Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Просто кафето ми е нещото без което не мога .

Музичка за събуждане (Thousand Foot Krutch - Phenomenon.mp3) рано сутринта с още няколко песни в тоя стил .

Една цигара и съм много добре ... всичко това след като се нахраня и мотане по мифката за свежест малко .

п.п. Така ми минава сутринта .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Минава ми през главата, че японската кухня е нещо наистина уникално, след като на обяд преядох с хиляда вида суши, сашими и какво ли не още. Някои типични блюда имат невероятен вкус, независимо че са направени от прости продукти, като например Ebi Sunomono. :punk :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че японската кухня е нещо наистина уникално, след като на обяд преядох с хиляда вида суши, сашими и какво ли не още. Някои типични блюда имат невероятен вкус, независимо че са направени от прости продукти, като например Ebi Sunomono. :punk :beerchug

 

Какво ли му е на готвача до като е..... ъъъ готви :P :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Какво ли му е на готвача до като е..... ъъъ готви :P :bgrin: :D

 

Нищо не му е, щото японския няма нищо общо с българския. Както и китайския впрочем:

 

baihpa8.jpg

 

 

 

Тва последното май трябваше да го сложа в друга тема. :lol:

Link to comment
Share on other sites

...
С този пост смятам да приключа темата!

Никога в нито един пост не съм споменал, че всеки който има суичър на рок или метъл банда е боклук! Никъде не съм казал, че е задължително всеки, който изглежда по еди какъв си начин да е със задръстено мислене! (тук смятах да започна пак да обяснявам какво мисля за начина на обличане като връзка с начина на мислене, но няма смисъл). Но ти доказа едно нещо - не искаш да си тухла в стената и затова се обличаш по този начин, но около теб има още много други хора, които също не искат да са тухла в стената и се обличат по същия начин, като по този начин издигат нова стена, изградена от тухли индивидуалисти. Не съм визирал никой конкретно, защото всеки си е индивидуален и в този ред на мисли ти може би имаш съвсем различно виждане за Света от масите изглеждащи като теб, но аз говорех за този слой хора като цяло. Както и да е. Може би аз не се изказвам правилно(твърде е вероятно - вече споменах, че по-ме бива да говоря с човек очи в очи). Всеки да си се облича, както си иска. Майната му - така и не успях да изкажа това, което мисля и, заради което и започнах тази тема. Само ще добавя, че очаквах именно ти да се почувстваш засегнат. :) И все пак не забравяй, че аз също съм голям фен на рока като музика и не знам ти от колко време слушаш рок, но аз - от 20 години! Казвам ти го да не ме хвърлиш в купчината хора, нехаресващи този стил и за това да говоря така. Жеков си е много ерудиран и възпитан човек и аз мнгого го уважавам, но едва ли свободата му стига до там да отиде в някой чалга бар и да се кефи с останалите просто заради купона! Освен това не носи кубинки! :) Какво против имаш Ригъна? Мен ме кефи! :)

Надявам се да не съм те засегнал теб или, който и да е друг изглеждащ по някой от описаните, от мен, начини. Просто това е моето мнение и опит по въпроса. А мнението ми с 1 изречение е - Не бива човек да става роб на стила си!

 

/едит: оффф хубаво бях спрял да се впускам в сериозни спорове във форума. Какво пак ми щукна!? Сигурно доста опънахме нервите на модераторите. И за да не съм пълен офтопик - през главата ми в момента минава мисълта, че до сега все съм си мислил, че като дойде това време на денонощието и аз пия, състоянието ми се дължи на алкохола, но днес съм изпил 3 минерални води и 1 кола и се чувствам по същия начин, по който се чувствам и като изпия 5 бири. Само къдто вкуса в устата ми е по-различен. :)

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка до голяма степен всичко зависи от изискванията на средата, в която работиш. Аз имам изключителното щастие да работя с хора, които нямат такива изисквания. Това ме кара да се чувствам особено комфортно. Ако на тези, които трябва да обръщат специално внимание на облеклото и външния си вид за работа, им е комфортно - радвам се за тях. Но ако това изискване е нещо, което допринася към неприятното усещане в стомаха сутрин, преди да тръгнеш към работното място - прецакан си, нали?

 

Не виждам смисъл да се коментира повече този въпрос - няма някаква генерална истина, всеки ще се води по своите разбирания и толкоз.

 

Минава ми през главата, че утре ще се сменя времето. Динннг!

Link to comment
Share on other sites

Сигурно му плащат , минава бавно и славно ... чак ми стана скучно .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз не моа го понасям.. баси , не е реално как се влачи неска.. искам да стане довечера вече.. :(

Link to comment
Share on other sites

Еми искам да си завърша сайта ама не ми се занимава с това , като цяло с нищо не ми се занимава днес , не се знае защо , но просто не върви .

Тоя ден става за проскане пред компютъра с музика и кафе ама само стоене (в това ме бива) на терасата с цигара в ръка и кафето до мен .

Ама ми се иска да си довърша глупавите флашове и тогава да сядам .

п.п. Това е дилемата днес ... дали да седя и да не правя почти нищо или да седя и да не правя нищо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Multi Quake 3

12.jpg

 

 

 

Аз пък не усетих колко бързо мина денят... Довечера ще спим с 1 час по-малко :/. Намериха начин да ми скапят уикенда.

Link to comment
Share on other sites

Джии :lol: Не знаех че имало и такова нещо в Уикипедия. Много добре :wacko:

казах го и сега отлитамм :lol:

нещо не ме слуша главата...може би защото след малко излизам на ден рожден, а тука с 2 приятелчета се подкопахме като за начало...лошо

Link to comment
Share on other sites

Нищо не му е, щото японския няма нищо общо с българския. Както и китайския впрочем:

 

 

 

 

Тва последното май трябваше да го сложа в друга тема. :lol:

 

Хахахаха. Е мерси, че ми оправи деня. ;) . Тва ме разсмя

 

Иначе нещо карък ме гони в едни отношения да му таковам мамата :( - тва ми минава през главата

Link to comment
Share on other sites

Ама от днеска ли се сменя времето ?! Ако да густо , най - накрая иди летото :) :) :) Иначе след днескашния агрофитнес с густо ще легна да спа, като къпан ще спа :)

Link to comment
Share on other sites

Как можах да се пречукам така... :(

Link to comment
Share on other sites

Един наказа колелото , друг себе си ...... :lol:

Минава ми през главата ,че днес не съм ставал от компа , седя върша си работата гледам филм , ям , пак работя и през цялото време пия кафе. Чак преди малко си показах носа , че ми свърши разредителя за кафето. :bgrin:

Пожелавам на всички тази вечер да спят като къпани и правили цял ден секс :P

Link to comment
Share on other sites

Кога ще преведат и направят субтитри на анимацията , която качих преди малко .

п.п. Само това ми е в главата сега .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...