Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не мога да се нарадвам на факта, че работя с чудесни хора :)

Обади ми се колежката, за да ми се извини, че е направила грешка в пресмятането на хонорара ми и имам да взимам още 60 лв. Хем знае, че вече не си правя труда да смятам. Добро момиче :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мен също ме е налегнал грип , за една нощ гърлото ми стана ужас и после носът ми се запуши ... сега почвам да кашлям даже и ми става все по-приятно като цяло ама гърлото ми мина малко .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Утре пак ще си зяпам със задоволство 19-ката...може и да размисля за "REMIX - In the remix", винаги може да се напиеш, но да излгедаш цял сериал за една нощ...леле...звуча като Миро.Много е трудно да решиш дали да направиш главата или да зяпаш Supernatural... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през тиквата, че има няколко форумни субобщества, членовете на които неспирно парадират с това колко добре се познават и колко малко ги познават другите. Което намирам за тъпо :)

 

И все пак ме е обхванала носталгия по старите форумни срещи от типа "масовка" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през тиквата, че има няколко форумни субобщества, членовете на които неспирно парадират с това колко добре се познават и колко малко ги познават другите. Което намирам за тъпо :)

 

Цитирам Цурунир по памет: "А във форума се е оформил един борчески силов елит, който се опитва да раздава правосъдие навсякъде".

Което си е вярно донякъде.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през тиквата, че има няколко форумни субобщества, членовете на които неспирно парадират с това колко добре се познават и колко малко ги познават другите. Което намирам за тъпо :)

 

И все пак ме е обхванала носталгия по старите форумни срещи от типа "масовка" :bgrin:

 

Освен че говориш глупости си и противоречиш. Нетипично за интелигентен човек...

 

Не съм забелязал някъде някой с нещо да парадира, но за сметка на това пък има една група, която или завижда на факта, че някои от нас се събират редовно, пият си питието и се забавляват (което би било неоснователно, най-малкото никого не сме връщали) или просто се състои от това, което наричат "хейтъри" и злобее ей така за спорта. Така или иначе именно тези хора са губещите в цялата работа. Вместо да злобеете по-добре следващия път заповядайте на събирането. Или пък ако не ви се идва и запознава със съфорумци - просто си мълчете.

 

Тези които се познаваме и уважаваме с нищо не парадираме, но пък някак си много тъпо би било да се правим че не се познаваме във Форума, който ни събра и запозна. Не мислите ли?

Link to comment
Share on other sites

Аз лично мисля , че някои може и да ви завиждат , но това си е тяхен проблем и няма смисъл да им се обръща внимание , а за срещите ... до сега не съм ходил на нито една и не ми се ходи или не ми е приятно да съм сред много хора даже и да става добър купон с тях .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през тиквата, че има няколко форумни субобщества, членовете на които неспирно парадират с това колко добре се познават и колко малко ги познават другите. Което намирам за тъпо :)

 

И все пак ме е обхванала носталгия по старите форумни срещи от типа "масовка" :bgrin:

 

Ами айде да си организираме една такава масовка в София :) То няма да е баш масовка, ама пак ще е социално събитие :D

Link to comment
Share on other sites

Ох, много обичам работният ден да започва със скандал... :sick

Link to comment
Share on other sites

Izgrevut nad Volga e ebahti krasivoto neshto...Pochti kolkoto ruskite jeni...No ne tolkova krasivo, kato bulgarskite jeni :love

Link to comment
Share on other sites

Гузен негонен бяга ;]

Подайте тоалетната хартия на човека, че май се о..... :)

 

Ако той се е о......, то ти направо се гмурна с главата надолу в същото нещо. Мислих те за по-интелигентен, а не някое пуберче, ама май съм се объркал. В близко време се надявам да направим едно събиране, ела и виж за кво става въпрос, срещни се с живи хора тогава говори.

Link to comment
Share on other sites

Той до сега да не се среща с трупове ?

Сега чакам да ми се свалят едни програмки и да се занимавам с нещо весело !

Пак кафе с цигари и малко музика ... за едно добро събуждане .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

А чипса на Ruffles с Heinz catchup мирише на солна киселина (HCl), Но пък е вкусен!

 

За тоя чипс или добро, или нищо. Много е добър.

Link to comment
Share on other sites

Чукни, Thief! :D

 

Мойта жена ще си ходи надалеч да се види с родителите си, което значи, че ще се отпоря от Oblivion и HL2. :tongue

 

Защо се залъгвам... Пак цял уикенд ще играя DOS игри... По-силно е от мен... Машината ми на времето...

Link to comment
Share on other sites

Стига с тия дос игри , че и аз ще лудна по тях ... все едно си нямам друга работа .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сряда = Малък Петък! :P

 

Stenli - давай газ на досовките, има торент на bay-a с 2800 игри. :D

 

[Edit] Сандмане, Мустафата е за Mame/Kawaks/жетонка. DOS-овките са си за PC, просто са дърти. :) [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...