Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Аз съм машина :)

Толкова работа свърших днес, че не знам как още стоя прав...седнал :)

След малко доволно ще набарам шишето с мартинито.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ми минава ми през главата, че днес правих формат на кюнеца и сега в папката където като вкарам нова песен тя отива и се подрежда по име. А аз не искам така. Искам като я сложа и да иде на последно място(както си беше). Как да го направя тоя пиниз :)

Link to comment
Share on other sites

Като му гледам правописа и начина на разсъждение си е баш хлапе. Има още доста да учи, без значение как изглежда.

 

не знам откъде да започна. правописът ми...чакам да поднесеш конкретни примери.

иди да кажеш на всички малки мацки, че съм хлапе, ще ми направиш услуга.

супер зле си, айде аз си ям мусаката,а ти ходи да се възхищаваш на някви, дето ме е срам, че са ми от града.

Link to comment
Share on other sites

Year End Closing = OVER!

 

Доживяхме и този 31 март.

 

Минава ми през главата, че реално от утре започва 2008 година за мен. До сега беше кошмарът на 2007. От утре отново като нормалните хора :)

Link to comment
Share on other sites

На теб ти било кошмар , е на мен ми е само днес , но пак е нещо , а то кога ли няма да е кошмар ... вчера от деветнайсет часа нямах интернет и преди малко е дошъл (това са около 24 часа) ама да не издребнявам с подробности .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

За да ни класифицираш като "хлапета", това означава, че спокойно може да те класифицираме или като дъртофелница, или поне като лелка. Кое си избираш?

 

В ТОТАЛНА ГРЕШКА СИ!!!!! @DaToNiK е всичко друго освен "дъртофелница" или "лелка", поне от пътите в, които съм бил с нея, така че определения от сорт са меко казано плсоки. Плюс това аз съм напълно съгласен с нейното мнение. Не знам дали я познаваш, но дори и от постовете й не можеш да кажеш такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Ай стига глупости вече де. Който я познава знае че е готина, за разлика от локофенчето. Фенче, другия път да не идеш пак на ov3rm4n на рамото да плачеш, че тоя път няма да помогне. Спирайте със заяжданията докато е време.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че хората от онази групичка,която се събира чат-пат, започнахте да се оливате като се подкрепяте при всякакви обстоятелства. За страничните наблюдатели вече е очевадно и избива на смешно, защото не сте банда тийнейджъри ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля, че хората от онази групичка,която се събира чат-пат, започнахте да се оливате като се подкрепяте при всякакви обстоятелства. За страничните наблюдатели вече е очевадно и избива на смешно, защото не сте банда тийнейджъри ;)

 

Взе ми думите от устата. И е още по-весело като обявяват другите за "хлапета" или каквито и да е други подобни етикети. И се включвам с пълното разбиране, че ако на някой му се занимава да си спомни, може да ни обвини в подрепа измежду една друга групировка...

Link to comment
Share on other sites

Тома > All.

Тва да ми хареса песен на Азис , докато не съм под влиянието под алкохол.. номер 1 , е тва е най-големия :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ходя да спя , макар и да не ми спи пак ще си лягам ... голяма скука и нищо не ме задържа на компютъра в момента .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ай стига глупости вече де. Който я познава знае че е готина, за разлика от локофенчето. Фенче, другия път да не идеш пак на ov3rm4n на рамото да плачеш, че тоя път няма да помогне. Спирайте със заяжданията докато е време.

 

 

?

 

Със споменаването ми искаше да кажеш или да покажеш, или да докажеш, какво на кого?

Link to comment
Share on other sites

Later in the evenin',

as you lie awake in bed

With the echoes of the amplifiers,

ringin' in your head

You smoke the day's last cigarette,

rememberin' what she said

 

What she said...

Link to comment
Share on other sites

?

 

Със споменаването ми искаше да кажеш или да покажеш, или да докажеш, какво на кого?

 

На никой нищо. Мога да ти обясня, но не му е тука мястото. Споменах те защото ти беше човека който отмени наказанието му предния път. Дано това да изяснява нещата за тебе поне.

Link to comment
Share on other sites

Ставам от сън преди малко, пия кафе сега и се чудя. Дали да пропусна работата днес и да обявя на шефе утре, че това е първоаприлска шега. А и в краина сметка човек има нужда и от почивка.

Link to comment
Share on other sites

Кафе, пресен сок от портокал, корнфлейкс със мед и разговор с прекрасна жена сутринта...хубава сутрин беше.

Link to comment
Share on other sites

Ебати шибания ден... Всичко върви анти мене... Всичко и всички на контра... и стига на всички времето е някво гадно ...

Link to comment
Share on other sites

Кафе, пресен сок от портокал, корнфлейкс със мед и разговор с прекрасна жена сутринта...хубава сутрин беше.
I az imah razgovor sas strahotna madama, a kak samo be6e oble4ena, a kakvi "vazmojnosti" imashe....za sajalenie razgovora prodalji samo 2 min., no 6te se varne posle paaaaaak!!!!!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Вчера плувах с такава мадама, че ми изпада пломбите! Питах тренера кога ходи таз девойка и реших, че и аз тогаа ша хода. :)

Ще има "ЧУКАЙ МЕ С ЕЗИК, ЗДРАВЕНЯКОООО"! :)

Link to comment
Share on other sites

883496_orig.jpg

 

Минава ми през главата, че на такива "шофьорки" не трябва да им се дава книжка... И тя пак добре че не беше на мястото на Голфа. Пак е ударила кьоравото...

 

 

Edit: @Yorkie - много са гадни, да ги ева... Само ти отнемат предимството. :D

Link to comment
Share on other sites

Ще има "ЧУКАЙ МЕ С ЕЗИК, ЗДРАВЕНЯКОООО"! :)

 

... все едно чета субтитри на "Дневникът на червените обувки" :D

Дейба и дърветата! Къде им трябва да ходат все към задната броня :angry1

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAA!

 

Работя си, превеждам си, смятам си някакви страници... Печатам нещо на колегите, отивам до тоалетната и като се връщам върху копието на колегите лежат някакви страници с хоризонтален текст... Викам, бах наговата мама, какво е тва. Взимам листа, на него пише:

 

:D :D :D :D W32/Bugbear@MM oWnZ y0uR CaNNon :D :D :D :D

 

Отдолу някакви memory dump-oве, някакви адреси, dll-та, майтата си трака... Откачих, отивам при другия колега, викам, какво става тука бе майна! Тох ме гледа загрижено, вика, "По някакви подозрителни сайтове ходил ли си днес!" Викам, не! А на страницата пише 1 от 300, откачам нацяло. Пускам едно друго да печатам, излиза, после онова продължава да бълва, 6 от 300...

 

Накрая ми излиза "Честит първи април от офиса отсреща!" Отидох да налагам колегата с топчето хартия по главата! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...