Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Нещо ми е забавно - този форум минава през различни периоди, сякаш направо ери. Имало е Христуу ера, наскоро пък и Гримджаур пишеше през 10 мин в някоя тема.

 

 

Toj, Grimjaur-a, shte se varne, she lapnesh dravceto togava :P Majtapia se.Prosto ne moga da visia den i nosht v neta, pri polojenie, che mi se nalaga da obiklaiam po cial den grad, dosta po-goliam ot Sofia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма Няма

 

да ходя на училище, пък!

 

:zzz

 

Ми не е честно -

1. на работа съм от 9 и нещо сутринта и има още работа,

2. ушите, носът и гърлото ми са запушени (при това, се разболях в деня, в който започнахме да пием мултимегаултра-витамини вкъщи),

3. просто ме мързи,

4. ще си поръчваме храна за вкъщи и искам това да стане рано и бързо, а не в 21:30,

5. имаме и оферта за пиене на биричка навън,

6. искам при любимото същество.

Link to comment
Share on other sites

Ходи , ходи , ходи (няколко часа по-късно) , ходи , защото не е хубаво да се свиква така ... правиш отсъствия за нищо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

че то училището много хубаво нещо ... аз ако можех да се върн бих почнал пак от 1 клас.. ама не дават... и в детската градина не ме пускат...

Link to comment
Share on other sites

Да, ама моето училище започва в 17:30 ч. и си продължава, докато на преподавателя не му писне да дрънка политологични измишльотини.

Link to comment
Share on other sites

Я недей се оплаква, че аз ако почна с тиради за училище, мързел, количество работа за това училище и любими същества, ще стане she became what she had become, went the horse into the river...

Link to comment
Share on other sites

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 някои хора не могат да са оригинални :angry1

Хахаха! Спокойно,ти си само един. На другия ще му налагаме тормоз :) Аз съм абсолютно за :laughing: хи хи хи :)

Какво ми минава през главата...хммм... утре ми е свободният дееееен :woot Спане,ядене,фитнес,ядене,филм,ядене,филм + ядене.... :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

Нищо не ми минава през главата , само някакви остатъчни спомени и лоши чувства ама малко и хубави мигове ... не мога да измисля какво да правя .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха! Спокойно,ти си само един. На другия ще му налагаме тормоз :) Аз съм абсолютно за :laughing: хи хи хи :)

Какво ми минава през главата...хммм... утре ми е свободният дееееен :woot Спане,ядене,фитнес,ядене,филм,ядене,филм + ядене.... :woot :punk

Малеее, човек като те "слуша" ще каже, че имаш 50кг.! :) Дребосъче! :P
Link to comment
Share on other sites

Уф... тия хора що толкова държат да се заяждат с мен :)

Преглътнал съм си половината затапки днеска, че не искам хората да ме мразят толкова много :)

Link to comment
Share on other sites

ВЗЕХ СИ ЛАВА-ЛАМПА :woot :woot :woot Сега тъкмо я включвам! Само дето трябва да чакам 2 до 3 часа да загрее парафина :angry: Тъпа ралта'... Те били евтини бе, 10 лв я взех от Бриколажа.

Чудя се как ли ще ми действа като се прибера пиян...

 

PS: Размърда се!!!

Link to comment
Share on other sites

Хахаха , честита лампа тогава , сигурно ти е много интересно да я гледаш като си пиян , но аз няма да имам тва удоволствие , а и такава лампа ама ще си взема като са евтини .

Днеска имам само един повтарящ се спомен от един сън за който писах в една тема тук и ме хваща огромна параноя вече .

Просто ме побиват тръпки и имам някакво гадно усещане за нещо не толкова хубаво .

п.п. Сега така ме удря сън ама няма да мога да заспя .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ок, тая лампа не е толкова интересна, колкото си мислех...

Link to comment
Share on other sites

Днес си купувам блендер и започвам да се храня само с пасирана смес от ябълки, банани и киви :)

и един мармот завива шоколада :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се на женския акъл.. Колко много можеш да постигнеш с 2-3 мили приказки. Както и да е, ставам, че тя май идва.

 

Friends with benefits - най-хубавата връзка според мен. Други мнения?

Link to comment
Share on other sites

Докато на едния от вас не вземат да му се въртят в главата и някои по-други идеи за отношенията ви.Ако обаче това не се случи наистина - най-хубавата връзка.

Link to comment
Share on other sites

Днес си купувам блендер и започвам да се храня само с пасирана смес от ябълки, банани и киви :)

 

Добре, защо се превръщаш в ЖЕНА! :(

Link to comment
Share on other sites

Veche ne mi e interesno da hodia na strelbishteto...Pisna mi vse da mi davat pliusheni igrachki, sledvashtia pat shte si poiskam bira...Ili pone vodka :)

Link to comment
Share on other sites

Добре, защо се превръщаш в ЖЕНА! :(

Ъ? Трябва да ям свински врат и телешки език, за да съм мъж? :D

Айде без тия. Осъзнавам, че на този етап се храня много неправилно и искам да направя нещо по въпроса. Като за начало - 3 кила ябълки :)

Link to comment
Share on other sites

Отвън според програмката на мозилата е 4 градуса?!Що за ненормалник трябва да съм за да се завлека до Рондо-то...я на топличко докато не стане поне 10-на градуса отвън.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...