Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Sega veche znam, zashto w Rusia taka se shiri SPIN i drugi venericheski - prezervativite sa po-skupi ot srednostatisticheska butilka vodka.Obiknovena vodka "Putinka" struva 112rubli /6lv i 20st/ , a paket prezervativi/12 na broj - po-malki razfasovki niama/ struva 150 rubli/8lv i 30st/.....daaaa....dobre che si nosia ot Balgaria :ph34r: ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Взривиха нещо в кършияка. Още ми се губи слуха, а щорите подскочиха на десетина сантиметра от прозореца.

Link to comment
Share on other sites

Взривиха нещо в кършияка. Още ми се губи слуха, а щорите подскочиха на десетина сантиметра от прозореца.

 

да до нас е точно кооперацията на 100 метра от моя блок на Иван Рилски.

дойдоха 4 патрулки и пожарна. 1 приятел живее в съседния вход и ми спомена за бомба, стъклата на кафето долу са леш, прозорците на всички освен на неговия етаж са лом!

 

едит: 00:18 мин патрулки вече няма .. мн странно като разбера нещо ще пиша

Link to comment
Share on other sites

Ей ся, ама сегичка, открих световен заговор, конспирация, както искате го наречете, срещу мен. При това благодарение на човек, който никога не съм очаквал! Ебати света! Изведнъж навързах тонове работи! Тва нещо, живота, е голяма работа. :)

Тва жените.. Не са хора! Да си нямате работа с тях. Ебати племето, ебати нещото! Имайки предвид мащаба на операцията, това нещо е замисляно със седмици, даже месеци. Замесени са много невинни хора. Но след като разбрах всичко, е мой ред...

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни слушам новия албум на ILL NINO и все още не мога да реша дали съм доволен, или не. От една страна ми се струва постен и малко еднообразен. От друга страна мелодиите са много catchy и е запазен типичният стил на групата. Може би просто не е толквоа добър, колкото предишните. Не знам, ще се слуша още :)

 

Психар, разкрий малко инфо за този заговор :D

Link to comment
Share on other sites

Психар-а няма да ни разкрие нищо или ще ни дезинформира, защото ЗМ( т.е. Злите Мацки ) вече са го засякли къде живее и работи, заловили са го и сега само подържат в нета усещането, че той още е сред нас :ghost Скоро всички видели мнението му в тази тема ще почнем да страдаме от параноя за преследване и някои слънчев ден ще ни заговори някоя ЗМ, и вече няма да се чуе нищо за нас...

 

Ебаси, набарал съм едни сирИнки и кисело млекце...имам ЗСВ пред мен и задача за тълкувание на термина "съдебна практика", почти ми е хубаво. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Взривиха нещо в кършияка. Още ми се губи слуха, а щорите подскочиха на десетина сантиметра от прозореца.

Взривно устройство е избухнало на ул. "Иван Рилски" в Пловдив

От МВР съобщиха, че бомбата е избухнала пред гараж на жилищна кооперация.

Разрушена е металната врата на подземния гараж, счупени са прозорци на пететажната кооперация.

Има изпочупени прозорци на близки офиси и магазини.

Засегнати са и леки автомобили, които са били паркирани на улицата.

Засега няма данни за пострадали.

Кооперацията, пред която е поставено взривното устройство, е собственост на Георги Стойчев, който бе основен акционер във фалиралата преди 10 години "Тракия банк" и настоящ председател на надзора на "Пълдин холдинг".

Една от версиите, по които се работи, е , че бомбата е била насочена срещу адвокатска кантора, намираща се наблизо.

До взривената гаражна врата има и кабинет за нетрадиционна медицина на д-р Екатерина Яковлиева.

На място е изпратена оперативна група, която е отцепила района.

 

 

 

 

преди малко на индекса един до друг бяха сърдитко и сънчо :P (sadman & sandman)

Link to comment
Share on other sites

Ей ся, ама сегичка, открих световен заговор, конспирация, както искате го наречете, срещу мен. При това благодарение на човек, който никога не съм очаквал! Ебати света! Изведнъж навързах тонове работи! Тва нещо, живота, е голяма работа. :)

Тва жените.. Не са хора! Да си нямате работа с тях. Ебати племето, ебати нещото! Имайки предвид мащаба на операцията, това нещо е замисляно със седмици, даже месеци. Замесени са много невинни хора. Но след като разбрах всичко, е мой ред...

 

Ох, добре че си поствал след инфото на Иво и Белов :smile: За миг си помислих, че взривът е бил у вас... Ама и аз съм една... :lol: Ванка, нали си добре?

Link to comment
Share on other sites

Взривно устройство е избухнало на ул. "Иван Рилски" в Пловдив....

И най-важното:

 

Днес в Пловдив ще бъде на посещение и вътрешният министър Румен Петков.

 

:pirate :devil

Link to comment
Share on other sites

Ох, добре че си поствал след инфото на Иво и Белов :smile: За миг си помислих, че взривът е бил у вас... Ама и аз съм една... :lol: Ванка, нали си добре?

 

Спокойно Ванчо е добре, чух се с него :lol:

Link to comment
Share on other sites

Единственото важно и специално нещо, което притежава тази страна, е нейната природа.

Не онези 1300 години история, с които се бием по гърдите след половин шише домашна ракия.

Не, че сме 'убави или интелигентни (жива да не бях! :wacko: )...

 

Природата...

Link to comment
Share on other sites

хмм тва ми напомня за http://youtube.com/watch?v=w0INWvh0sQk

 

Иначе се чудя как така вчера от 20 градуса днеска е такъв кучешки студ :blink:

 

Абсолютно! Вчера бях по тениска на главната и ми беше горещо! ?!?!?!?!?!? :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...