Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Е та наблизо има цяла камара... ГолЕм си мързел... Аз така си ходя вече 5 години и съм супер доволен. Всеки път като се подстрижа ми обясняват как съм бил напълнял, а като позабравя почват да викат че съм отслабнал... Вече свикнах и го избивам на смях... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тва е точно толкова сериозно и намиращо се.... около същината, колкото и онова писание за Марс1 в което упорито се твърди, че в момента се строи базата за първите заселници :)

 

Това за Марс 1 до колкото знам е все още в проект на развитие.Нямам идея колко е реално, но предполагам си чувал за Тесла и Тунгуския взрив.

Ако това е вярно и като се има в предвид, че се е случило през 1908, дали от тогава до сега технологията не се е развила и не би било напълно възможно ХААРП  да е реалност?

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъъ кво? След като изчетох в другата тема мнението ти за Киану съм направо втрещен да видя това тука... Сигурен ли си че си го писал ти? :)

Абе, господине. Ти си непоправим бе!

Link to comment
Share on other sites

Това за Марс 1 до колкото знам е все още в проект на развитие.Нямам идея колко е реално, но предполагам си чувал за Тесла и Тунгуския взрив.

Ако това е вярно и като се има в предвид, че се е случило през 1908, дали от тогава до сега технологията не се е развила и не би било напълно възможно ХААРП  да е реалност?

High Frequency Active Auroral Research Program си е абсолютно реално нещо. И да, възможно е да се използва и за военни цели. Проблемът е, че около тази програма се изписват планини от простотия.

 

Грешиш, Тесла няма нищо общо, друг предизвика Тунгуския взрив. :woot

И естествено Чък е успял заради вещите наставления, които е получавал в детските си години от теб.

Link to comment
Share on other sites

Мноо мръсна работа е тва да си правиш графитени четки за двигател....Ама пък кеф цена няма - целия машинен парк е отново изправен и в строя.

Link to comment
Share on other sites

Парогавъй уравен? :lol:

Вообщем-то -нет. У меня где-то бизнесс-уровень, но сертификат только для уровень В1. Если хочу больше, то прийдется тратить денег, а так вообще - халява.

Link to comment
Share on other sites

Абе не бе! Ти трябваше на арамейски! Или на шумерски! Или каквото там сте ползвали преди зората на цивилизацията!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...