Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

BIG SHA е най-големия :punk

 

 

Най гилемият какво???

Мисир или нещо друго???

Нищо лично ама ето един цитат.

 

Браво бе мисъл стихове бил писал, дървар е ашладисал... и т.н.

Или:

Е толкова алчен, че от седмици не е срал...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
V Sofiq vali snqg da go eva :(

утре го дават същото и в пловдив...дано да не познаят дейба :bgrin:

иначе ся си пия кафенцето и гледам как локото и уефски правят бати и селското мачле :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всеки път като вляза във форума едно никче направо ще ми се изкара в очите: artilerist :excl: ДЕНОНОЩНОООООООО :wir Не мога повече, не издържам! :angry1

 

Артирелисте, ти си нечовек! Не работиш ли? Как печелиш парички? Сигурно някой модератор ти плаща да пишеш постоянно в този форум! Нищо лично ама не се чуствай длъжен да отговаряш на всеки пост! НЕ Е НУЖНО! Та чак е тъпо! Дай шанс и на нас, простосмъртните, да се вредим с някое компетентно мнениице! Почини малко пък и ние покрай теб,а?

Link to comment
Share on other sites

Чудя се кое е по-добре като идея - да пия прясно мляко или "натурален" сок? :) И двете са литър за 2 лв, така че цената не е фактор.

Link to comment
Share on other sites

Гримджаур едно време можеше, сега артилериста не може, така ли?

 

Нямам идея за "едно време" ама сегашните постове на Гримажур са класи над "празните" снаряди на артилерията :devil Ще перефразирам една тъпа реклама: "Не стига само бройкаааа, трябва и акъл"

И сега ако някой попита: Како, какво е акъл? :lol: :laughing: :lol: Ще го пратя при артилеристаааааа!

 

Психозис, що не си купиш едно кило плод - портокали например, изцеди ги и пии сок горе-долу за същите пари, ама СОК.

Link to comment
Share on other sites

Просто... на какви CV-та се нагледах във връзка с работата ми... майка плаче... :lol: А какви снимки са си прикачили!.. Мадамите обикновено гледат с мръснишки поглед и са с разтоврени джучки :devil мъжете пък си изравят някаква снимка от 'иляда девецтотин и балканска и по възможност зад тях да е Нотр Дам или някоя друга забележителност, за да се види, че и те свят са виждали и не са току-така... Хумор, сатира и забава! :wir

 

О, а колко разновидности на "Excel" се "владеят" - Eksell, Exsel и т.н. - вече ми писна да им поправям правописните грешки, преди да ги дам на шефовете...

 

Ако ми пращат снимки с мръснишки поглед и разтворени джучки как да не ги взема на работа? :unsure:

 

Не знам, аз все си мисля, че снимка в подобен вариант говори много за нивото на работна етика и изобщо за акъла на кифлата. Нали знаеш за ваденето на *** там където си вадиш хляба.

Link to comment
Share on other sites

Сто БГ интелектуалци против признаването на Косово

 

Oк, интелектуалци! А да ви направиха впечатление някои скорошни събития, като зам.-министъра с паралелните самоличности, който не декларира верни данни пред Сметната палата? А зам.-шефа на ГДБОП, който само чакал да се задейства прокуратурата (?!), за да се признае за виновен по обвинения във връзка с криминално проявени??? А парите по земеделски проекти, които бяха замразени за България, защото отивали по сметките на престъпни шефове? А сръбския нарко-бос Куйович, за когото нашето МВР осигурява фалшиви (?!?!?!?!) лични документи, за да влиза в България кога му скимне? А да не говорим изобщо за пълните простотии на Джевдет Чакъров, който изнудва външни фирми за лични комисионни и накрая, мерзавецът му с мерзавец прост, чак се изтупа по гърдите, че е защитник на "националните интереси на България"? Даже напротив - същите интелектуалци (с едно-две имена отгоре) се включиха пак с писмо, за да обясняват как стоят нещата на световните борси (?!?!?!?...) и как министърът бил много прав.

 

Срамота за имената... толкова нелепо се излагат.

Link to comment
Share on other sites

Сто БГ интелектуалци против признаването на Косово

 

Срамота за имената... толкова нелепо се излагат.

 

не разбрах само от имената ли си недоволна или от мнението им по въпроса с Косово?

