Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

" Гонитбата продължила пред Тунела, по "Цанко Дюстабанов", през "Авксентий Велешки". Няколко пъти Яшаров едва не прегазил пешеходци, пресичащи различни улици." Ако по време на гонката бяха прегазили теб или някой твой роднина или приятел дали щеше да си толкова горд и радостен от полицейската работа??

На друго място пише,че са го преследвали по булевардите "6 септември","Източен" и на края по "Христо Ботев",където приключва пред Рилон-а.Кое е вярно?

Ами някаква бегла проява на интелигентност - ако има начин да го спрат бързо и веднага да го направят, ако не проверява се регистрационния номер, отива се на адреса и го чакат там или съответно натискат таткото циганин да се обади на малкия мангал и го прибират, а не да се правят на рейнджъри из града...

 

На някой въображението му прави номера... :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На Христо Ботев стана въргала. Жена ми минала от там ама се била заприказвала с една позната и закъсняла да пресече по-рано :)

 

Намерих си едни слушалки забутани от преди 20 години. Малки от дискмен Сони. Сложих си ги на ушите и звука направо ме отнесе! Нищо общо със сегашните и нищо общо със сега приетите регулации за максимална сила на звука. Много съм щастлив :) 

Link to comment
Share on other sites

Кой от купертино, да им изсъхнат мъдите дано, реши че трябва да направи новия OS X плосък и полу-прозрачен тук и там подобно на windows 8 (а прозрачността специално за да ме дразни мен), разкараха и красивия Dock (taskbar) и за капак зеления бутон прави програмата full screen вместо да я разпъне. Пу д***а идиотите недъгави д***а!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Само луди. Тоя в ДКЦ5 в Тракия, мясаше на надрусан, честно казано. Точно по това време бях там и го видях. Беше по боксерки и крещеше, че ще скочи и че ченгетата били педали или нещо подобно. Цялата патардия беше за около 30мин. По сайтовете го раздухаха, че кой знае колко време било и не знам си какво още. Бях в Поликлиниката около 30мин. по работа - всичко започна и свърши докато си тръгна. Една патрулка, една пожарна и бус на полицията+20-тина зяпачи. Само шефа на ДКЦ каза на персонала да затворят всички прозорци, този да не скочи в някоя стая или коридор и толкова. Буря в чаша с вода...

Link to comment
Share on other sites

На Христо Ботев стана въргала. Жена ми минала от там ама се била заприказвала с една позната и закъсняла да пресече по-рано :)

 

Намерих си едни слушалки забутани от преди 20 години. Малки от дискмен Сони. Сложих си ги на ушите и звука направо ме отнесе! Нищо общо със сегашните и нищо общо със сега приетите регулации за максимална сила на звука. Много съм щастлив :)

 

пробвай едни  beats by dre ubeats/monster beats които не са нищо особено на фона на другите за тия пари и пак ще си говорим...... 

Link to comment
Share on other sites

Мисълта ми беше за слушалки, които са оригинални в комплект към плеъри. Сега вече слагат "някакви". Аз навремето го слушах този CD плеър с едни компактни bose и затова тези дето ги намерих сега са идеално запазени, за разлика от bose-то които отдавна са потрошени. А плеъра още свири, но само оригинални дискове, rw-та не ги познава. То и май нямаше тогава, всъщност ми се върти около 300++ усд записвачка по него време :)  От сегашните слушалки признавам само bose noise canceling моделите. Не, че и други не стават ама съм фен на марката. Ама са големи и не стават да се търкаляш в леглото с тях, а "тапите" са леко компромис и не си заслужават парите.


Цялата патардия беше за около 30мин. По сайтовете го раздухаха, че кой знае колко време било и не знам си какво още.. Буря в чаша с вода...

 

Е нямаше ли някой "журналист" да го бутне? На БЛИЦ драскачите 100% ще ги накажат за липса на доброволец :) 

Link to comment
Share on other sites

Аз няма нужда да ги блокирам. Не ги чета, освен в минутите за смях и когато забравя, защо не трябва да ги отварям :) Но все пак трябва да бъдем информирани как се информира българския народ, защото трябва да дадем адекватен коментар при обсъждането на новините в махленската кръчма довечера :) И стига си ме христосвал! Не ям закуски!

Link to comment
Share on other sites

Това поледното не го разбрах...  :online2long:

 

====================================

 

Направил съм си тука една отлична салата от вешенки с кромидец... Във фризера дебне една заскрежена бутилка с Дядова гроздова, която влиза в чашката като олийце... Я да видим сега как се спуска по ледените бучки... :moon:  

Link to comment
Share on other sites

Видене ти как така я лочиш в промишлени количества и не си добил сферична форма не знам...

Много просто ве, майна... Първо - Виден, БИРА, Не пие!

 

П.п. И всъщност, въпреки това си е доста позакръглен и... цицест :lol:

 

П.п.2 Ама тва вероятно се дължи на факта, че въпреки старанието да се премахне всичко бироподобно от ерзаца, който той употребява, фитоестрогените са доста държеливи копелета и не се подават на премахване. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да разбера, Krombacher 500 ml, който в Германия е около 80-90 цента, няма ли кой да го вкарва и да го продава на 2 лв бутилката?

 

Ама оня, немския, не да ми го правят Загорка или Каменица или Карлсберг България или който и да е местен...

Link to comment
Share on other sites

Офффф, аматьорски приказки отново... Почва да става еднообразно това бирено невежество на някои хора...  :laughing:

http://www.youtube.com/watch?v=XY7BjqY_9P4

 

П.п. Поетът го е казал, не аз :))

Link to comment
Share on other sites

След днешния работен ден намразих сиренето :D Дойдох в Англия, говоря повече на руски, отколкото на английски...

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да разбера, Krombacher 500 ml, който в Германия е около 80-90 цента, няма ли кой да го вкарва и да го продава на 2 лв бутилката?

 

Ама оня, немския, не да ми го правят Загорка или Каменица или Карлсберг България или който и да е местен...

 

Wishful thinking... Кромбахер е страхотна бира в тоя ред на мисли... 

 

След днешния работен ден намразих сиренето :D Дойдох в Англия, говоря повече на руски, отколкото на английски...

 

Какво общо има сиренето с езика?  :laughing:

 

==============

 

Галицин, земи спри да се излагаш с невежество на тема бира  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Какво захвана ? Къде си в Англия че нещо съм пропуснал, мина ли културният шок :)

 

 

Bose слушалките са много много добри но за жалост са ми доста над психологическата граница за такива покупки.....тапите са си ужас принципно никога не съм си слагал вкъщи тапи, май само при спорт ги ползвам. 

Link to comment
Share on other sites

Прави се, че не разбираш. омешай се с местните аборигени на английски :) То сигурно го и приказваш по-добре от тях. 


Bose слушалките са много много добри но за жалост са ми доста над психологическата граница за такива покупки.....

 

Ми като ходим в чужбина ходим да си пазарим :) Там след два три дена тая граница пада. 

Link to comment
Share on other sites

Във фабрика за сирена. :D Ми.. Почти като предишната ми работа, само дето за три дни сега си вадя цялата предишна заплата. Мина ми културния шок, но все още има неща, които ми правят впечатление. А общото с езика е, че тука има сериозна диаспора от поляци и литовци, които говорят руски.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...