Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И аз искам в нас да бръмча на Aquadelic GT, ама няма!

 

Барууум! И цепиш водичката или хвърчиш над красивите рекички и заливи.

 

03am8.th.jpgaquadelicgt08jm5.th.jpg09pn7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Abe Curunir-e, ot kade gi namirash teia krasivi igri? Tazi igrica ima li mnogo izisvaniq? 2,5GHz, 2Gb, Video ATI Radeon x1200(vgradeno) 6te var6at li rabota? Samnqsva me s tova miri6e6to video! :)

 

A i az se prisaedinqvam kam kluba na iska6tite da se priberat udoma! Samo 4e az zaribqvam Half life 2! Ne znam ama tazi igra ima ne6to mnogo zaribqva6to v neq. Vse edno deistvieto se razviva v Trakiq! Znam, 4e 1-niq grafi4en dizainer(ili tam kakto se vodi) e Bulgarische i ot tam idva po-soc. stila na sgradite.

 

4ak dnes zabelqzah, 4e v sabota sam napravil neveroiatna glupost - mislih si, 4e sam zapisal telefona na Erol ot Uikeda, ama - kurec bace (kakto kazvat vav Vraca) - ni6to ne sam zapisal, a ne bqh pian! :( Ne 4e nqkoga 6tqh da mu se obadq, ama drugo e da si imash v ukazatelq telefona na Izvestin! xi-xi

Link to comment
Share on other sites

sandmane, как върви халф-а на твоята щайга ? Аз имах мерак да я подхвана сериозно ама не остана време. Мисля си иначе и за Doom 3. След тези 2 мисля тотално да скъсам с игрите, което междувпрочем почти съм направил от няколко години. Но пък тези 2 си струват, а и трудно се забравя колко перфектен беше сингъла на халф-а :) good ol' times

Link to comment
Share on other sites

адреналина от Warsong Gulch е невероятен... отивам се тегля един душ, че не мога да се успокоя... :tongue

btw... може би трябваше да си развия rogue... животът със стелт е много по-спокоен и лесен... фактът, че съм голяма и мудна крава ми докарва много ядове в мелето... :lol:

Link to comment
Share on other sites

адреналина от Warsong Gulch е невероятен... отивам се тегля един душ, че не мога да се успокоя... :tongue

btw... може би трябваше да си развия rogue... животът със стелт е много по-спокоен и лесен... фактът, че съм голяма и мудна крава ми докарва много ядове в мелето... :lol:

 

Da jivee tele6koto! Kravite kyrtat osobeno ako e qko gruhan warrior s golem 4ukan da tro6i tikvi. Nqma WoW za men dokat ne vrytna Assassin-a :)

Link to comment
Share on other sites

Аре стига сте дразнили хората , че нямам място на харда за други игри .

Сега ще трябва да ги извъртя всички за да ги изтрия , пак после да свалям още .

Сега ме интересува как да си направя "лоадър" собствено производство за една игра ... пак се ровя в Ц++ и се чеша по главата ама не става нещо както трябва .

п.п. Едно марио не мога да кракна дето се вика .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тука времето мн ме дразни начи. Излизам, фащам влака, отивам в парка, плиоскам се на едно хълмче, и то се скрива. Умирам от студ, решавам да си тръгвам, стигам до спирката, и то са показва.... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Времето е подло нещо , вчера вечерта беше уникална , а като си легнах и заспах се е застудило , но какво да се прави ... другия път ще се завия по-добре за да ми е топло и хубаво .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хахахах супир си е времето-през деня слънчице,топличко да не ти се прибира и само да се разхождаш по паркчета и градинки.Вечер-студ майкааааааа и със зимното си яке ще умреш B) Абе пролет е радвайте се,някои за изпити мислят вече, други за море...ахх аз си мисля само за почивка един ден далеч от града...

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че на 512 рам ще пълзи. Виста иска минимум 1 гб за да тръгне долу горе нормално, а за нормална работа се препоръчват 2 гб.

И къде го изкопа тва фуджисту с Виста с 512 ? :sick

Иначе виндоус-а си е супер особено с включено Aero. Лаптопите са си достатъчно производителни, просто трябва да се мисли повече като се купува :)

 

Ами какво да направя че Лаптопа се продава така с Виста Хоум Бейсик.Ако имах възможност да избирам ОС-то определено нямаше да е с това нещо.

