Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

"Социалистите не просто искат социална държава, те задължително трябва да имат еднa. Те трябва да имат класа от бедни унижени и зависими, от която да получат ежедневната си доза опиат: халюциногенен предизвикващ еуфория, която идва от заблудата, че превъзхождат и са по-алтруистични от всички останали. Те трябва да имат "бедните, сгушено маси" по същия начин, както вампирите трябва да имат кръвта на жертвите си. "- Едуард Бритън

Link to comment
Share on other sites

А второто хич не е реклама, ама хич...

Че кво ти пука, ве!? Виж кво море от страхотна плът само....

 

П.п. Къде ги форОмните бодибилдинг спецове, та да се изходят по въпроса. Такова нещо в залата али на альошката се прави и дека са му на тоя пич баниците и теракотите?

 

http://www.youtube.com/watch?v=9yQz7LtzmAc

Link to comment
Share on other sites

П.п. Къде ги форОмните бодибилдинг спецове, та да се изходят по въпроса. Такова нещо в залата али на альошката се прави и дека са му на тоя пич баниците и теракотите?

 

 

Аз съвсем не напразно пуснах Владимир рано инту дъ сабаля...  :laughing:

 

Ти май си лежерен и днес ми се струва  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам 8 кила розе, 5 мерло, 5 каберне, 5 мавруд ит.н..... И къмто 2 кг пастърми.... Ко да та занимаам - ралтата е дъ съ събирем! 

 

ЧЕСТИТО НА ЦВЕТИ! УРА!

Link to comment
Share on other sites

Аз съвсем не напразно пуснах Владимир рано инту дъ сабаля...  :laughing:

 

Ти май си лежерен и днес ми се струва  :moon:

Естествено!

Тъй и тъй съм отпочнал...., що трябва да спирам?

Link to comment
Share on other sites

Кво се излагате с тия розета бе, аматьори. :lol:

Ай да не се обижда ме, а!?! Аз таквоз в уста не слагам!

...тва е питие за напъпили дами...., така, де... цицести....

Link to comment
Share on other sites

Като гледам и Наско е на розе, та като нищо мое'те отпъпим, р'ийш ли.... 

 

Момчиле, розенцето позволява продължително петъчно мезене и пиенье. И щади организЪма. А не да се отшпориш с някой мавруд и на другия ден да пускаш брикети в чинията. Всичко си има тактика и техника. 

Link to comment
Share on other sites

Баси логиката, ми пий чиста вода тогава, така направо можеш да удариш рекорд в продължителността. Розето впрочем не знам защо изобщо го слагат в групата на вината, ама вкусове всякакви. Аз разредено вино не пия. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Розето не е разредено вино - това едно. И второ - както каза, вкусове всякакви. Има невероятни розета, но не всеки може да ги оцени. 

Link to comment
Share on other sites

Като гледам и Наско е на розе, та като нищо мое'те отпъпим, р'ийш ли.... 

 

 

Ми.... Той и той е понапъпил бая... Само че твоите цици са по-хубави :) Насю бая има още да налива, та да та стигне, ъхъ.

 

Розето не е разредено вино - това едно. И второ - както каза, вкусове всякакви. Има невероятни розета, но не всеки може да ги оцени. 

И един мармот овива мечката в предни калници от Варшава, кайш?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...