Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защо ми е толкова трудно да се наканя да се обръсна? От три дни зареждам машинката, чудя се дали няма да гръмне и да ми се размине.

Link to comment
Share on other sites

Наистина силна реклама. Станах свидетел на подобно нещо преди около месец на Альошка.

 

Две 13-14 годишни момчета си търсеха тревица. На Альоша има доста хора, които пушат. Идват, палят и си тръгват.

Та тези момчета отидоха при една компания от хора и ги попитаха дали продават. И всеки от тази компания се оказа най-големият моралист. "На колко сте, много сте малки, що така, недейте, много е вредна, блабла"

.... И ги изгониха. 

 

 

Ей сега дойде една девойка да си остави CV-то на място, за да не се изгубело измежду много CV-та от jobs-a. Но нейното CV изобщо не се изгуби от jobs-а... Просто беше налъгала стабилно.

 

BTW, прави ми впечатление, че има хора, които за 4 години са сменили 6-7 работи. Което, на мен лично, ми прави лошо впечатление. Не знам, може да греша.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ей сега дойде една девойка да си остави CV-то на място, за да не се изгубело измежду много CV-та от jobs-a. Но нейното CV изобщо не се изгуби от jobs-а... Просто беше налъгала стабилно.

 

BTW, прави ми впечатление, че има хора, които за 4 години са сменили 6-7 работи. Което, на мен лично, ми прави лошо впечатление. Не знам, може да греша.

Ами зависи от обстоятелствата относно по-честата смяна на местоработата.Лично мое впечатление е,че не просто работодателя,ами цялата шайка от всички видове началници са се разпасали поголовно.

А това че са делегирали отговорността по избор на персонал на твоя милост си е ...меко казано странно. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бях казал на Midex, че ще му пускам разни малоумни запитвания от клиенти:

 

"i can not typ only if ii h0ld the keyes very hard 214 724 7184 no goolgo no yahoo help" 

  

 

Според него, анти-вирусната ни програма му е проблема.

Link to comment
Share on other sites

Това е малко двусмислено - може да е за мен, като означава, че се имам за голяма работа.

А може и да е за галакси, като означава, че той няма как да знае дали имам някаква реална способност да избера кандидат.

Link to comment
Share on other sites

Би ли обяснил?

Е,ние не се познаваме лично,не сме делили нищо та да има причина за конфликти обаче от образа ,който си си създал в моето съзнание нямам впечатлението,че ако РЕАЛНО си такъв каквито са ти изявите спрямо мен във форума да имаш умението да работиш с нови хора примерно.Разбираемо е при дискутирането на който и да е въпрос да има различни мнения,но това не е основание да се влиза твърдо в някакви груби единоборства.

П.С.

1.Е,аз не тая лоши чувства,но не мисля,че форума е само за определен кръг от хора,а за всички,които спазват правилата.   :))

2.Сега за ТРИТИ -не се ебавайте с момичето (никнейма),дори и да е сбъркала.ако е вярно и наполовината от това което чух просто някои хора нямат срам.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ъкаунта 

Wat.jpg

 

 

Ват, мегават...това е положението - понеже с "a"-то вкарвам и малко "ъ" - както си я говоря, така си я и пиша (поне за тази дума)....а и може би имам известно право, понеже "а"-то там не е "а", а "ə"...не знам, някой свободноговорящ да каже.

 

А сега да ти отперя едно въпросче - да не сте преместили офиса някъде другаде или просто вече свикна? (хинт: рок-балади + "Ура! Ура! Ура!" :lol:  - много се старае деденцето шъ знайш. :laugh: )

Link to comment
Share on other sites

Защо ми е толкова трудно да се наканя да се обръсна? От три дни зареждам машинката, чудя се дали няма да гръмне и да ми се размине.

Днес се натъкнах на това по въпроса за бръсненето:

До тези, дето правят самобръсначките "Жилет" : Уважаеми господа, вие работите в Жилет, не в НАСА! Това, което правите е самобръсначка, уред за бръснене. Междупланетните оръжия против извънземни нашественици ги правят други! Вашето устройство не е задължително да свети, пиука, бръмчи и да изглежда като умален модел на совалката на Дарт Вейдър. Битката с брадата е важна, но ви уверявам, че галактиката ще оцелее, дори и да не пускате по пет различни модела всяка година. А, и повечето от нас се бръснат сами, няма как да влезе модел на Victoria's Secret и да възкликне: Оу, каква самобръсначка, свободен ли си тази вечер? И няма нужда да слагате 50 ножчета, ние се бръснем, не се защитаваме в мексикански бар по време на бой с ножове. Благодаря ви, и за последно - не пускайте тази година smart самобръсначка, която говори и има вход за usb, защото наистина ще дойдат извънземните и ще ви изядат за нелицензирано производство на киборги!

