Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Може ли някой да ми опише географското му положение. Така информация трябва да се има...

Това за моя пост ли се отнася :unsure: ако да, Констанца е една закусвалня точно срещу централния вход на Мега Марина до Филипово.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Много е яко да си имаш контейнери за разделно сметосъбиране в близост до жилищната сграда. Когато обаче по незнайни причини те са заключени (?!?), това ги прави неизползвами...

 

Не ми говори че съм бесен! Нашите ги НЯМА вече трета седмица!

Link to comment
Share on other sites

аз си хвърлям всичко заедно нямам време да ги разделям а и дори да имах пак нямаше да го правя понеже после така или иначе се исипват на 1 място

Link to comment
Share on other sites

Наистина ги изсипват на едно място, но за сега се опитват само да ни изградят навика за разделно събиране - никога няма да стане! :)

Link to comment
Share on other sites

Никой да не е казал нищо против Uncyclopedia. Тия копелдаци са гении, колкото и в същност да са зли гении. Томи, усещаш ли, колко в същност са прави, като казват, че се правим на мъже, като стане дума за патриотизъм? Ти идеално илюстрираш тази ни черта - другите статии са ОК, но щом се ебават с нас, ставаме големи мъже и бием...

Link to comment
Share on other sites

Никой да не е казал нищо против Uncyclopedia. Тия копелдаци са гении, колкото и в същност да са зли гении. Томи, усещаш ли, колко в същност са прави, като казват, че се правим на мъже, като стане дума за патриотизъм? Ти идеално илюстрираш тази ни черта - другите статии са ОК, но щом се ебават с нас, ставаме големи мъже и бием...

Първо - не съм "Томи".Второ - тръгнал съм да се тупам по гърдите и да се бия? Мне , просто не ми е приятно , струва ми се нормално да се дразня от тази статия , другите не засягат нас , не ми пука :) Иначе не , не съм тръгнал да се правя на големия патриот ;) Пък и чесно казано не ме интересува кво илюстрирам ;)

Link to comment
Share on other sites

За мен наистина е важно да се изгради такъв навик у хората.

Трудно е да мислиш за природата, ако се поставяш на върха на пирамидата. Ако не осъзнаваш, че всичко тук е взаимно зависимо...

Някак все по-злободневни неща ни занимават и никой не се замисля къде и най-вече как ще живее самия човек... След година или десет... За повече сякаш ми е трудно да говоря.

Всичко се случва сега, колкото и да се опитвате да си затваряте очите. Унищожиха Иракли. Разкопават Родопите. Рила... Дори не ми се мисли. И всичко това с мълчаливото съгласие на министри и местни управници. С вашето мълчаливо съгласие.

Отдавна не става дума само за найлоновите торбички, които "красят" междублоковите пространства при всеки повей на вятъра. Отдавна не става дума само за унищожаването на българската природа...

Човечеството е поставено пред най-голямото предизвикателство в цялата си история... И е нужно да си преодолеем егоцентризма, религиозните и етническите различия...

Защото Земята е наш дом.

От 40-те години насам са изсечени гори с площта на Северна Америка... Нужно ли е да споменавам изобщо за изчезналите и изчезващи видове?

Пука ли ви?

След третата ракия в петък вечер всички сте патриоти. И все някой друг ви е виновен, че нещата са такива. 'Щото е трудно да поемеш своята отговорност за случващото се. Кога за последен път сте били на протест за Натура, Иракли, Рила? Кога за последен път сте почистили около жилището си? Хах...

От върха на милионите години еволюция, нещата изглеждат другояче, нали, злобиле?

Ама нека да се занимаваме със същесъвуването си, като гледаме да не се товарим много-много.

Както каза Крум - умните хора си изхвърлят акумулаторите в храстите и си мият колите в реките. И най-вероятно спят спокойно.

Луковите глави пък се опитват да дадат гласност на нещата... И говорят за глобално затопляне, за емисии въглероден диоксид, за разрушени хабитати, за разни пилци и екологично земеделие. Врели-некипели, а?

И в такива моменти ми става тъпо. 'Щото нещата не отиват на добре, драги ми Смехурко.

Накрая всички ще си мрем в лайната.

Link to comment
Share on other sites

...

И в такива моменти ми става тъпо. 'Щото нещата не отиват на добре, драги ми Смехурко.

Накрая всички ще си мрем в лайната.

 

Мдам, агент Смит беше много прав в първата част на Матрицата, когато заяви, че човечеството по поведение няма нищо общо с бозайниците на тази планета а прилича на един друг организъм - вирус. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Първо - не съм "Томи".Второ - тръгнал съм да се тупам по гърдите и да се бия? Мне , просто не ми е приятно , струва ми се нормално да се дразня от тази статия , другите не засягат нас , не ми пука :) Иначе не , не съм тръгнал да се правя на големия патриот ;) Пък и чесно казано не ме интересува кво илюстрирам ;)

 

Не се засягай, друже, е една друга тема ме нарекоха възпитан и въздържан и аз от инат, реших да се възпротивя и да бъда малко гад. Та затова така снизходително подхождам. То тоя форум никога и не съм го взимал насериозно, ама нейсе хората се палят. Дали ти пука или не, е малко все едно, щото го илюстрираш и е леко смешно. И е нормално да те дразни. Истината не е задължително да е много приятна. Пък и ние (включвам и себе си в пълна сила) никога не сме имали благородството да сме над тия неща. Ама малка държавица сме, малко ни е самочувствието, нищо ненормално...

