Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Жоре, поне доколкото съм запознат - на изток май пак си е патриархат. За мюсюлманските страни само ще припомня вица:

 

- Абе Ахмед, що си пуснал жена си да върви пред теб!? В корана пише че мъжа трябва да върви пръв.

- Когато са писали корана не са съществували пехотните мини. Върви Фатме!

Докато физическата сила престане да бъде фактор и мъжа продължава да е доминиращия именно с това си предимство - до тогава ще съществува и тази система на вечнонадървения и вечно главоболната. Или поне тази легенда, забила се в главите на хората.

 

Е, сега чалгата промъква друга идея - за леещия сълзи мъж и мазохистично настроената свръхпорочна жена, която не знае какво иска...

 

Пффф... ся аз се забучих...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

внимавай, това не ти е Кънчова поляна!

Link to comment
Share on other sites

Сашко, това не ти е механата на странджата. Написаното от теб си е чисто подклаждане на междуотборни конфронтации. Нямаш право да класифицираш агитката на който и да е отбор като сган. Никой няма. Много интересно, след като ти самия си позволяваш да критикуваш хората за заяждане, ти самия пускаш такива фитили. Прекаляваш.

Link to comment
Share on other sites

айде не тука с тия помии... sasho_1989 отива да си почине... докато се научи, че свинските запалянковски мурафети не вървят на цивилизовани места. Да си ги показва пред другите... запалянковци... да не употребявам "прасета", че няма да е честно спрямо животните.

Link to comment
Share on other sites

1 отбооор е на светааааа , завинаги във нашите сърцаа , за нас е той религияя , о Ботев Пловдив най-великияя!! :punk

Ей тва ми се върти в главата и след малко потеглям към трибуна изток :)

@Blackguardian - надуваема приятелка :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 отбооор е на светааааа , завинаги във нашите сърцаа , за нас е той религияя , о Ботев Пловдив най-великияя!! :punk

Ей тва ми се върти в главата и след малко потеглям към трибуна изток :)

@Blackguardian - надуваема приятелка :lol

 

Хах... Айде ЛОКООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Абе ей, дечурлигата! Това е тема за странни мисли. А не за безсмислени възгласи за този и онзи отбор. Има хора, които въобще не ги вълнува футбола и не мисля, че заслужават да ви търпят текстовите фекалии...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че вчера бях в най-гнусната дискотека, в която съм бил през живота си - Папараци. Не се лъжете да ходите там!

 

Едит: АЙДЕ СТИГА С ТЕЯ ФУТБОЛНИ ПРОСТОТИИ.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, 4е Antares едно време беше философ, а сега е станал по генгста. Само така. :) thug life still ballin

Link to comment
Share on other sites

К'ви са тия нападки не ми е ясно само... това ни минава през главата - това спделяме! А сте прави за СТРАННИТЕ МИСЛИ, футболните предпочитания не са мн странни, за което си признавам, че не съм права. Но от друга страна не съм длъжна да се съобразявам с хората кой кво го вълнува и мисля, че Antares не е прав в това отношение. ;) Аз както и много други изразяваме мнения и мисли! :P

Link to comment
Share on other sites

Не са нападки, а намеци, че форумът не е чат :).

BTW Някой друг да намира за забавно как през 2-3 месеца се появяват нови активни members, които се държат по абсолютно един и същи начин (няма да давам определения) и в последствие или се вписват някак си, или просто престават да пишат?

Link to comment
Share on other sites

Върти ми се из главата, че ако продължа да споря колко съм права или колко не съм по отношение последните постове, ще се изпокарам с някои съфорумници...! :P

Link to comment
Share on other sites

След час и нещо на стадиона, густо... ако имаше чалъм да отида с един телевизор и да гледам квалификацията от Формула 1 докато почне мача, ще е направо идеално.

Link to comment
Share on other sites

Prez glavata mi minava samo bola. :( Ne znam zashto.

 

/edit: Prestanete s teq pripiavaniq! I na men mi se iska da zapeq "O, Loko plovdiv ti si nai-golqaaam...", no se sdarjam! Poznavam mnogo fenove na Botev i sa mi priqteli, taka 4e nqmam ni6to protiv fenovete i na Botev. Imam protiv samo fenove i na 2-ta otbora, koito imat koeficient na inteligentnost, kolkoto na hlebarka sas sindroma na Daun.

 

/едит2: Честита победа! :)

Link to comment
Share on other sites

честита победа на всички локомотивци, беше уникално изживяване!

 

 

sasho_1989, честито и на теб и викам вече да спреш да псуваш и кълнеш като дърта мангалка на ПМ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

@sandman всеки има приятели от противниковия отбор , тва не те спира да пееш квото искаш :)

Другото , което ми манава през главата , е че Антон Генов и най-голямата ку**а.. а да , искам и да завали , ама до утре да спре и пак да си пекне слънце.. довечера и баскетболни мачове.. мда , хубав ден :)

Link to comment
Share on other sites

Хм, свястно дете ми се струваше Сашко... Последно време се старае да ми покаже, че съм грешал в преценките си...

 

Аз съм щастлив - гледам по два live stream-а едновременно :) Бат' якия интернет :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че щях да спукам @Psyhara^^ на Heroes 5, ама ще е някой друг път, че ся ще пием.

Link to comment
Share on other sites

Върти ми се в главата, че един край от една намотка ми избяга мамицата й :(:(. Айде пак на ново чертай, ама утре викам да стане :)

Link to comment
Share on other sites

Кашлицата не ми минава още .

Иначе "Trapt - Bleed Like Me.mp3" ми минава през главата .

Сега ще намина по сърварите да видя дали има хора ... да поиграя малко на нещо като интернета е хубав сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...