Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...

@lil_stenly, виждал ли си човек да прилага сила в опитите си да сложи LAN карта в AGP слот?

Не знам дали е виждал, ама аз съм виждал напъхан на 180 градуса D-SUB. Голям майсторлък изисква :D .
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Супер много мразя няколко имена, три от които са Яна, Десислава и Теодора... Мерси, мерси, повече запознанства с такива лица, НИКОГА !!! :sick

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата, че ми е много странно да виждам толкова често постовете на Раптор в тази тема, той има навика да пише по-често в една друга - "Искам да ви се изфукам..." и да прилага снимка задължително.всички знаем за неговия кег, негоавата маса-аквариум и всякаквите му там неща.хахахахахахаха.

 

А аз се чудя защо аджеба всеки твой втори пост е свързан с...Раптор?!

 

Нещо май яко си се комплексирал от него, щом го коментираш под път и над път...или просто искаш да го достигнеш,което няма как да стане ;)

 

Ако постигнш поне 1/8 от това, което е и притежава,те черпя бира до откат...ама едва ли

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през акъла че наистина мъжете и жените сме от различни планети.Някой път просто каквото и да правиш оставаш неразбран или неразбираш отсрешният пол.

Link to comment
Share on other sites

Супер много мразя няколко имена, три от които са Яна, Десислава и Теодора... Мерси, мерси, повече запознанства с такива лица, НИКОГА !!! :sick

 

Наистина едно от най-глупавите разсъждения, които чета напоследък! Unique item!

 

Я обясни сега как по-точно ИМЕНАТА като ИМЕНА са замесени в схемата?

Link to comment
Share on other sites

Не съм виждал каквито и да е хора , които не разбират от хардуер изобщо ама продължават да пъхат "дъвки във влопито" и после се чудят защо не тръгва .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

@jozo - Нека 2 години цялото ти пране да мине на ръка, пък тогава няма да гледаш много много марката на автоматична пералня - била тя и от друга планета :)

 

Ако мога да разбера за какви перални ми говориш ще е добре........

 

Наистина едно от най-глупавите разсъждения, които чета напоследък! Unique item!

 

Я обясни сега как по-точно ИМЕНАТА като ИМЕНА са замесени в схемата?

 

Еми много просто хората с такива имена са ти антипатични както на мен жените с име Мая.Която и да е имам чуството че са от тъпа по-тъпа и нагоре...

Link to comment
Share on other sites

Абе наистина искам да се срещна с "прочутия" (всеки го хвали на последък) @раптор и може да намина на някоя от сбирките ако той ходи .

Много ми е интересно как съди логиката на хората !

Защо винаги съдиш хората по няколко тяхни мнения , били леко лигави или просто незряло изказване ?

п.п. Не се впрягай с начинанието да лепнеш етикет на всеки ... просто не е удачно , а иначе е добре да си имаш едно на ум за събеседника все пак .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Как да сме от една планета, като пери и ти 2 години на ръка и знаеш ли как ще мислиш като мъж?! НИКАК!!! Хич няма да ти пука за марката пералня, просто ще гледаш нещо да ти облекчи ежедневието. Ferante, nадявам се да съм схванала правилно!

Link to comment
Share on other sites

Еми много просто хората с такива имена са ти антипатични както на мен жените с име Мая.Която и да е имам чуството че са от тъпа по-тъпа и нагоре...

 

Жоре елементарно - представи си че примерно не харесвам името Жоро и/или ти не харесваш името Виден - най-вероятно нямаше да се познаваме. Помисли си малко... Къде е логиката и какъв е смисъла?

 

-----

 

Стенли направи си труда да се поогледаш малко и да попрочетеш някои подробности преди да разсъждаваш по този начин или да си мислиш че други разъждават еди-как-си. И недей да бързаш с изводите.

Link to comment
Share on other sites

Допускаш в някаква степен този човек до себе си. Ако видиш, че за нищо не става, не се доверяваш и това е. Логика няма. Вярно е, че и предразсъдъците си играят ролята, но има и изключения от правилата. Нали така?! Не че няма да проговоря с такъв човек (момиче по-конкретно), но просто ще си имам едно наум, колкото и елементарно да е това като нагласа.

Link to comment
Share on other sites

Жоре елементарно - представи си че примерно не харесвам името Жоро и/или ти не харесваш името Виден - най-вероятно нямаше да се познаваме. Помисли си малко... Къде е логиката и какъв е смисъла?

 

 

Разбирам те много добре какво имаш предивид.Проблема го приемате доста глобален все едно като важи за мен трябва да важи за всички останали.Това че аз съм попаднал на подобни хора незначи че наистина е така и за другите.

 

Иначе за Виден няма как да не го харесвам защото е хипер рядко.Да не кажа даже, че ако не знаех за форума едва ли щях да знам, че има такова име камо ли да познавам човек и още повече да го мразя.

Link to comment
Share on other sites

:asslick:
Бих се гордял с такова протеже!
Наистина едно от най-глупавите разсъждения, които чета напоследък! Unique item!
Неслучайно юнийк айтъмите са кафяви.

Добре, че Creative Labs не са създали все още Smell Blaster... подобни постове, като визирания, сигурно нямаше да миришат приятно :]

Ако мога да разбера...
Май никак не ти се отдава :)

Превод: младежа искаше да каже, че ако две години переш на ръка - няма да подбираш пералнята. Ferante, обяснявай малко по-ясно, моля те!

 

Хората се смеят на астролозите... тука вече си имаме номенолози* :)

____________________________

* Идва от nomen - име (лат)

Link to comment
Share on other sites

Na men li sa mi v poveche gradusie ili forum wars pak zapochanaha..? :)

Edit : Aaa hamster , nai-golemite ! :)

Link to comment
Share on other sites

Както казваше Джанис от "Приятели" : О, БОЖЕ МОЙ !!! Сигурно си прав, ама все пак, толкова да не подбираш "пералнята". Стига де, всеки си има цена, граница и не трябва да се дава толкова лесно...

Link to comment
Share on other sites

em da.. te peralnite si imat A , B , C klas.. sledovatelno i cenata si zavisi ot klasa..

Link to comment
Share on other sites

Ако постигнш поне 1/8 от това, което е и притежава,те черпя бира до откат...ама едва ли

 

Почвай да черпиш...пък може и на мен да ми излезе късмета да намажа...

 

Ferante, душа, не е в твоя телевизор проблемата. От ясно, по-ясно си се изразил... По-буквално от това, здраве му кажи.

 

Пешо Скорпиона, много нещо взе да се заяждаш напоследък, бе драги... Кефиш...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...