Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Галицин, много лежерно бре - на какво червено си? хахахаха

 

Аз свалих едни литри от Брестник одеве... А какво шардоне е направил тази година Ангел - страхотия!

 

Но нека станат пастърмите и суджуците... Ще отрупаме една софра както се полага. 

 

Ако ще после вестници да четем, балетни стойки да правим...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Мерло... на Spiritus sanctus, ама много им се е получило, мааму.... Не моа са спра да го дегустирам от одеве. Кажи-речи къде се'емстотин грама съм издегустирал вече (и три суджука) :shy:  Пък Аполон... най-много да го метна на коляно и да го понапляскам по дУпето..., то друго няма да си изпроси. Няма си друга работа, та с на бате си вожата дъвка за балончета е решил да си прави.

 

П.п. Пич, ти си по балета, майна. Аз само мога да ти дирижирам... скромно при това :)

П.п.2 Само речИ кога!?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Усетих те аз... Ха наздраве!

 

А аз да пея, да се раздавам, ти компромати да ми размяташ - ще се наказваме сериозно.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Усетих те аз... Ха наздраве!

 

А аз да пея, да се раздавам, ти компромати да ми размяташ - ще се наказваме сериозно.  :laughing:

Ми кат си рекъл - Наздраве!

 

П.п. Ама ти не пееше бе, Мисир! Ти дирижираше неистово на Смуглянка-молдованка и се чудеше дали вече ти се спинка или гипсът яко е стегнал :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Какъвто гипс сме си забъркали, такъв ни е стегнал и двамата. Нали след като дойдоха разплакани комшиите, намалихме музиката и пеенето!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Какъвто гипс сме си забъркали, такъв ни е стегнал и двамата. Нали след като дойдоха разплакани комшиите, намалихме музиката и пеенето!  :laughing:

Арни хора са те и... благи... Само не знам, Бай Веселин кога и как се появи в схемата и що беше болезнено трезвен :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Арни хора са те и... благи... Само не знам, Бай Веселин кога и как се появи в схемата и що беше болезнено трезвен :unsure:

 

На другия ден, към 4 следобед дойдоха да ме вземат, щото все пак събиране имаше... А ти се уплаши, предаде се и не дойде!  :laughing:

 

https://www.youtube.com/watch?v=MG1TFO0F_hk

Link to comment
Share on other sites

 

Тва, гачели ти самата удряш по някоя контра всяка сабаля.... така да си го писала.....

 

П.п. Не ми мязаше на такова момиче....

 

Стори ми се весело като за тук. Нищо повече. :) - каза тя, засуквайки мустак. :)

Link to comment
Share on other sites

На другия ден, към 4 следобед дойдоха да ме вземат, щото все пак събиране имаше...

 

 

Не може да бъде!

Link to comment
Share on other sites

И ти казах, че и шкембе имам... Ама ти като оня мой стар приятел - "Аз ви чувах, че си говорите и много исках да стана и да дойда, но очите ми не се отваряха и краката ми не се мърдаха..." 

 

ТихУ ся... Туй са си наши ралти... Трябваше да снимам аз на изпроводяк на вратата да видиш ти...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Беки, пък!?! :grin:  Жива да не бях!

 

П.п. Ти ми ЯлА, пък да видиш тоя път къв убав, убав, убав ше ми станеш.... :smile1:

 

П.п.2 Ина ти е приготвила тука едни вестници.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз си искам юрганчето! 

 

Обаче ский моята жена кво разпраа: "Тебе ако не те МЪРЗЕШЕ да си тръгнеш в един и половина..." МЪРЗЯЛО ме било хахахахахах

Link to comment
Share on other sites

Мързеше, майна... МЪРЗЕШЕ!!! Хаахахахахахаха..... :rofl: :rofl: :rofl:  Верно!?!

Link to comment
Share on other sites

Тъй вярно! Представяш ли си баш тогава как мързелът - този страшен враг на комунизъма, тъкмо полазваше с ледените си костеливи ръце по гушките ни във вид на 7 годишна ракия... Дет се вика на вино не бяхме минали още.... Па ни мързи, мързи.....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

....мързи, мързи, мързи... Ама тва как да го обясниш на жена, ъм!?

Па тя пущината (седемгодишната) така мазно да се точи по гърлото.... Ама ако я беше навил твоята да си лизне и тя малко, друго щеше да ти приказва!

Link to comment
Share on other sites

Ама аз нищо против нямам за мързел да ми приказва... В крайна сметка така се уморихме с тебе до.... съмнало, че си беше нормално да ни мързи хахахахахаха... 

 

Важното е да са с Ина заедно, а ние да се изморяваме съответно, така щото после да ни мързи!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ама аз нищо против нямам за мързел да ми приказва... В крайна сметка така се уморихме с тебе до.... съмнало, че си беше нормално да ни мързи хахахахахаха... 

 

Важното е да са с Ина заедно, а ние да се изморяваме съответно, така щото после да ни мързи!  :laughing:

Ми... квот, такова, майна... Ама ти се стягай, щот съм заредил арсенала мноо сИрьозно и не бива се излагаме пред другарите от чужбина!

Ай, лека, че утре трябва и да се работи.

http://www.youtube.com/watch?v=Nk6qXyUkafU

И да научиш текста и стъпките, ей!

Link to comment
Share on other sites

И да научиш текста и стъпките, ей!

 

Сега се загледах - тва тия напети момци акордеонистите са абсолютни Russian Psycho масови убийци. Поглед и чудо! 

Link to comment
Share on other sites

До голяма степен форОма се крепи на дразги като тази между теб и мен. Няма никакво значение как ще се понасяме аз и ти в реалния живот. Във форума си изградил образ за мен, както и аз за теб. Харесва ми да не те харесвам. Радвам се, че е взаимно. :) Нито ти, нито пък аз, смятаме да влизаме в груби единоборства. Нит ти си асасин, нит аз съм гадо. Все пак сме що годе интелигентни хора.

 

Т'ва па как да го разбирам бе.... този?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...