Link to comment
Share on other sites

Другите не дразнят , само тва за България. *Чака някой да засегне патриотската тема и да почне да се прави на мъж*

 

Абе вие сте баси сухарите. За другите е яко, за България ви дразни... Приемете го с насмешка, к'во се впрягате за глупости?

Вижте това за СССР и Сталин или Супер Марио. :щ

Link to comment
Share on other sites

За мен наистина е важно да се изгради такъв навик у хората.

Трудно е да мислиш за природата, ако се поставяш на върха на пирамидата. Ако не осъзнаваш, че всичко тук е взаимно зависимо...

..................................

Накрая всички ще си мрем в лайната.

 

И в духа на това и аз ви призовавам, братя пловдивчани, да почистим кочинките си за да не се стигне до финала с лайната! Ето го и общия пример!

Link to comment
Share on other sites

:starwars: Крайно време беше...войната с боклука,обаче ще е неефективна ако на някои продължава да не им пука и да се мислят за повече от заобикалящия го свят.Тъжна гледка ще е природата след годинка-две :s

 

А иначе в главата ми е боза...никво fun напоследък

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми е много криво, тъжно и носталгично. Пък и съм се замислила защо трябва да съм тиха и мирна, за да не се заяжда някой с мен. Друга тема... Искам да заспя, а не мога... Много криво... :cry

Link to comment
Share on other sites

Седни гледай някои филм, да се умориш и наистина да имаш нужда от сън.Мозъка ако е уморен няма да те остави на мира с тези неща за които си се замислила.Преди няколко дни така се бях разцентровал и от 01:00 до 06:00 гледах ТВ и филми.Трябва да си отвлечеш вниманието от това за което мислиш.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ставам доста рано, в 5:30 ч., ще се помъча да поспя, че ако седна да гледам филм и отиде. А утре съм след лекции и на работа и ако не спя, ще съм леш. Иначе темата на размисъл е гадна и наистина не ме оставя намира. :cry

Link to comment
Share on other sites

Минава ми, че имам цели 4 филма на харда и от 2 дни не мога да ги гледам - няма време.Що за тъпо положение е това :) Пък и не е лошо да взема си кача пак един Линукс...след 2 дни на Win единственото хубаво нещо, което намирам в Win-a e подръжката на 5.1 звука.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми минава , че имам много филми ама не ми се гледат ... просто не ми е до нищо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не може да ме настигнеш , има бая да постваш преди да ми хванеш темпото .... на последък така ме влачи тоя спам и направо нямам думи .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не може да ме настигнеш , има бая да постваш преди да ми хванеш темпото .... на последък така ме влачи тоя спам и направо нямам думи .

:laughing:

Може да е заразно , добре че и мен не ме докопало , че лошо щеше да стане за всички ни :devil

 

КАфе кафе кафе, някой каза ,че обичам кафето , дааам така си е не мога без кофеин но какво да с прави самотен живот, наслаждавам се и на най-малките неща :P

Иначе разбрах ,че има хора които ако изпият поне половината от кафето което аз пия, щели да полегнат, че даже един приятел припаднал от комбинацията кафе и цигари :unsure: много лошо , пазете се хора и мислете кое ви понася!

Link to comment
Share on other sites

лято,далечен град, паркче до рекичка, на пейката, легнала в скута на любимия взирайки се в нищото...ехх размечтах се :wub:

Денят ми започва с кафе и кръстословица и сънено настроение с желание за още 12 часа сън.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как довечера като се прибера от работа, леко биросан, ще се залепя на Oblivion за поне 8 часа и утре на магистратурата ще скляпам като мокро коте. Но такъв е живота!

Link to comment
Share on other sites

Не може да ме настигнеш , има бая да постваш преди да ми хванеш темпото .... на последък така ме влачи тоя спам и направо нямам думи .

:laughing:

Аз пък последно време повече чета отколкото да пиша тук.Мързи ме понякога даже да цъкна красивото,сладко бутонче AddReply. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

"Първоначално общината имаше един първи вариант на проекта, който действително засягаше части от парка... За съжаление, архитектът не се е съобразил с това нещо, за това ще бъдем наказани. Глобата е 10 000 лева."

(Сашо Иванов, кмет на Сепарева баня)

Срещу десет хиляди лева, които ще бъдат изплатени от Община Сепарева баня (разбирайте - от данъкоплатците в Община Сепарева баня!!!), тея откровени кретени имат карт бланш да строят в Национален парк Рила.

А после всички ние ще изплащаме глобите, които ЕС ще ни наложи...

А за Рила, която ще бъде безвъзвратно обезобразена, никой нищо не казва...

 

:censored2:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...