Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Генетично заложено е на черните актьори да участват в СУПЕР ТЪПИ КОМЕДИИ!!! Както е генетично заложено на азиатките да са яки ;].

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Генетично заложено е на черните актьори да участват в СУПЕР ТЪПИ КОМЕДИИ!!! Както е генетично заложено на азиатките да са яки ;].

еди мърфи и полицаят от бевърли хилс, уил смит и принцът от бел еър, 99% от филмите на мартин лоурънс...кой те излъга :blink:

Link to comment
Share on other sites

It's my aeroplane... :love

 

Music?

 

еди мърфи и полицаят от бевърли хилс, уил смит и принцът от бел еър, 99% от филмите на мартин лоурънс...кой те излъга :blink:

 

ОК, доказа първата част, сега се пробвай да докажеш и това за азиатките, че то ми се вижда по-трудно...

Link to comment
Share on other sites

еди мърфи и полицаят от бевърли хилс, уил смит и принцът от бел еър, 99% от филмите на мартин лоурънс...кой те излъга :blink:

 

Ок, поправка... Филмите с черни актьори след 2000 година ( с 1-2 изключения ) са пълна боза!

А точно пък Мартин Лоурънс напоследък в толкова малоумни филми участва ,че просто няма накъде. Ако си гледал Welcome home, Roscoe Jenkins ще видиш за какво говоря. Да не говорим, че има още 1 куп тъпи комедии с черни актьори като Who's your caddy. Имам чувството ,че нарочно ги слагат в тея безбожно тъпи филми за да ни накарат да ги намразим :lol: .

Шът! За азиатките нищо лошо да не съм чул :>.

Link to comment
Share on other sites

за азиатките и да искам, няма как да си изкривя душата :D

в момента в главата ми се води битка за и против превеждане на малка сума пари в занулената сметка и нова серия залози :wir

Link to comment
Share on other sites

Мдам, много яка песничка. Един тип разправяше, че първия път като я чул не повярвал, че е тяхна. Иначе добро утро... малко се успах. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам няква цъкалка.... :/

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че направихме добре като мълчахме за жълтия фен...
Не разбрах какво точно искаш да кажеш, но ако е този, за когото мисля - дадоха му малко заслужен отдих...

Баси... супер глупав уикенд...

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах какво точно искаш да кажеш, но ако е този, за когото мисля - дадоха му малко заслужен отдих...

Баси... супер глупав уикенд...

 

не, не говори за онзи, който ми написа на ПМ "да пикая на гроба на майка ти" :unsure: , говори за това, че преди началото на мача имаше едноминутно мълчание за починал фен на ботев.

Link to comment
Share on other sites

не, не говори за онзи, който ми написа на ПМ "да пикая на гроба на майка ти" :unsure: , говори за това, че преди началото на мача имаше едноминутно мълчание за починал фен на ботев.

Не е за починал фен на Ботев , а за загинало момче от юношеската школа на Берое.

http://ggbit.info/forum/index.php?showtopic=40749

Link to comment
Share on other sites

Ще вечерям след малко. След което смятам да си взема топла вана, за сметка на скучният и мокър Неделен ден. Да почета малко книжка след това или да поиграя малко AGE и след това да лягам.

Link to comment
Share on other sites

Хм ядох сега суши и изненадващо ми хареса :) . Само с водораслите, онова посредата плод ли беше незнам какво не ми беше по вкуса.

Link to comment
Share on other sites

На мен изобщо не ми хареса. Не се сещам и аз какво беше това по средата. Една позната готвачка прави, когато Иван Звездев идва в хотела, човекът (150 см.) изяде 2 плата, аз опитах и изплюх (леле, колко познато ми звучи) :D

Link to comment
Share on other sites

Плакат на тема "Безопасност на движението" :wacko:

 

who-road-safety-helmet.jpg

who-road-safety-drunkdriving.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да се чудиш как М.Кери може да изкарва толкова константни албуми.Добре направени, слушаеми.Браво...и новия ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Да се чудиш как М.Кери може да изкарва толкова константни албуми.Добре направени, слушаеми.Браво...и новия ми харесва.

 

 

Не съм оспявал да го слушам целият но и от първите няколко парчета ми звучи интригуващ.

Link to comment
Share on other sites

95% от потребителите в zamunda.net са необратимо прости!!!

Eваларка :lol: , да допълня: и не само в замунда, а и в останалите бг тракери. нямат култура...просто липсват годинки от живота им, прекарани с часшката.

Иначе на мен от снощи все едно и също ми минава през главата, адски много ми се ходи на фитнеееессс :D :P Почвам...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...