Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Curunir-e горе главата - важното е това, което правиш да ти идва отвътре. Малко са мераклиите, които искат да се захванат с пиано, но пък няма по-як инструмент от него. :)
Подкрепям с две ръце, два крака, две уши и две очи!

 

Много малко съм се занимавал, но достатъчно, за да се влюбя в този инструмент.

 

Друг въпрос е, че не съм толкова отдаден на музиката, че да се откажа от някои други неща, в името на развитието си в тази насока... което понякога малко ме сдухва :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз сега слушам и свалям песни на "Kutless" , защото ми вкарват много спокойствие ... приповдигат ми скапаното настроение .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

А бтв, честита ни поправка в Закона за народната просвета.

 

 

Каква точно е тази поправка ??? Вече за втори път чувам за нея но нищо съществено ако може линк или с 2-3 думи да обясниш каква глупост са измислили пак наще политици.

Link to comment
Share on other sites

Слушам си Tiesto и как искам да си легна в гушките на любимия...

Link to comment
Share on other sites

Каква точно е тази поправка ??? Вече за втори път чувам за нея но нищо съществено ако може линк или с 2-3 думи да обясниш каква глупост са измислили пак наще политици.
http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html

http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=...=163&id=883

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за бързия отговор . Това доказва моята теория(не е само моя). Колкото по необразовани са хората в една държава толкова по лесно ще е за оправляващите да ги водят за носа .

Link to comment
Share on other sites

Еми както каза ти , това не е само твоя теория , така е работата при повечето страни , но за нашата важи в повечко от колкото трябва бих казал .

Иначе си свалих два албума на "Kutless" и един на "Skillet" с много добро качество и сега им се радвам .

Не са от новите албуми , но ми харесват ("Kutless - Strong Tower" , "Hearts Of The Innocent" и "Skillet - Collide") или поне повечето от пените , а това са почти всички ... сега ги слушам и се чувствам много добре .

п.п. Също и интернета се оправи .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хмммм...Страни мисли а?Единствената страна мисъл която ми минава през главата е че утре ще ставам много рано и се чудя какво още правя на компа камо ли да пиша във форума...странни хора има на тоя свят :D :P

Link to comment
Share on other sites

Таакаа ми се спии... ще зема да си легна вече.. zzzz

Link to comment
Share on other sites

За да ти е гадно, като се върна ще играя Dark Messiah :P

 

Не, лъжа. Играта е добра, много дори, но снощи започнах Lands of Lore и ужасно се зарибих:

 

-> 95962195500lo2.th.gif95082072500en0.th.jpg95962092200kq9.th.gif

Link to comment
Share on other sites

Момичето си каза "избрах си мелодийка", само текст искат ама кой да слуша :)

 

прав си, признавам, че не слушах внимателно... :rolleyes: щом искат само текст добре... :)

Link to comment
Share on other sites

Момичето си каза "избрах си мелодийка, към това което съм написала", само текст искат ама кой да слуша :)

Link to comment
Share on other sites

ся гледах едни клипче http://www.vbox7.com/play:94fcef47

и си мисля че тези хора който си хварлят така спринцовките трява да бъдат третирани като престъпници,защото така все едно залагаш мини по пътя.

Представете си че имате деца ( или вече имете де :) ) и се ободе на спинцова , е да не избия ли всички наркомани след тва.

Link to comment
Share on other sites

Нали оздравяваше бе! И беше добре! Ще те трепя! Довечера идваш под мой надзор - храна и хапове, и още храна, без оправдания, после ранно лягане и сън. Храната лекува, доказано е от Буя и от мен!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...