Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това е спайдъра на Гугъл, който индексира съдържанието на сайта, после като търсиш bulforum в Гугъл да има какво да ти покаже - това прави.

Link to comment
Share on other sites

...............

 

Изглежда много съм сбъркал в преценката си за тебе...

 

Явно ти липсват първите 7, може би и повече години. Най-малкото не си ми на годините, че да си позволяваш да използваш тоя тон и език. Да не говорим че е в разрез и с форумните правила...

 

Ще те помоля учтиво отсега нататък да спазваш поне някаква елементарна култура когато визираш мен или мои мнения. Ако пък ти е неприятно - сигурен съм че си имаш достатъчно други занимания. Само не си въобразявай че ще ти търпя простотиите. Нито си оригинален, нито си интересен.

Link to comment
Share on other sites

Това е спайдъра на Гугъл, който индексира съдържанието на сайта, после като търсиш bulforum в Гугъл да има какво да ти покаже - това прави.

 

Мерси, това ми е ясно - може би трябваше да генерирам малко по-различно въпроса:

 

Защо го показва като потребител, на който не може да се види ID-то(имам предвид на всички други потребители името им е линк към страницата с личната информация) вместо като анонимен потребител.

Link to comment
Share on other sites

ами така е в софтуера на форума. Ботовете на търсачките се появяват без да имат ID - все пак те не са регистрирани потребители на форума, нали?! Просто форума ги засича, че са на адреса и ги изписва от долу...

Link to comment
Share on other sites

@ov3rm4n - мерси за отговора, доколкото разбирам е възможно да направя така че като преглеждам форума да пише че го достъпвам от google.com вместо информацията за ОС, Браузъра, Разделителната способност, която изпращам в момента. is it right?

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата, че ми е много странно да виждам толкова често постовете на Раптор в тази тема, той има навика да пише по-често в една друга - "Искам да ви се изфукам..." и да прилага снимка задължително.всички знаем за неговия кег, негоавата маса-аквариум и всякаквите му там неща.хахахахахахаха.

иначе нямам търпение да стане събота, 15 ч.

Разрешиха факли и фойерверки за агитките на Локомотив (Пд) и Ботев за дербито в събота. Това стана след среща с полицията.
Link to comment
Share on other sites

@ov3rm4n - мерси за отговора, доколкото разбирам е възможно да направя така че като преглеждам форума да пише че го достъпвам от google.com вместо информацията за ОС, Браузъра, Разделителната способност, която изпращам в момента. is it right?

 

Така е. Достатъчно е да смениш стринга за UserAgent на браузъра си с този на Гугъл бота... потърси из нета, ще го намериш. Но пък ако форума смята, че си Гугъл няма да ти предложи една камара опции, дето са за потребители.

Link to comment
Share on other sites

Много интересна е темата за бота явно .

Аз си късам дробовете и ми е много добре (разхвърлил съм грипа из цялата къща сигурно) така .

Сега ще търча на доктор да ме прегледа пак ... преди не кашлях ама какво да се прави , сега само кашлица и ужас .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм отговорник по ЗБУТ. И член на КУТ. :cry Работното място ми ***** копчешката майка.

Link to comment
Share on other sites

Много интересна е темата за бота явно .

 

Да се правиш на Гугъл бота помага при някои платени сайтове - медицински примерно. Понеже те "пропускат" бота в платените зони, за да индексира съдържанието и да ги вади в резултатите. Но все пак ти трябва първо точния адрес на ресурса, който искаш да достъпиш така...

 

такива ми ти работи...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм отговорник по ЗБУТ. И член на КУТ. :cry Работното място ми ***** копчешката майка.

 

Мисля си, че това май е всеобщо явление :unsure:

Link to comment
Share on other sites

@ov3rm4n - мерси много... :) като остане време ще си поиграя малко да видя този бот къде и какво може да види повече от нормален user :)

 

@lil_stenly - не е ли интересно ? :)

Link to comment
Share on other sites

Не , интересно е като тема за обсъждане , но и аз го забелязах ама просто не му обръщам внимание , погледнах за малко информация в гуугъл и схванах за какво е .

Просто никой не е обсъждал това до сега .

Сега какво яко парче си слушам ... направо ме кара да летя на някъде .

п.п. Разпускане му е здравето и хубавото настроение .

This time, This place
Misused, Mistakes
Too long, Too late
Who was I to make you wait
Just one chance
Just one breath
Just in case there's just one left
Cause you know,
you know, you know
I love you
I loved you all along
I miss you
For far away for far too long
I keep dreaming you'll be with me
and you'll never go
Stop breathing if
I don't see you anymore

Link to comment
Share on other sites

Дам , Nickelback - Far Away е готина песничка :)

Link to comment
Share on other sites

Сега се сетих за вчера и какъв смях ставаше в нас .

Един прятел идва с компютъра , че сменял рамта и неще да му тръгне машината каквото и да прави (той нищо не разбира човека) ама проблем не трябва да има .

Гледам му чаркалъците и по едно време се усещам , че е обърнал рам платката на обратно , а това е невъзможно просто , защото няма как да влезне в глездото , но го виждам с очите си .

п.п. После така му се смях ... вика , че е вкарал със сто зора и много ясно ама му се смея , но то от физическа гледна точка няма как да стане , а той успял човека , както и записвачката не му тръгна след това заради късо като дърпаше кабели и буксите светкаха ама сега си му работи всичко .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

що хората си мислят, че като си депресиран и не може да се смееш

А де , и аз тва се чудя :confused

Link to comment
Share on other sites

срещни се с живи хора тогава говори.
Да, прав си. Тия трупове наистина взеха да ми писват...
Изглежда много съм сбъркал в преценката си за тебе...
Сбъркал си, като си се опитал да си изградиш преценка :)
Ще те помоля учтиво отсега нататък да спазваш поне някаква елементарна култура когато визираш мен или мои мнения.
Отхвърля се. Ще продължа да си решавам на момента
Само не си въобразявай че ще ти търпя простотиите.
И какво по-точно ще направиш?

 

Само два поста, в които не съм съгласен с теб и проявявам лека язвителност и вече съм "простак", нали? Доста повърхностни преценки за хората си създаваш.

 

В интерес на истината и ти ме изненада - не очаквах да паднеш до довода "аз съм ти батко" :) Истина се оказва, че за някои хора мирогледа е просто съвкупност от предразсъдъци :]

 

@lil_stenly, виждал ли си човек да прилага сила в опитите си да сложи LAN карта в AGP слот?

Link to comment
Share on other sites

Де'еба...защо в България е на почит простотията и лиготията пред истинските таланти...

Link to comment
Share on other sites

Де'еба...защо в България е на почит простотията и лиготията пред истинските таланти...

Абсурдистан...

Link to comment
Share on other sites

 

Не става въпрос за брой на постове, нито пък съм казвал че си "еди какъв си". Но написаното от теб е показателно - в 1 или 51 поста не е важно. Мен са ме учили да спазвам някои норми на възпитание дори когато опонирам или се карам с по-големи от мен. От това, което написал като отговор първия път преди всичко личи че явно няма какво да кажеш и просто ей така се заяждаш (погледни го внимателно няколко пъти). Иначе твое право си е да си несъгласен и да опонираш на когото решиш - Форумът е свободна зона. Що се отнася до мен - аз се разбирам еднакво добре и с 60 и 16 годишни. И когато имам нещо да им казвам го казвам нормално. Ако още нещо имаш да ми казваш ползвай персоналната система, излишно е да занимаваме аудиторията.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...