Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Няма се пуашиш, нас егенията бездруго ни тресе, не сме вече първа младост, ще дочакаш! :laughing:

Оу, внимавай какво си пожелаваш :rolleyes:

Добро утро на в сички! Пожелавам ви спорен и успешен ден! много усмивки!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Babeeeee, I`m on fireeeee. Днес нервите ми са опънати до краен предел. Дано някой не направи грешката да ме ядоса. Ако всичко мине добре, утре една ветеринарна клиника ще преживее най-огромния скандал в историята. Ужасна седмицаа

Link to comment
Share on other sites

Двете неща които много мразя в момента стават навън , вятър и дъжд.

Ама как едновременно става и точно когато трябва да излезна и то до място където пеша трябва да отида :angry1

Днес ще бъде много нервееееен дееен ...

Link to comment
Share on other sites

Във форума има някакъв шибан STALKER, който на всичкото отгоре твърди, че е ЖЕНА, която ми четяла постовете от МЕСЕЦИ (???) и която разпитва мен и Vivan женени ли сме или не и продължава да ме разпитва като гестаповец на PM. Айде да не пускаме администраторите и да търсим IP-та...

 

За BLIXA_BARGELD говорим. User has 13 posts. Joined: 29-June 06 *stalk-stalk-stalk* :ph34r:

 

Stalking Rulzz!

Официално си го мисля да се преквалифицирам. Вярно археологията е интересна, но това е къде-къде... Само не съм сигурен, че университетът предлага такава специалност. Пък и на какво повече биха могли да ме научат...

Link to comment
Share on other sites

Във форума има някакъв шибан STALKER, който на всичкото отгоре твърди, че е ЖЕНА, която ми четяла постовете от МЕСЕЦИ (???) и която разпитва мен и Vivan женени ли сме или не и продължава да ме разпитва като гестаповец на PM. Айде да не пускаме администраторите и да търсим IP-та...

 

За BLIXA_BARGELD говорим. User has 13 posts. Joined: 29-June 06 *stalk-stalk-stalk* :ph34r:

 

89-215-36-254.2072971863.ddns-lan.pl.ekk.bg

Find Posts with this IP: Your search returned the following number of matching posts: 54

Направени от LPFC и BLIXA_BARGELD

 

Просто ми стана интересно от твоя пост, та проверих и това се пръкна.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Ако в близките няколко часа чуя още някой да ми пее "Кен лий", тоя някой ша стане на рагу и зъби :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз съм женка и си падам по Курунир :)

Curunire, пиши ми на ПМ, брато да видим кво става :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Това "Кен лиии " е тотален хит в youtube за последнияня час от 975000 гледания бяха станали 1015000 . Просто тая е убийствена по-голям хит ще стане от 6-те кокошки тъй като само ния разбираме смисъла му :) Минава ми и заминава мисълта , че искам да е топло и да отида да побягам пак .

Link to comment
Share on other sites

Няма се пуашиш, нас егенията бездруго ни тресе, не сме вече първа младост, ще дочакаш! :laughing:

 

Е па чакам. Нали ще има ядене и пиене после :):)

 

Оу, внимавай какво си пожелаваш :rolleyes:

Добро утро на в сички! Пожелавам ви спорен и успешен ден! много усмивки!

 

Keep working........ :P :D :D . Нещо като подписа ми :)

 

Аз говоря просто за... обозримото бъдеще :P

 

Знае ли се не се ли знае

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам ти и теб да те преследват разведени жени с деца, да ти пишат анонимни имейли, да ти звънят телефони и да ти обясняват как ти трябва да си баща на детето им в СИРИЪС РИЪЛ ЛАИФ. После ела да те питам пак добре ли е и лесно ли шваща параноята.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...