Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Споко, кат има специално ще те известя на ЛС да се видим ;) За ся няма планове, ама предполагам до седмица две ще има ;)

оки :) ще чакам с нетърпение :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Еми то стига , какво да стига и все пак е от значение какво ще играеш ... то в хороскопа днеска пак слушам вицове "днес съм бил във вихъра си" ама във вихър на мрачно настроение и само където ми идват добри идеи за моя сайт сега .

п.п. Не гледайте смайлито как се смее и каквото да е настроението ми то винаги ще се смее !

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ако България се казваше Германия, днес Румен Петков щеше да си подаде оставката. Даже не днес, ами преди месеци. Даже не само той, ами и министър-председателят. Но, уви.

 

А представяш ли си какво щеше да е, ако Германия се казваше България :)

И защо не си в университета, аааа?

 

Ако Германия се казваше България, ти щеше да се казваш Гюнтер, а аз Ханелоре :D

по-точно:

Ако Германия България казвам вюрде, ти Гюнтер казвам вюрде, а аз Ханелоре казвам вюрде.

А не съм в университета, защото нещо зверски ме примързя, а впоследствие се оказа, че Буруджиева също е пропуснала да се яви ;)

Link to comment
Share on other sites

А представяш ли си какво щеше да е, ако Германия се казваше България :)

 

И защо не си в университета, аааа?

 

 

 

П.С. Тези дни mail.bg е в толкова навътре в маймунския зъг, че няма накъде повече!

Link to comment
Share on other sites

Баба Марта е типична жена в разцвета на менопаузата си! То не е сняг, не е дъжд, не е вятър, слънце... Не знам по сандали ли да излезна с шубата... Най-добре с шубата и по сандали... Сбъркана работа. Утре тегля една майна на сичко и отивам с колело на работа, ако ще и пудели да завали...

Link to comment
Share on other sites

Пак се зарибявам по AOE 2...фермички, къщички, лонгбоумъни :) Ще взема да рина кампаниите, досега не съм ги пробвал.

Дам , добре се зарибяваш ти , тази игричка винаги ме е радвала, но малко ми е тъжно , че веднъж се фанахме с едно хлапе на 15 годинки от нета, двамата срещу няколко компа на най-трудното и аз едвам дишам , онзи малкия всички ги изрина какво стана :blink:

 

Колкото до времето какво да кажа, Женски месец, но май сега не е това , а е едно нещо наречено "ядосана природа"

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава че скоро не съм чел постове на Lord_Gudo . Къде се загуби този съвфорумник .

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gudo

Last Active Today, 22:53

 

Тука е , изглежда просто не му се пише.. иначе къртеше с тия неговите постове , бутал ме е от стола от смях :)

Link to comment
Share on other sites

Gospodi o6te li sa6testvuva tuka nqma li moderizatori da zatvorqt tazi tema

 

:lol:

 

Смятам да хапна една четворка Боровец и лягам с книжка в ръчичка ^^.

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми е забавно - този форум минава през различни периоди, сякаш направо ери. Имало е Христуу ера, наскоро пък и Гримджаур пишеше през 10 мин в някоя тема. Все емблематични работи. Сега в момента, нашумяла е връзката между джозо и галчинцито (то не нашумяла, ами обилно демонстрирана из различните топици).

Не ги познавам, не мога да коментирам.

 

Абе всъщност що да не мога? :)

Рено-фена пуска снимки на изгората си, пардон, на бюста й, пък тя някви сърца бродира там, ама не, чакай, тя била буйна и невъздържана, и дива... Ох... Къде забравих леко еротичните 16+ снимки там дето дамата беше пуснала в раздела Пикчърс.

 

:lol:

 

ПС Току-що попаднах на няколко реда, в които госпожицата обяснява колко дива е там, та затова туй ми премина през главата.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро ,

само минавам и заминавам и последното което прочетох за форумната лИбоФ е че момичето си търси работа и ако не си намери , Жорето може да се разкарва повече за да се срещат, но както и да е ......

 

Слънце пече , кафе се лее , музика свирчука , а някой с хилти чука , поне да се бяха напънали на спалнята ,а не с бормашината на стената :lol: (бахти нестандартния секс)

 

Освен да пожелая див и щастлив ден на всички не виждам какво друго и нека никой не е болен моля, това е гадно :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

--> NEFARIOUS :lol:

 

Иначе аз се наслаждавам на закуската си (попара), чакам кафето да стане готово и след като се преборя с него - тегля една майна на прогнози и температури и си яхвам Драгуна и карам към залеза... добре де, изхождайки (се) от това, че слънцето ми грее в очите на път за работа, сигурно карам към изгрева :)

 

Ред: Абе баси... кога направих толкова постове?

Link to comment
Share on other sites

Олееее станал съм някъв манияк ве майна , не мога да седна на компа докато не си направя кафе и не си наглася всичко по масата както трябва за да ми е приятно .

Казвам ви хора , половин час се разправям с пердето , че все ме дразни как от някъде минава светлина , но то нищо особено (само дето ме подлудява) или то това май е от кафетата .

Накрая ще взема да съборя къщата , защото нещо няма да ми хареса къде стои .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хапове на кило, чайове в хектолитри и пак не ми спада температурата! Накрая ще отида на работа с един хладилник на главават! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Отиди на доктор , прегледай се едно хубаво ... после хаповете влизат в действие .

п.с. Мале откачам много , идва ми да си забия тапи в носа , усещам всякакви миризми , които никой друг не усеща и главата почна да ме боли от толкова ухания , за сега си държа кафето до мен за да усещам предимно него ама не помага .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хапове на кило, чайове в хектолитри и пак не ми спада температурата! Накрая ще отида на работа с един хладилник на главават! :angry1

 

Нали знаеш, че остава един стар изпитан просташки метод ;)

Link to comment
Share on other sites

Болката достига до вас със съдействието на грип оод .

Пробвай аналгин или ацетизал (но никога и двете заедно) аз имах силно главоболие и като отидох при лекаря ми каза ако не ми мине по горният начин да отида на ренген за да се види да не е възпаление .

Както и да е ... мина ми като бърз влак стрела и явно хапчетата действат повече като се наплашиш .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Слънце пече , кафе се лее , музика свирчука , а някой с хилти чука , поне да се бяха напънали на спалнята ,а не с бормашината на стената :lol: (бахти нестандартния секс)

 

Може да не е било с хилти, ами с това :lol: :lol: :lol:

 

По темата: Минава ми през главата, че имам много за учене, а ме мързи и в червата :(

Link to comment
Share on other sites

Хапове на кило, чайове в хектолитри и пак не ми спада температурата! Накрая ще отида на работа с един хладилник на главават! :angry1
Гореща вана!
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...