Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Това не е ли най-злобно изглеждащата кола?

 

 

не, обаче това е!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Дали да спя или да си разглеждам всякакви безсмислени неща на компютъра , но пък съм изморен ... явно ми дойде времето за сън по-рано от обикновено .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дали да спя или да си разглеждам всякакви безсмислени неща на компютъра , но пък съм изморен ... явно ми дойде времето за сън по-рано от обикновено .

:laughing:

Не се залъгвай,само подсъзнателно ти се спи. :lol:

През главата ми минава мисълта да лягам,че ми се спи страшно много,а и утре ще се ходи на Бачково.Най-накрая дойде 22 Март,от кога го чакам само. :P :D

Link to comment
Share on other sites

Една странна аномалия. Тия дни върви тенис по Диема2. На единия ТВ обаче се чува само коментаторът, но не и звук от корта. На другите ТВ вскичко е наред, Не знам как се е получило подобно разделение.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе тея в Черна гора география не учат ли? Гледа девойката, че съм писал, че съм от България, гледа българския трикольор под аватара... И въпреки всичко ме направи сърбин...

Link to comment
Share on other sites

Една странна аномалия. Тия дни върви тенис по Диема2. На единия ТВ обаче се чува само коментаторът, но не и звук от корта. На другите ТВ вскичко е наред, Не знам как се е получило подобно разделение.... :blink:

 

Ако си на Булсат или ITV си виж звуковия режим на приемника - моно, стерео, само ляв или само десен канал. Просто по единия канал пускат коментара, а по другия канал върви звука от корта или нещо подобно - все пак говорим за български канал, където всичко е възможно... Другия вариант е да е сменен режима от самия телевизор - пак ляв или само десен канал или нещо такова. Почовъркай малко настройките и ще го оправиш ;)

 

Иначе по темата - само положителни мисли ми минават през главата :woot

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми е криво днес , цял ден ще ми е така .

Нищо не върви както трябва ама все пак върви , явно за да се дразня .

Като се замисля , бая време е така ... притъпиха ми се всички емоции като нищо не се случва .

п.с. Поздрав с една песен Thousand Foot Krutch - Phenomenon.mp3 за да е по-жив деня с малко ритъм от моя страна .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

В главата имам менгеме. Ама цял ден ме мъчи, значи.

И понеже трябваше да сменя акумулатора на колата, като го вдигах и свалях стария - в играта се включва и 10 килограмов чук.

Link to comment
Share on other sites

Та кой и какво е загубил според теб от интернет-а не разбрах? Или са ти промили мозъка с глупости и повтаряш заучени фрази само?

Хах, че трябва ли някой да ми промива мозъка, аз очи нямам ли да видя какво става? Наистина ли тръгваш да ме убеждаваш в нещо толкова абсурдно? Тук не говорим изобщо за качество на звука, става въпрос за общоприета практика, позволена с навлизането на интернет. Да не мислиш, че някакви пикли и пикльовци си пълнят плеърите с рипната музика от оригинален диск, закупен с парите от закуска? Или пък "гъзарчетата" си купуват оригиналчета за "Pioneer"-а в Голфа? Всеки мъкне яко, няма 6-5.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата:

"А къде са jozo & gal4enceto в тази късна съботна вечер ?" :D

 

Edit: 5 поста за деня, направо се чувствам спамър!

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата:

"А къде са jozo & gal4enceto в тази късна съботна вечер ?" :D

 

Edit: 5 поста за деня, направо се чувствам спамър!

 

Jozo в Пловдив, за жалост, gal4enceto в Хисар на работа... :cry Но ние си го взехме авансово в четвъртък срещу петък... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че "Тя и той" се превърна в "Others".

Link to comment
Share on other sites

Времето е мрачно , възможно да завали.. кво по-хубаво от 1 разходка в такова време :)

Link to comment
Share on other sites

Днес от сутринта се чувствам така, все едно съм паднала от космически кораб върху планетата Земя - не мога да се аклиматизирам, работата ми изглежда wacko и плюс това се разболявам... искам вкъщи на гуш.

Link to comment
Share on other sites

В главата ми се върти нещо за следобедна разходка с женами към Асенова Крепост.

Та мисля да отскочим за час,два че в този град обстановката понякога ти писва или омръзва.

Link to comment
Share on other sites

минава ми че от доста време не съм влизал във форума...

също така ми минава през главата и че дължа на chistacha едни мноооого големи извинения и едни мнооого големи почерпки, че още не ме е намерил и застрелял 8 пъти в главата :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...