Просто българските предприемачи не са я открили поради липса на разбиране на пазара.

Link to comment
Share on other sites

напротив, има огромен demand за черни клубове. Просто българските предприемачи не са я открили поради липса на разбиране на пазара.
Ne moga da se saglasia. I nai-prostiq selski tarikat bi se usetil ako, primerno, v Infinity (predi) na 4erno parti vav vtornik se izsipqt 3 samosvala narod a na 4alga v srqda nqma nikoi. :) To v petak i sabota vsei moje da sabere. Vaprosa e horata da doidat specialno za muzikata koqto puskat. Vse pak ne kazvam, 4e nqma fenove na 4erna muzika - prosto sa po-malko otkolkoto tezi koito slu6at jazz...traka, jaz-traka.
ZINNNNNNNG! :laughing:
Koi e? :D
Link to comment
Share on other sites

За първи път тая година съм извън контрол. Толкова съм бесен на всичко всички и най-много на себе си , защото ме е яд на себе си какъв глупак съм чесно , чак не мога да повярвам че съм станал такова мекотело чесно... Тц тц тц...

Link to comment
Share on other sites

Как може в официален доклад за пазарна оценка на имот да има грешки от рода на "тенденций" и "характиристики"??? :ph34r:

 

 

 

 

 

Цена на билет за концерта на Лепа Брена: 500 лв

Коментар: БУАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ!

Link to comment
Share on other sites

Как може в официален доклад за пазарна оценка на имот да има грешки от рода на "тенденций" и "характиристики"??? :ph34r:

 

Има и по-тежки случаи: В нашата експертна оценка преди три години името на фирмата беше сбъркано на всяка страница - вместо АЛФАТЕКС ООД станахме АЛФАКЕКС ООД :lol: Познай какво се оценява и какво е общото между тъкачница и сладкарски цех!?

 

"Експертите" не са това което са! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

При нас пък основните доставчици са объркали на всички протоколи адреса на фирмата - бул. Патриарх Ефтимий...

 

:tongue

 

Не е лесно да си офис мениджър.

Link to comment
Share on other sites

Явно не е и трудно ... да взимат хора , които правят една грешка след друга ама това е отделен въпрос за броя на грешките в едно нищожно документче с данни за някаква си фирма в един нормален град ама не е голям проблем да ти объркат ЕГН-то примерно и после да се разкарваш къде ли не за да оправят една грешна цифра от невниманието на някакъв си там или те му плащат да си играе на "бинго" с белите листове хартия пред него .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да не смяташ да се самоубиваш със задушаване чрез преяждане ?

Особено ако храната е била с повече холестерол сигурно ти е доста тежко .

Аз не хапвам много мазни храни ... няколко пъти в месеца максимум да хапна нещо такова !

п.п. Споменатата случка от мен по-горе е преди много време и явно още наемат такива хора .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Явно не е и трудно ... да взимат хора , които правят една грешка след друга ама това е отделен въпрос за броя на грешките в едно нищожно документче с данни за някаква си фирма в един нормален град ама не е голям проблем да ти объркат ЕГН-то примерно и после да се разкарваш къде ли не за да оправят една грешна цифра от невниманието на някакъв си там или те му плащат да си играе на "бинго" с белите листове хартия пред него .

:laughing:

 

Нали не забравяш, че "нищожното документче" служи за нещо някъде и то на съвсем официално ниво, а объркването на "данните за някаква си фирма" променя тотално обекта на оценка и е равносилно с объркването не само на ЕГН-то ти, но и името, бащиното и фамилията...И накрая как ще докажеш, че това всъщност си ти? Респективно въпросната фирма? А да, и най-важното е, че за това се плащат СУМИ на въпросния "експерт" не от данъците, които всички плащаме, а от касата на въпросната фирма, която той дори не си прави труда да запомни поне за периода на оценяване!!! А не е срамно да попиташ, ако не знаеш! Срамно е да се изложиш така и да се водиш "експерт" или каквато и да е друга платена длъжност, но гимназията да ти липсва!

 

Ей затова депутатите гласуваха антиграмотната поправка - повече от 50% от тях правят същите тъпи правописни грешки и това трябва да е ЗАКОННО, за да не им се подиграват :angry1 Очаквам скоро да узяконят и грухтенето на масата, яденето с ръце и бърсането в покривката или косата и все такива КУЛТУРНОСТИ /моя дума/ :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...