Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не. Но ти прекаляваш. :) Копче!!! Какво си му сторила?!

Пфу, Копче кльопа доста повече от Сайкоусис на вечеря, кълна се! И ям "Петрохан", а той не. И гъби. И кьополу - много-о-о-о. После ме боли стомах. Както и да е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Пфу, Копче кльопа доста повече от Сайкоусис на вечеря, кълна се! И ям "Петрохан", а той не. И гъби. И кьополу - много-о-о-о. После ме боли стомах. Както и да е.

 

По тая логика още малко ще изкарате, че са го отвлекли извънземни и сега това е някъв него клониниг :ghost Може момчето да иска да хапва повече плодове, защо не?

Link to comment
Share on other sites

Защото, когато заявиш, че искаш да си вземеш пасатор и да си правиш разни плодови каши, които не са за десерт, а за основно, значи има някакъв сериозен проблем.

Link to comment
Share on other sites

Да ти имам логиката :)

Освен да взема да се подложа на операция за смяна на пола, за да може всичко да е официално и да сте доволни...

Link to comment
Share on other sites

Психар-а няма да ни разкрие нищо или ще ни дезинформира, защото ЗМ( т.е. Злите Мацки ) вече са го засякли къде живее и работи, заловили са го и сега само подържат в нета усещането, че той още е сред нас :ghost Скоро всички видели мнението му в тази тема ще почнем да страдаме от параноя за преследване и някои слънчев ден ще ни заговори някоя ЗМ, и вече няма да се чуе нищо за нас...

 

Ебаси, набарал съм едни сирИнки и кисело млекце...имам ЗСВ пред мен и задача за тълкувание на термина "съдебна практика", почти ми е хубаво. :lol:

 

Ето, случи се вече и PSYCHOSIS е хванат от тях...това с тия плодове...разработка на военните, в Русия сме :lol:

Link to comment
Share on other sites

в Русия сме :lol:

 

 

Stiga be, mnogo stanahme tuka, dajte da napravim edna forumska sreshta v Magadan i da slushame "2-ri magadanski" na Leningrad :P

Link to comment
Share on other sites

Ей няма да закачате Борето, че дърпам уши. Да си яде каквото иска. Жените нямат патент върху добрата храна и не е обидно да се храниш здравословно. Аз не го правя и вероятно дори тайно завиждам, а може би и някои от вас също, та затова е тая злоба. Мисля на всекиго е ясно, че не мръвката в чинията прави мъжа мъж. И без извинения, че сте се майтапили...как все се получава все такъв един и същи майтап? Айде разчупете малко това тесногръдие за мъжете и жените.

 

Отвън според програмката на мозилата е 4 градуса?!Що за ненормалник трябва да съм за да се завлека до Рондо-то...я на топличко докато не стане поне 10-на градуса отвън.

 

Я да не се оплаквате с тая жега в България. То и при мен почна да се стопля вече, но до скоро си бръснеше -20 и като вдигнеше до -5, хората тръгват по къс ръкав навън. В тоя ред на мисли, ето какво си мисля и аз днес...само вали дъжд, а не сняг...на добре сме.

Link to comment
Share on other sites

Това ми минава пред погледа, но не знам - да се смея ли, да плача ли... :angry1

Човека , който е направил тва е еб*си кретена..

Link to comment
Share on other sites

Човека , който е направил тва е еб*си кретена..

 

Uncyclopedia is an English language wiki that features satirically themed articles as a parody of Wikipedia.

 

The idea for Uncyclopedia came from the English Wikipedia's now-defunct "Bad jokes and other deleted nonsense" page, where Wikipedia's editors would catalog vandalism they perceived as humorous

Link to comment
Share on other sites

Боли ма к*ра , че е сатирично , пак ме дразни.

П.П. Също така , можеше да използваш по-малък размер на шрифта , все още не съм кыорав.

Link to comment
Share on other sites

Одеве едно сребристо ферари бръмча по руски. Беше голяма резачка. С някакъв чужд номер 34 нещо си..но като че ли беше с друг двигател (може и да се бъркам) но се различаваше от шума на ферари на 2 метра от мен намали и бумтеше яко.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Sme6no e :) Vijte za Germaniq :D Ahahah i Iujna Koreq :lol:

Другите не дразнят , само тва за България. *Чака някой да засегне патриотската тема и да почне да се прави на мъж*

Link to comment
Share on other sites

Другите не дразнят , само тва за България. *Чака някой да засегне патриотската тема и да почне да се прави на мъж*

 

E, da. Kato se bezikat s drugite e ok, ama nas zasegnat li ni, lo6o. Ami nz men saita ne me zasqga, naprotiv mnogo mi e zabaven i e napraven mnogo hitro :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...