Link to comment
Share on other sites

Ват, мегават...това е положението - понеже с "a"-то вкарвам и малко "ъ" - както си я говоря, така си я и пиша (поне за тази дума)....а и може би имам известно право, понеже "а"-то там не е "а", а "ə"...не знам, някой свободноговорящ да каже.

 

А сега да ти отперя едно въпросче - да не сте преместили офиса някъде другаде или просто вече свикна? (хинт: рок-балади + "Ура! Ура! Ура!" :lol:  - много се старае деденцето шъ знайш. :laugh: )

Нямаш право, думата я има в речник...

 

Инак, да. Преместих се, защото това не се търпи. Този има твърде много протекции.

 

Е,ние не се познаваме лично,не сме делили нищо та да има причина за конфликти обаче от образа ,който си си създал в моето съзнание нямам впечатлението,че ако РЕАЛНО си такъв каквито са ти изявите спрямо мен във форума да имаш умението да работиш с нови хора примерно.Разбираемо е при дискутирането на който и да е въпрос да има различни мнения,но това не е основание да се влиза твърдо в някакви груби единоборства.

П.С.

1.Е,аз не тая лоши чувства,но не мисля,че форума е само за определен кръг от хора,а за всички,които спазват правилата.   :))

2.Сега за ТРИТИ -не се ебавайте с момичето (никнейма),дори и да е сбъркала.ако е вярно и наполовината от това което чух просто някои хора нямат срам.

До голяма степен форОма се крепи на дразги като тази между теб и мен. Няма никакво значение как ще се понасяме аз и ти в реалния живот. Във форума си изградил образ за мен, както и аз за теб. Харесва ми да не те харесвам. Радвам се, че е взаимно. :) Нито ти, нито пък аз, смятаме да влизаме в груби единоборства. Нит ти си асасин, нит аз съм гадо. Все пак сме що годе интелигентни хора.

 

А за трити - нямаме срам, да. Искаш да лекуваш слончета и ти ли?

Link to comment
Share on other sites

Нит ти си асасин, нит аз съм гадо. Все пак сме що годе интелигентни хора.

 

:online2long: ...само не схванах асасина и гадо къде се намират спрямо 'що годето' - над или под (или много над/много под), че така не се разбира нито посоката, нито величината...

Link to comment
Share on other sites

:online2long: ...само не схванах асасина и гадо къде се намират спрямо 'що годето' - над или под (или много над/много под), понеже не се разбира посоката...

 

 

 

Добре, че поне Виден не е намесил  :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

:online2long: ...само не схванах асасина и гадо къде се намират спрямо 'що годето' - над или под (или много над/много под), че така не се разбира нито посоката, нито величината...

 

Ти ся гледай като се появят Жоро и Галицин кво стаа... :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Чакаме го. :laughing: Но подозирам,че гледа филм.Дано не е сгрешил с избора си като "I Spit on Your Grave 2 (2013)"  :notify:

П.С.Оп-па-а-а,превари ме  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Днес се натъкнах на това по въпроса за бръсненето:

До тези, дето правят самобръсначките "Жилет" : Уважаеми господа, вие работите в Жилет, не в НАСА! Това, което правите е самобръсначка, уред за бръснене. Междупланетните оръжия против извънземни нашественици ги правят други! Вашето устройство не е задължително да свети, пиука, бръмчи и да изглежда като умален модел на совалката на Дарт Вейдър. Битката с брадата е важна, но ви уверявам, че галактиката ще оцелее, дори и да не пускате по пет различни модела всяка година. А, и повечето от нас се бръснат сами, няма как да влезе модел на Victoria's Secret и да възкликне: Оу, каква самобръсначка, свободен ли си тази вечер? И няма нужда да слагате 50 ножчета, ние се бръснем, не се защитаваме в мексикански бар по време на бой с ножове. Благодаря ви, и за последно - не пускайте тази година smart самобръсначка, която говори и има вход за usb, защото наистина ще дойдат извънземните и ще ви изядат за нелицензирано производство на киборги!

Бамааму.... :blink:

Тва, гачели ти самата удряш по някоя контра всяка сабаля.... така да си го писала.....

 

П.п. Не ми мязаше на такова момиче....

 

:online2long: ...само не схванах асасина и гадо къде се намират спрямо 'що годето' - над или под (или много над/много под), че така не се разбира нито посоката, нито величината...

Ми... 'лапе.... кво да го правиш....

 

http://www.youtube.com/watch?v=MTSitlFXEX8

Link to comment
Share on other sites

Галицин, много лежерно бре - на какво червено си? хахахаха

 

Аз свалих едни литри от Брестник одеве... А какво шардоне е направил тази година Ангел - страхотия!

 

Но нека станат пастърмите и суджуците... Ще отрупаме една софра както се полага. 

 

Ако ще после вестници да четем, балетни стойки да правим...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...