Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

И да има, и да няма - няма да пиша там, че много ще се изложа. :unsure:

А трябва. Щот Сотбис-а дето го питаш да те светне за китайските на ЛС, самия той пита в същата тази тема да светнат него. Та вземете си задайте въпросите там, та барем като ви светнат, да има инфо и за останалите дето тепърва ще трябва да светят. ;)

Link to comment
Share on other sites

1080p филмите бая се точат, с или без авария :)

 

Що бе?!!? снощи 8,6GB 1080p BluRay 3D със близу за под 15 мин. се свали.

Моята е същата... Жени....

 

Те май нашите са принцеси с грахови зърна, не можела да спи на твърдо (взех надуваем матрак) после нямало тоалетна мивка, и и казах: ааааа аз сгъваема баня няма да ти правя.  :laughing: и за това Ходим с приятели, пък там жени винаги са намират  :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Що бе?!!? снощи 8,6GB 1080p BluRay 3D със близу за под 15 мин. се свали.

 

Може, при добра връзка. Отделно повечето "тежки" торенти са с малко сийдъри и това оказва допълнително влияние. Вчера си свалих трилогията на Ip Man (24 GB) средно с 3,5 Mb/s. Сега като имам голям хард си свалям само най-качествените версии :)

Link to comment
Share on other sites

Ники.. това ни е поднесено от журналята. Нали знаеш, че журналята рядко си правят труда да разберат какво точно се е случило. Местния наркоман е изтърсил, нещо, той чул второ и написал трето...

Link to comment
Share on other sites

Ако българската реалност беше хубава, сега нямаше да съм в Англия с цялото семейство.

<<Eбал съм ти и държавата, в която "далавера" е мярка за успех, а "честен" е синоним на "глупав".>>

 

цитат е защото не съм го измислил аз иначе съм съгласен...

Ники.. това ни е поднесено от журналята. Нали знаеш, че журналята рядко си правят труда да разберат какво точно се е случило. Местния наркоман е изтърсил, нещо, той чул второ и написал трето...

Хем си прав, хем никак няма да ме учуди ако наистина това е била причината...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък забелязвам обратната тенденция - да убиват за все по малко пари. И тук не включвам циганските изпълнения по селата.

Link to comment
Share on other sites

Преди години в Пловдив имаше случай на пребиване до смърт заради отнемане на предимство (ако не ме лъже паметта). Май беше някакъв военен, знаем ги с колко стабилна психика са. Така че такива неща хем ме стъписват, хем не.

 

Мъжът, загинал вчера, го "познавам" - преди около месец ходих при него да си продам старите чаркове. Беше много дружелюбен, предложи ми добри оферти за частите, приказвахме си. А снощи лежеше до 1 след полунощ по средата на улицата, на 10-15 м от входа на блока ми. Надявам се да намерят убиеца, но едва ли ще стане.

Link to comment
Share on other sites

Мъжът, загинал вчера, го "познавам" - преди около месец ходих при него да си продам старите чаркове. Беше много дружелюбен, предложи ми добри оферти за частите, приказвахме си. А снощи лежеше до 1 след полунощ по средата на улицата, на 10-15 м от входа на блока ми. Надявам се да намерят убиеца, но едва ли ще стане.

 

Което идва да рече, че причината е някаква простотия... Попаднал е на някакъв урод. 

Link to comment
Share on other sites

Виденеееееееееееееееее!!!! Кво стаа с бригадата бе? Тия тъпанари са преместили празника. Или тъпаците от Нова са го пуснали един ден по-рано.....

Link to comment
Share on other sites

Може, при добра връзка. Отделно повечето "тежки" торенти са с малко сийдъри и това оказва допълнително влияние. Вчера си свалих трилогията на Ip Man (24 GB) средно с 3,5 Mb/s. Сега като имам голям хард си свалям само най-качествените версии :)

 

И аз гледам да свалям най качествените торенти, но скороста при мен е 5.9-6.0 Mb/s филм с големина около 1 GB го свалям за под 3 мин. Преди малко свалих Аз проклетника 2 HD 4.83 GB за 8 мин. има си значение сийдърите.

Link to comment
Share on other sites

Виденеееееееееееееееее!!!! Кво стаа с бригадата бе? Тия тъпанари са преместили празника. Или тъпаците от Нова са го пуснали един ден по-рано.....

 

Нямам понятие. За сметка на това седмица по седмица гледам как се руши УЦ и се дразня... 

Link to comment
Share on other sites

Всяка седмица се катеря по рампата към Курфура и гледам отгоре... Резил. Те май продадоха парцела или търсят още купувач. Някой ще го лапне безс пари с далавера... А сградният фонд е в отлично състояние...

 

Единствено ме разсмива Радост, защото всеки път казва, че е била войник там. Настоява, че аз съм бил в Бригадата, а тя в УЦ... хахахахах 

 

Наскоро видях Нешо - работи охрана в някаква фирма, беше на пост в Агенцията по вписванията... Минчо се изнесъл в Овчиполци и гледал зеленчуци...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

ЕДИТ: А между другото Калин получил инфаркт... На около 33...

Link to comment
Share on other sites

Най-качествените са 20+ГБ на филм за 1080п качество, за 3д по две.

 

Да знам, знаеш ли как яко беше Титаник на 3D при 80GB нещо страхотно. Само че не всички филми ги има с високо качество  :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Каналето - първо издание 1.04.1995

Хахахахаха, рекламите в началото са уникални - AIWA, TDK, RAKS Audio & Video Cassette, тук-там фосилизирани динозаври. :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

СчупИх се просто, изгледах го цялото без да се усетя... 

 

RAKS! хахахахахахахаххаха

 

Децата тука не знаят какво е... Поне Тончо нагледно показва връзката между молива и касетката в скеча-реклама на ТДК 

 

Абе класика! 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...