Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дано не влизам в тея пет процента .

Минава ми през главата , че кашлицата е упорита и аз трябва да съм по-нагъл от нея за да ми мине .

Не мога да си намеря една свястна файтинг игра ... така ми се джътка на нещо добро .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Исках да кажа , дано не влизам в тези 95 процента .

А , за файтинг игрите ... Marvel VS Capcom , Killer Instinct , Darkstalkers , Monster (не ми хареса много) и само за това се сещам май в момента .

Трябва да излезне нещо ново освен изброените от теб и от мен , защото ми писна все едно и също .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това го виждам за пръв път .

Sengoku Basara X

basa13.jpg

Hardware - System 246/256

Developers - Arc System Works

Previous Games - Guilty Gear, Hokuto No Ken

Release Date - 04/2008

Official Website - http://www.capcom.co.jp/basara-x/

п.п. Пролет е ... ИЯХУУУУУ .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това са шарении, които минават и заминават. Играя SF 2 от години и все още ВРАГЪТ МИ ме изненадва с нови неща и аз самият откривам нови неща. Играта може и да изглежда постна отстрани, но ако се задълбаеш откриваш, че е несравнимо по-дълбока отколкото изглежда и е сложна и комплексна поне колкото модерните шарении, само дето тази сложност се постига чрез механика на геймплея, а не със шарени супери и комбинации от 10 копчета.

Link to comment
Share on other sites

Наистина хубав ден :) Как ми се преигра баскетче , може после да поцъкам малко ^^

Link to comment
Share on other sites

незнам коя е, обаче аз цъкам Haulin и Pedal to the metal. И двете са супер зарибяващи. Тая Across America нещо не ми допада. Иначе последната сигурно е Convoy.

Link to comment
Share on other sites

95% от потребителите в zamunda.net са необратимо прости!!!
Ne, barka6 se - 95% ot naselenieto na Bulgaria sa izkliu4itelno prosti! Tova, 4e v tozi forum ne sa 4esto sre6tano qvlenie, e moje bi zaradi dobrata rabota na Moderatorite!
Eheeeeee, kakvo hubavo vreme! Slynce,ptichki i zeleni dyrveta!!!! Iuhuuuuu! :P
I Pti4ki bez "T" :D
Ако ми писне SF2, значи са ми писнали всички fighting игри на света :D

 

Vivan - ю-хууууууу! :P

Vegata ima li go v toq SF2? Ako go nqma - ne struva! :P Edin s vilica i maska...

 

Smqtam posle da si instalna Half Life 2 da q vidq "kolko pari struva". :)

Link to comment
Share on other sites

Темата се превърна в чат малко , сега се чудя как да си направя релииза на старкрафт (с рар или друг архиватор) и как ще стане работата .

Сега цяла нощ какво да правя ?

Нямам си и на идея как да прекарам оставащите часове ... гледам в темата за филми и нищо хубаво не намирам !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Само 9:15 е, а аз вече умирам от скука :(. Прерових всички сайтове с новини и всички теми които не бях чел във форума. Остава ми да броя минутите докато стане 19:45 за да си ходя :cry.

Link to comment
Share on other sites

Само 9:15 е, а аз вече умирам от скука :(. Прерових всички сайтове с новини и всички теми които не бях чел във форума. Остава ми да броя минутите докато стане 19:45 за да си ходя :cry.

 

Word! I az sym taka, samo deto 6te si zapylvam vremeto s pra6tane na pisma :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...