Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тогава щеше да има само 5-10 регистрирани. :) Но аз и ти щяхме да сме сред тях! :) Шегувам се - сега някой да не тръгне мен да напада?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

What the fuck is going on?! На всеки му минават "Sporadic thoughts". Някой беше казал, че тоя форум е на етапи и сега е етапа на Jozo и Galen4enceto. Абсолютно нищо против последните, но от форум, този сайт се превръща в свинщина, с извинение! Останете с мир.

 

И да не бъда частичен Off-topic, през главата ми минава, че 6 дена подред съм нощна смяна и тотално ми се обръща режима.

Link to comment
Share on other sites

Във връзка с един от предишните ми постове в темата:

 

:ghost :ghost :ghost

 

Жив е Вейдър, жив е! Там на острова,

потънал в кърви, бие и пъшка

юнак с дълбока на ръка рана,

юнак във старост и в сила тъмна.

 

На една страна захвърлил бластер,

на друга лазерна сабя на две строшена;

очи тъмнеят, глава се люшка,

уста проклинат цяла вселена!

 

С метален лост бие юнакът, а на небето

слънцето спряно сърдито пече;

Джаба пее нейде в полето,

и кръвта още по силно тече!

 

Жетва е сега... Пейте, джедаи,

тез тъжни песни! Грей и ти слънце,

в таз англииска земя! Не ще да загине

и тоя юнак... Но млъкни джедай!

 

Тоз, който падне в бой за империята,

той не умира: него жалеят

земя и небе, звяр и природа

и ситове песни за него пеят...

 

Денем му сянка пази орлица

и вълк му кротко раната ближе;

над него хилядолетен сокол, юнашка птица,

и тя се за брата, за Вейдър се грижи!

 

Настане вечер - месец изгрее,

звезди обсипят свода небесен;

гора зашуми, вятър повее, -

Балканът пее имперска песен!

 

И щурмоваци в бяла премена,

чудни, прекрасни, песен поемнат, -

тихо нагазят в трева зелена

и при Вейдър дойдат та седнат.

 

Един му с билки раната върже,

друг го пръсне с вода студена,

трети му метален лост даде -

и той гледа, - с очи тъмни!

 

"Кажи ми, щурмовако, де - Императора?

Де е и мойта вярна дружина?

Кажи ми, пък ми вземи душата, -

и без това черна е и ми не трябва!"

 

И плеснат с ръце, па се прегърнат,

и с хилядолетния сокол хвръкнат, -

летят и пеят, дорде осъмнат,

и търсят духът на Императора...

 

Но съмна вече! И на острова

Вейдър бие, кръвта на джедая тече, -

вълк ближе вейдърска ръка отрязана,

и слънцето пак пече ли - пече!

Link to comment
Share on other sites

Преди минутки излязох от банята, и незнам защо ми нахлуват в главата някакви мераци за плаж.

Да бъде 40 градуса, да съм на спокоен плаж като заливчетата които има в Несебър.

Ммм ходими се на плаж.

Link to comment
Share on other sites

Обичам да ходя на зъболекар. Днес какъв смях падна, не е истина. Аз с някаква метална скоба в устата, не мога да дишам, камо ли да говоря, и телефонът звъни адски настойчиво, около 3-4 пъти :)

Link to comment
Share on other sites

:sick

 

Така е като влизаш по разни не регламетирани немски сайтове

Link to comment
Share on other sites

не, това ми е мнението за развитието на форума :) да поясня - не го казвам с лошо :ghost , не и в никакъв случаи не го казвам с добро :sayjin . Който не се е усетил - да цъкне иконката :wir

Link to comment
Share on other sites

Нали си сещаш къде си слагам мнението ти...
До мислителния апарат?
Ех, ако имаше как да се прави психо тест на потребителите, преди да се регистрират във форума :)
Дискриминация

 

Жоре, определено си прав! Изпадам в много тежка абстиненция. И света ми докривява :]

 

Минава ми през киферицата, че не отиват на добре нещата със закона за отмяна на българския език като задължителен...

Link to comment
Share on other sites

Защо винаги, когато натисна Record всичко започва да излиза ужасно, а иначе върви общо взето добре? Накрая просто ми писна и забързах просто за да свърша мотивчето.

 

Ето ти, Сандмане, като толкоз искаш, сега ако ми дадеш и малко уроци по пиано, идеално! :D

 

http://la.gg/upl/durk.mp3

Link to comment
Share on other sites

Защо винаги, когато натисна Record всичко започва да излиза ужасно, а иначе върви общо взето добре? Накрая просто ми писна и забързах просто за да свърша мотивчето.

 

Ето ти, Сандмане, като толкоз искаш, сега ако ми дадеш и малко уроци по пиано, идеално! :D

 

http://la.gg/upl/durk.mp3

Браво бе! Хубава идейка! Нищо не ти пречи да ги оправиш неточностите на Секвенсера - не е срамно, но не да станат прекалено перфектни, защото пък си личи. Но иначе ми хареса. Чакай да ти пратя един ПМ да не дразним модераторите!

 

По темата: мисля днес да се отдам на геймърство!

Link to comment
Share on other sites

Аман от хора, които ПиШаТ еТо ТаКа!!!

А бтв, честита ни поправка в Закона за народната просвета. Нямам абослютно никакво съмнение в тъпаците от Парламента. Ще приемат и тая поправка и после: "Що сме неграмотни!?".

Link to comment
Share on other sites

Sandman - иска ми се да имах такива идейки :)

 

Това е началото на Sentinel на Mike Oldfield от Tubular Bells 2.

 

Иначе и аз мисля да поцъкам тая вечер.

 

[Edit] http://www.qwantz.com НЕ РАБОТИ! ИДВА КРАЯ НА СВЕТА! :ph34r: :ghost :ohmy: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Това е началото на Sentinel на Mike Oldfield от Tubular Bells 2.

Synth-a е готин.. но определено прилича на готов preset - експериментирай малко ;)

 

Защо свириш неща измислени от други хора? Бъди композитор а не музикант. :)

Link to comment
Share on other sites

Там е работата, но за да бъда какъвто и да е музикант са нужни минимални познания по музика и поне някакви сносни, ако не добри или (не дай си Боже) виртуозни умения с инструменти. Аз се опитвам да съм музикант, не звуков инженер и/или продуцент. То затова и миксовете винаги ми звучат кухи и глухи де ама... :|

 

[Edit] И това без изобщо да повдигаме въпроса, че Mike Oldfield не е "другите хора", а е причината преди бая години вече (защо още не мога да свиря сносно???) да взема една кухарка назаем от един приятел и изобщо сега да се занимавам с правене на (?) музика. [/Edit]

 

[Edit 2] Много мисли в тая глава, много нещо! Някой ако може да си сложи ръката на сърцето и да ми каже честно, знае ли как се пише Бодлер на френски/английски? :laughing: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Curunir-e горе главата - важното е това, което правиш да ти идва отвътре. Малко са мераклиите, които искат да се захванат с пиано, но пък няма по-як инструмент от него. :)

 

Еми опитах се да играя Silent Hill 4 The Room, не е като да не съм се опитал, но само като я почнах, ми напомни за 2-йката, хвана ме страх и се отказах! Сам съм, на тъмно, със слушалки! Кофти работа!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...