Локо - Левски 1:0 :lol:

коефицент 6 - или историята за това как 100 лева стават 600 :lol:

 

 

 

edit: Psihar, къде продължават ботев? говорим за първенството, не за купата, ама едно си баба знае, едно си баба бае :)

Link to comment
Share on other sites

Рядко го казвам, особено в София, но ГУСТО МАЙНАААА!!!!

 

Днес на работата, четирима асемблатори, от които тримата са левскари слушаме мача Локо-Левски... Няма такова густо, майна! Като вкарахме гола... като свърши мача... змии и гущери, плюеха и гас пикаеха :) Леле просто съм се разцепил от кеф :)

Само ме е яд, че Ботев изпуснаха Локо СФ :) Ако ги бяха били, днес щях да празнувам деня на Пловдив :Р А тия шувинисти на работата щяха да си изядат топките :)

Link to comment
Share on other sites

Скорпи,а видя ли по новините изравнителния гол на шопските буфери в 89-ата от каква явна засада е...

 

Психара,Ботев отдавна продължи за Купата бре :)

Link to comment
Share on other sites

Взривно устройство е избухнало на ул. "Иван Рилски" в Пловдив

От МВР съобщиха, че бомбата е избухнала пред гараж на жилищна кооперация.

Разрушена е металната врата на подземния гараж, счупени са прозорци на пететажната кооперация.

Има изпочупени прозорци на близки офиси и магазини.

Засегнати са и леки автомобили, които са били паркирани на улицата.

Засега няма данни за пострадали.

Кооперацията, пред която е поставено взривното устройство, е собственост на Георги Стойчев, който бе основен акционер във фалиралата преди 10 години "Тракия банк" и настоящ председател на надзора на "Пълдин холдинг".

Една от версиите, по които се работи, е , че бомбата е била насочена срещу адвокатска кантора, намираща се наблизо.

До взривената гаражна врата има и кабинет за нетрадиционна медицина на д-р Екатерина Яковлиева.

На място е изпратена оперативна група, която е отцепила района.

Смях в залата. Мястото е отцепено, колкото и моята спалня, а единствената оперативна група беше от няколко мангала чакащи за скрап.

Иначе няма данни за пострадали, 'щото още не съм се обадил.

 

Единственото важно и специално нещо, което притежава тази страна, е нейната природа.

Не онези 1300 години история, с които се бием по гърдите след половин шише домашна ракия.

Не, че сме 'убави или интелигентни (жива да не бях! :wacko: )...

 

Природата...

Въпросът, е че природата не е на тази страна, природата щеше да си е същата независимо под какво име е (даже ако не беше под сегашното, най-вероятно щеше да е и по-добре). Тая земя не е НИЧИЯ.
Link to comment
Share on other sites

Това обява ли е, frodo? :D Имаш късмет, че ме мързи да инсталирам и да си будя варварина, че тогава... Ще го правя твоя герой почетен член, на съюза на глухонемите! :D

Просто... на какви CV-та се нагледах във връзка с работата ми... майка плаче...
Много се смях! :D
Локо - Левски 1:0 :lol:

коефицент 6 - или историята за това как 100 лева стават 600 :lol:

Е не ми казвай, че си сложил 100 лв. за Локото!? И аз съм фен, ама чак пък толкова... Все пак - честита победа! :)
Link to comment
Share on other sites

...тва тв-тунера е много тъпо нещо... о_O

Link to comment
Share on other sites

...тва тв-тунера е много тъпо нещо... о_O

А недей така... върши ми работа от време на време..

Link to comment
Share on other sites

...тва тв-тунера е много тъпо нещо... о_O

Еми продай ми го за 10 лв :lol:

 

Хората, които изразяват футболните си страсти под формата на вандалщини, са долна помийна сган!

Може и така да се каже.

 

Минава ми през главата ,че така ако продължава времето да ни изненада , незнам каква родна продукция ще има след години, май само турски боклуци ще ядем :unsure:

 

Наздраве на кафеджийте ... :read:

Link to comment
Share on other sites

Хората, които изразяват футболните си страсти под формата на вандалщини, са долна помийна сган!
С помията хранят прасетата! Не говори така за храната!

 

Иначе през главата ми минава кофеин. Йеа. Кафето е зер гут. Я я, вундаба, шнел, шнел...

 

Чувствувам, че днес яко ще ме хапе кученцето и пак ще крия отверките на колегите :) Не знам, баси, супер на простотия ме избива :) Е баш в такъв болен момент написах Funeral Doom репетиции... жалко, че нямам възможност сега да седна да пиша - сигурно пак ще родя някакви глупости...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...