 

Ами такова е води се Fujitsu-Siemens Lifebook E Series само незнам кой точно от всички Е-та е точно.Процесора ми е Коре 2 Дуо на 1.8 Гига,512 РАМ,80 хард.

 

Аз ако го купувах ехее.Работата е че реално за тоя лаптоп не съм дал 1 лев.А нали знаеш народната поговорка "На харизан кон зъбите не се гледат". ;)

 

Не че му е тука мястото, но да споделя. Вистата че е лайняна, лайняна е. По тоя въпрос спор няма. Скапани драйвери, скапана произвдителност, скапана оптимизация. Може да върви добре и на 512 рам, но трябва да я орежеш откъм графичните благинки..........

 

Както казах така го продават.Все пак производителите незнам не са ли помислили че така не е много добре с тая ОС.Зарежда адски бавно при положение че няма нищо качено....

 

 

 

То че е по-тежка от ХР-то е ясно. Ако беше по-лека, производителя нямаше да е Майкрософт. Въпроса е, че за твоя лаптоп има драйвери под ХР. А за тия дето нямат драйвери, какво да правят ? Режат Вистата до дупка, че да могат да си ползват компютъра :) Или си качват Линукс и решават въпроса централно.

 

Ми често казано за почти всеки лаптоп от тея новите има драйвери за ХП само иска доста търсене.Наскоро обръщах един Ейсър и бая рових из нета.Сега за тази серия Фуджитсу също открих драйвери и тея дни ще има Чао Чао боза Виста...

 

Иначе ми минава през акъла че днес беше хубав ден.Можеше и по-добър да е ама все пак съм доволен :)

Link to comment
Share on other sites

sandmane, как върви халф-а на твоята щайга ? Аз имах мерак да я подхвана сериозно ама не остана време. Мисля си иначе и за Doom 3. След тези 2 мисля тотално да скъсам с игрите, което междувпрочем почти съм направил от няколко години. Но пък тези 2 си струват, а и трудно се забравя колко перфектен беше сингъла на халф-а :) good ol' times
Супер си върви. Аз не съм стигнал кой знае колко напред в играта, но това, което видях от нея ме грабна страшно много! Има голям реализъм във всяко едно отношение!
Link to comment
Share on other sites

Ибаси ко става с тея дискотеки в Пловдив?

Оня ден Папараци я помляха, днеска слушам - затварят Планета-та. То не остана къде да са ходи :D Явно ша е Чака - Рака и тва е :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Днеска съм в ужасно настроение , само се изнервям и от най-малкото нещо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ибаси ко става с тея дискотеки в Пловдив?

Оня ден Папараци я помляха, днеска слушам - затварят Планета-та. То не остана къде да са ходи :D Явно ша е Чака - Рака и тва е :D:D:D

целия град е в мармалад :woot

Link to comment
Share on other sites

Какво е станало с Папараци? :cry

По темата : за първи път от поне 2 месеца си лягам рано. Усещането е странно...

Link to comment
Share on other sites

Какво е станало с Папараци? :cry

 

 

jozo, пак нямаш късмета да ходиш на дискотека... :D

 

Папараци в събота срещу неделя след мача Ботев - Локо, наще хора от агитката на Локо са си празнували в Папараци, докато охраната не са е сдървила с някъв тип и от там са почнало - бой, бой... Охранителите изпочупили щъркелите и почнали да налагат с краката на столовете... После затворили дискотеката, обадили са на полицията и викнали сички охранители от дискотеките. Кат дошли всички, нахълтали вътре и почнали наред, сичко живо...

100% някой келеш са е правил на мъж пред охраната, ама чак пък такива работи да правят... ебати охраната...3.

 

 

frodo - явно там ша сме мармалад... :woot

Link to comment
Share on other sites

jozo, пак нямаш късмета да ходиш на дискотека... :D

Jozo може би ще прави по-приятни неща от това да ходи на дискотека, само да не урочасам нещо. Мерси за инфото. Четох аз статия във www.plovdiv24.com, но там определено нямаше такива подробности :P Иначе много си я уважавам тая диско... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Jozo може би ще прави по-приятни неща от това да ходи на дискотека, само да не урочасам нещо. Мерси за инфото. Четох аз статия във www.plovdiv24.com, но там определено нямаше такива подробности :P Иначе много си я уважавам тая диско... :tongue

 

Тая дискотека чак ми е кеф, че я поломиха, бях там и деградирах морално и ментално с 30 години, въпреки че съм на 20. Ся поне се надявам да направят нещо хубаво от нея

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...