Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Вече мога да броя до 1023 на пръстите на двете си ръце :) Колко такива хора познавате?

 

Also - преди малко наблюдавах най-красивата дъга в съзнателния си живот... просто съм се разтопил.. и това в центъра на София... и нямах фотоапарат да го... само шибания телефон - какви ли "снимки" е направил...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Also - преди малко наблюдавах най-красивата дъга в съзнателния си живот... просто съм се разтопил.. и това в центъра на София... и нямах фотоапарат да го... само шибания телефон - какви ли "снимки" е направил...

 

0000049330-article.jpg

 

някой я е снимал вместо тебе, споко :D

мисля, че имам пролетна умора, спи ми се нон стоп и не мога да свърша нищо - супер зле :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Вече мога да броя до 1023 на пръстите на двете си ръце :) Колко такива хора познавате?

 

Also - преди малко наблюдавах най-красивата дъга в съзнателния си живот... просто съм се разтопил.. и това в центъра на София... и нямах фотоапарат да го... само шибания телефон - какви ли "снимки" е направил...

Видях ги (2 дъги били) :) Даваха ги сега по bTV - страхотни! :)

Link to comment
Share on other sites

Времето съкс яко >.> А смятах да излизам..

Link to comment
Share on other sites

че още не ме е намерил и застрелял 8 пъти в главата :(

 

А споко, аз ся кат си излекувах колата и почвам активно търсене :P Дека са губиш бе? Чакаме те като активен член да дойдеш на следващата сбирка ;)

Link to comment
Share on other sites

мисля, че имам пролетна умора, спи ми се нон стоп и не мога да свърша нищо - супер зле :unsure:

 

Пролетна Умора Иначе мене тая твоя описана пролетна умора ме държи от зимата :)

Link to comment
Share on other sites

В такъв случай аз имам пролетна умора от 4 години.. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не забелязвам никакви такива симптоми. Забелязвам само пролетни хормони...

 

Задобрявам. Вече успявам до три дни да отстраня напълно всякакви заченки на трепети/чувства/хлътване... Точно три дни ми бяха необходими за да изхвърля от съзнанието си последната желаеща да нахлуе в живота ми :)

Но пък е интересно да си играеш с хората, някак си приятно, интригуващо да наблюдаваш как жените се оплитат, когато срещу тях използват техните оръжия :)

Pink Floyd - Another Brick in the Wall (pt 3)

Чудя се, дали да не се възползвам гаднярски от едно девойче. Принципно май не съм лош човек, но понякога е готино да си отвратителен :]

Link to comment
Share on other sites

В главата имам менгеме. Ама цял ден ме мъчи, значи.

И понеже трябваше да сменя акумулатора на колата, като го вдигах и свалях стария - в играта се включва и 10 килограмов чук.

 

Що се мъчиш, за такива случаи си има Спас :D Отиваш там и всичко е 6+ :)

 

По темата - нещо ме боли гърлото, но съм взел мерки и се надявам утре да съм ок :D

Link to comment
Share on other sites

А споко, аз ся кат си излекувах колата и почвам активно търсене :P Дека са губиш бе? Чакаме те като активен член да дойдеш на следващата сбирка ;)

сбирка ли? ми аз не знам за сбирка :) ще дойда, сега ще поразровя да намеря кога и къде и ще гледам да дойда :)

П.П. я раздуйте за тея сбирки, нещо не мога да намеря инфо... :cry

Link to comment
Share on other sites

има ли някой желаещ да ми прочете motivation letter-a и да вкара малко коментар отностно originality, grammar, и possible improvements (ще му го сендна на емаила). На инглиш е, а пък не познавам доста компетентни хора, които могат да му направят една добра и конструктивна критика, така, че да стане едно топ писмо. аиде плс, ще почерпя :)

Link to comment
Share on other sites

В момента през главата ми преминава Machine Head - Bulldozer.mp3 и че след 10 часа минава поредния скучен тъп изгнил вторник :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

сбирка ли? ми аз не знам за сбирка :) ще дойда, сега ще поразровя да намеря кога и къде и ще гледам да дойда :)

П.П. я раздуйте за тея сбирки, нещо не мога да намеря инфо... :cry

 

Споко, кат има специално ще те известя на ЛС да се видим ;) За ся няма планове, ама предполагам до седмица две ще има ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес за няколко часа се смениха четирите годишни времена в тая София!.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се какво да правя сега ... мисля да влезна в някоя игра да поджъткам ама ми е нещо скапано , защото каквото е времето , такова ми е и на мен .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като гледам снимките от София и слушам за кво става въпрос там , имам чувството , че се развиват действията от "След утрешния ден".. oO

Link to comment
Share on other sites

къде е SNATCH?

 

:online2long:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...