Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сега е момента да се повдигне темата за конспирацията за контрол над климата.

 

Станцията на ХААРП се намира в Аляска и основната й цел, официално, е да генерира нискочестотни радиовълни чрез специална свръхмодерна технология. Неофициалната и конспиративна теория обаче е, че САЩ са открили начин, чрез който да манипулират климатичните условия, като създават по изкуствен път, например, облаци, които да предизвикат потоп. ХААРП е толкова мощно оръжие, че може да насочва мощни бури, тайфуни и други природни катаклизми към зададена дестинация.

Тва е точно толкова сериозно и намиращо се.... около същината, колкото и онова писание за Марс1 в което упорито се твърди, че в момента се строи базата за първите заселници :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Млади Аполоне, да ти носи само здраве името и щастие... всичко друго сам ще се ги постигнеш. И не прекалявай с огнената вода :)

Link to comment
Share on other sites

Ивановците, Ваньовците, Ванките, Ванчетата, Ванюшите и всичкото останало именик, да ни е живо и здраво, все за хубави неща да си чувате имената, от успехи да не избягате :)

Link to comment
Share on other sites

Нема ли casting couch?

Нье. Тя видяла, че аз работя там и не ми вдигаше телефона, за да я извикам. :(

 

Всички да сте живи и здрави! И Ивановци да ви се раждат!

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината Психара е черпил. Идвал е у дома навръх рождния си ден да ни донесе шише уиски. Не помня някога друг познат мене да го е правил. 

Link to comment
Share on other sites

Което си е истина - истина си е.

 

Васко още го чакаме да почерпи за заведението, за колата и т.н. Горе долу 6-7 години  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Май не съм поздравил Ивановците днес - да са живи и здрави още дълги години! :)

 

Направих един черно-бял (въпреки, че изрично пишеше да е цветен) и нищо не стана :D

 

Между другото си сглобих от картон един черно-бял - следи ме където и да мръдна из стаята! :thumbsup: ...по-нататък ще събера и няколко цветни - бах мааму, след тоя дракон вече не вярвам на нищо...даже и на собствените си очи! :woot

Link to comment
Share on other sites

На здраве на Ивановците!

 

П.п. Аве, Мисир.... Имам тук едни суджуци за изяждане.... Гледам ги през прозореца, едни два пръта, бели, бели, бели...  Жално ми става....

Link to comment
Share on other sites

Ха сега де... Кой мисир от всичките?  :laughing:

Че то колко мисири да са, бре!?

Ама ай от мен да мине... джокер :)

 

0cec63a96da76f3c.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

....па ние ква шарена стена си имамее...... :lol:

 

П.п. Остай глупостите за после ми дай да ги изтребеме тия суджуци и да се свършва веке с туй прАсе....

 

Мале какви бузки си направил! :lol:

Кви бузки, бе!? То цяло слънчице кръглоглаво :))
Link to comment
Share on other sites

Човек да не се подстриже майка му стара...  :laughing:

 

Ники, присмял се хърбел на щърбел. Мини се с втори номер и ще си помислиш, че си надебелял.  :grin:

 

Може и да ги удушим тия суджуци... Ние виното го изпихме по празниците, даже свърши и брестнишкото, та трябва да ходя да зареждам... Ще видим кой ден ще е. Пък сега тъкмо съм окачил една серия пастърми и аз... Може да комбинираме. 

Link to comment
Share on other sites

Стаа, бре! Ще ги комбинираме, що па да не!? Тъкмо ся пак ще зареждам от телешкия суджук :bgrin:  Ми ти дай да видим, кога ще свирим сбора!

 

П.п. Пък виното не го мисли. От онова, дет беше в тубата дето я усмъртихме предния път, има още много... Даже ся е излязъл един купаж.... remove, remove...

Link to comment
Share on other sites

Човек да не се подстриже майка му стара...  :laughing:

 

Ники, присмял се хърбел на щърбел. Мини се с втори номер и ще си помислиш, че си надебелял.  :grin:

Аз ти се радвам бе! Ти пък как веднага се бъзна... То бузките са хубаво нещо :-)

 

А скоро мисля да направя точно това - да се мина 2ри номер ама жена ми само се дърпа не ще та ще трябва да се замъкна до някой фризьорски салон.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...