Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хахахаха. Е мерси, че ми оправи деня. ;) . Тва ме разсмя

 

"BAI HUI DA DUI" се превежда от китайски по следния начин. "BAI" = 100. "HUI" = "събиране на неща заедно". "DA DUI" = "търговия". В крайна сметка най-свободния превод означава - търговия с много (стотици различни артикули) на едно място. ;) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ауе ей! Тамагаджетата! Тука ни оспамихте форума с чат! Ебаси и куельовщината!

 

В квартирата няма нищо за ядене, няма и кафе! THE BIG DEPRESSION! Мързи ме да измина ен километра (пеша) до любимия си магазин за кафе :№

Link to comment
Share on other sites

Друго си е lossless, до одеве служах Bizkit 128-160 VBR и направо :sick :tongue се изповръщах...

Светна ми, дръпнах рандом flac oт арената, първия който видях и се родих :rolleyes:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-якия торент в историята на човечеството:

 

http://thepiratebay.org/tor/3592676/Abandonware__Almost_3000_games_for_DOS_PC

 

По принцп не сийдвам много, това ще го оставя с месеци!

Link to comment
Share on other sites

"BAI HUI DA DUI" се превежда от китайски по следния начин. "BAI" = 100. "HUI" = "събиране на неща заедно". "DA DUI" = "търговия". В крайна сметка най-свободния превод означава - търговия с много (стотици различни артикули) на едно място. ;) :D

 

Демек - 101 балона... 1001 стоки... китайците ряпа да рупат - ние сме го измислили преди тях.

Link to comment
Share on other sites

"BAI HUI DA DUI" се превежда от китайски по следния начин. "BAI" = 100. "HUI" = "събиране на неща заедно". "DA DUI" = "търговия". В крайна сметка най-свободния превод означава - търговия с много (стотици различни артикули) на едно място. ;) :D

 

Е ясно, че тия думи нямат нищо общо с БГ, ама е смешно като го прочетеш :):)

Link to comment
Share on other sites

Ами хапнах преи малко и сега взех да ужаднявам нещо, та се чудя дали да не отида до магазина да си взема една биричка да изпъна. Или пък да бъдат две?

Link to comment
Share on other sites

Демек - 101 балона... 1001 стоки... китайците ряпа да рупат - ние сме го измислили преди тях.

 

Абе личи си, че сме по-тарикати от тях - винаги с едно сме в повече. ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Само с едно?! Ти пък! Абе ние сме най-най-!

 

Клуб "Най-Най-", клуб "дай, дай", "Чака-Рака", а?! Никой не е преди бат' Гошо!

Link to comment
Share on other sites

Днес забелязах, че и SLR Mclaren-а и Бентлито на Арабаджиев са с еднакви номера:

 

РВ 4111 ВР - Мерцедеса и РВ 4111 ВН Бентлито. Явно тази цифра не е случайна....

Link to comment
Share on other sites

Днес забелязах, че и SLR Mclaren-а и Бентлито на Арабаджиев са с еднакви номера:

 

РВ 4111 ВР - Мерцедеса и РВ 4111 ВН Бентлито. Явно тази цифра не е случайна....

И не само тези коли са му с такива номера има поне още 2-3 РВ 4111 ** . А иначе мога да ти кажа кога са регистрирани в КАТ, сериятя ВР преди нова год - декември , а ВН - края на март- началото на април 2007.

Link to comment
Share on other sites

Днес забелязах, че и SLR Mclaren-а и Бентлито на Арабаджиев са с еднакви номера:

 

РВ 4111 ВР - Мерцедеса и РВ 4111 ВН Бентлито. Явно тази цифра не е случайна....

 

Владко ти е идол или кво?

:lol:

някои хора май си нямат работа и започват да се занимават с номерата на колите на местните величия.трябва истински да те вълнува това, Раптор, за да си запомнил не само цифрите, а и серията.погледна ли с какво беше облечен Владо, че е важно за мен, искам да си събера малко парички и да си купя като неговите дрешки.фенове, кво да ни правиш!

 

иначе ми минава през главата, че след малко ще си хапна мусака, колкото и да е неизтънчено, не мога да ям само бяла риба като Владо Арабаджиев!

Link to comment
Share on other sites

Владко ти е идол или кво?

:lol:

някои хора май си нямат работа и започват да се занимават с номерата на колите на местните величия.трябва истински да те вълнува това, Раптор, за да си запомнил не само цифрите, а и серията.погледна ли с какво беше облечен Владо, че е важно за мен, искам да си събера малко парички и да си купя като неговите дрешки.фенове, кво да ни правиш!

 

иначе ми минава през главата, че след малко ще си хапна мусака, колкото и да е неизтънчено, не мога да ям само бяла риба като Владо Арабаджиев!

 

Тъкмо ти махнаха мод.мода и нов ли си просиш, какво ли? Хем не разбираш, хем се заяждаш! Та той дори не се казва ВЛАДО! Яж си мусаката и не вдигай крак като жабата! Ей тва хлапетата не ги разбирам - хем сърби, хеб боли, пък хапе по този дето не трябва :angry: :pirate

Link to comment
Share on other sites

Владко ти е идол или кво?

:lol:

някои хора май си нямат работа и започват да се занимават с номерата на колите на местните величия.трябва истински да те вълнува това, Раптор, за да си запомнил не само цифрите, а и серията.погледна ли с какво беше облечен Владо, че е важно за мен, искам да си събера малко парички и да си купя като неговите дрешки.фенове, кво да ни правиш!

 

иначе ми минава през главата, че след малко ще си хапна мусака, колкото и да е неизтънчено, не мога да ям само бяла риба като Владо Арабаджиев!

Е ти пък ся на къв се правиш ?

Link to comment
Share on other sites

Готино е, че толкова целеустремено заклеймяваш хората като "хлапета".

 

Като му гледам правописа и начина на разсъждение си е баш хлапе. Има още доста да учи, без значение как изглежда.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, LPFC може да е имал предвид Владимир - синът на Ветко (Вълчо) Арабаджиев. Не се карайте за глупости. :dry:

 

А има толкова по-сериозни проблеми!

http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=478697

!!!

Link to comment
Share on other sites

kopche wins! :D

 

Nope - истинското име на Старши е ВЪТЬО. Но наистина това не е толкова важно.

 

Минава ми през главата, че дори опцията "ignore" не е достатъчна понякога...

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо ти махнаха мод.мода и нов ли си просиш, какво ли? Хем не разбираш, хем се заяждаш! Та той дори не се казва ВЛАДО! Яж си мусаката и не вдигай крак като жабата! Ей тва хлапетата не ги разбирам - хем сърби, хеб боли, пък хапе по този дето не трябва :angry: :pirate
За да ни класифицираш като "хлапета", това означава, че спокойно може да те класифицираме или като дъртофелница, или поне като лелка. Кое си избираш?
美丽的神话-孙楠/韩红 note.gifnote.gifnote.gif

"Beautiful myth - grandson cedar/Han is red" ? Поне така ми го преведе подръчния автоматизиран преводач.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...