Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Секса съдържа потенциалната опасност от изстиване поради т.нар. "гологъзене", което (хипотетично) може лесно да доведе до настинка. Следователно храната е по-полезна от секса за укрепване на физическото здраве на индивида.

Link to comment
Share on other sites

I za tova si ima 4alami! :P

 

Dove4era na koncerN na Freestyle v petance! xixi

Curunir-e tova sa bandata, v koqto svirqt 4ast ot horata, koito ba4kat v nashiq magazin.

Link to comment
Share on other sites

То хубаво това са те, ама аз имам да пиша SURPRISE есе за магистратурата утре, което бях забравил, а и жената е болничка и ще се гледаме домашно.

Link to comment
Share on other sites

Секса съдържа потенциалната опасност от изстиване поради т.нар. "гологъзене", което (хипотетично) може лесно да доведе до настинка. Следователно храната е по-полезна от секса за укрепване на физическото здраве на индивида.

 

Сексът лекува повече откъм емоционална гледна точка, а не физическа. Гологъзенето си го има, но когато човек се чувства добре, обичан и щастлив, оздравява за нула време.

Link to comment
Share on other sites

Човек може да се чувства всички тия неща и без да е гол, особено когато евентуалната му голота може да доведе до влошаване на общото му телесно здраве.

Link to comment
Share on other sites

Може бе. И никой не е каза да не. Само обяснявам, защо сексът е по-добър от храната. А пък и доводът - можеш да настинеш, докато правиш секс е леко смешен сам по себе си. Станахме баби...

Link to comment
Share on other sites

Човек може да се чувства всички тия неща и без да е гол, особено когато евентуалната му голота може да доведе до влошаване на общото му телесно здраве.

Ти си гей, нали?

Link to comment
Share on other sites

Спрях цигарите... спрях пиенето... спрях жените... спрях леките наркотици (тежки не съм докосвал)...

Сега се чудя дали ще ми израстнат крила, че отдавна мечтая да се науча да летя, или просто не съществувам :)

Link to comment
Share on other sites

Ти си гей, нали?

 

Ако на хетеросексуалните хора им е нужно да са голи и да правят секс всеки път когато искат да се почувстват, цитирам поста на Жоро, "добре, обичани и щастливи", значи съм ебаси гея! :D

 

Моля те, Психар, ти си умно момче, прави разлика между това да се търкаляш любящо в леглото и между ALPHA-MALE PRIMAL ROAR :lol:

 

[Edit] Психар, като спомена и се сетих за Jerkcity :laughing: http://www.jerkcity.com/jerkcity612.html [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Спрях цигарите... спрях пиенето... спрях жените... спрях леките наркотици (тежки не съм докосвал)...

Сега се чудя дали ще ми израстнат крила, че отдавна мечтая да се науча да летя, или просто не съществувам :)

Не :D . От опит ти казвам. :) Можеш да се прежалиш и да се върнеш към предишния начин на живот.

Link to comment
Share on other sites

оле, Antares на снимката ти в профила изглеждаш много изтормозен... доста позитивно си се насочил - остава да откажеш още едно нещо - кафето, човек може да кара без него и деня да му е също толкова свеж с 1-2 часа сън... :)

и трябва да добавиш - започнах активното спортуване с байка....

 

btw пред теб свалям шапка - горе-долу знам през каква помия си минал и в един момент си се осъзнал и си поел в друга посока.

Link to comment
Share on other sites

Veno и Administrator едно и също лице ли са?

Ако Да - що си е сменил ник-а? :)

 

@Curunir -съгласен съм с последния ти пост - тествано и проверено. и няма нищо общо с геиизмът :)

Да. Баш той е.

И.... За да подкрепиш курунир ... Предполагам си момиче?

@Курунир... Секса е лечение на всичко...

ЕДИТ:Liszt - Hungarian Rhapsody ( Tom & Jerry memo)

Link to comment
Share on other sites

@Ferante

Снимката беше стара, бях забравил за нея :)

На новата определено съм изтормозен, но вярвай ми - струваше си :)

 

А сега, докато събера пари за ht2-ката съм без колело... тоест почти месец. Представи си к'во ми е :bgrin:

 

За кафето - с ниско кръвно съм. Понякога кафето си е просто необходимост...

Link to comment
Share on other sites

@Antares - аз като имам да не мислиш че имам някакво време да го карам :)

хубаво си решил за хт2, ама знай че малко е терсене с поставянето на калници и велодисаги (които за съжаление не намерих някои които да станат) :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам дискусията е преминала на друг етап тук и трябва да се намеся. За хетеро- и хомосексуалност не знам изобщо защо се говори. Хомосексуалистите вероятно изпитват същото към секса като нормалните си събратя, така че това изобщо не е релевантно, така да се каже (специален поздрав за хората от темата за дразнещите паразитни думи). Моето становище беше само, че сексът може да се ползва като лекарство и че да не го ползваш по изтъкнатите вече причини, ми звучи смешно. Колкото до сравнението между секса и другите лекарства и другите средства за постигане на душевен първо, а после и телесен мир, аз не съм обсъждал. Разбира се има много начини да си щастлив в кооперация с друг човек без удължаване на крайниците на единия от вас.

 

И тъй като се спомена нещо и за жените, искам да започна нова тема - защо все още хората усилено вярват, че сексът е за мъже? Известно ми е, че това е културна конструкция, която е различна по света и е просто такава в западния свят и все пак... Не можем ли да се огледаме и да си направим изводите от опит, а не само от културни наслагвания и предразсъдъци? В Андите примерно жените са тези, които драпат за секс, а за мъжете това е само "задължение". При нас пък е обратното. Чета ония ден средновековни разни работи и жените все викат "когато мъжът иска нещо, ще го получи, даже и да трябва да употреби насилие". Това беше един вид подкана, но за една жена е непристойно да си поиска секс. Дори, когато й се иска, тя трябва да откаже, а мъжът да приложи насилие... Това е отминало разбира се, но си е оставило отпечатък. И какво сега...Ferante трябва да е жена. 100% - няма как иначе, щом смята, че сексът не е решение на всичко. А пък то е еднакво за двата пола... Интересно ми е, как смятат хората тук, щото май системата, мъжът е вечно надървен, жената вечно я боли глава все още работи. Знам ли пък, може да е въпрос на умение...

Link to comment
Share on other sites

Аз сега си мисля , че системата се срина на цяло ... хората не знаят какво си мислят и какво да искат след това .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

това за главоболието и мигрената при жените лекарите отдавна са доказали, че сексът лекува женската мигрена! Така че ако жена ви внезапно я заболи глава, когато искате секс от нея, то тя наистина не иска секс или си е ударила от изненада главата!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...